Pro Evolution Soccer 2011 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2011

Cevap: PES 2011 çok konuşulacak!

DSC_2844.jpg

DSC_2847.jpg

Konsolda böyle yüz kalitesi :)

Hocam,ünlü futbolculardan kastetmedim.Mesela Peste Sabri,hakan balta,servet bile çok benzer.Ama fifa da öyle değil

Fifa ilk önce oyuncuların suratlarını benzetmeyi becersin,ondan sonra yarışssın pes'le.Oynanabilirlik yok,saçma saçma bug'lar,mal gibi hakem hataları,alakasız formalar.

Şahsen bir forma yaparlar,bizim ay-yıldız bayrağı sanki paintten yapmışlar.O kadar dandik

PC mi diyorsun PS3 mü ?

Ulan arkadaş sonunda oyuna giriyorsun maç başlıyor sonrası??

O ortalar ne ? bırakın ya fifaymış :asd:

aklıma fifa 2000 geldi uzaylılar futbolcu kaçırıyordu :D grafiklerde berbattı bi tek zidane yi tanırdın uzaktan kafası kel diye :D pes i hiç denemedim ama 2011deneyecem inş..

Ulan arkadaş sonunda oyuna giriyorsun maç başlıyor sonrası??

O ortalar ne ? bırakın ya fifaymış :asd:

Bak FIFA 09, FIFA 10'da felan dersin tamam ama World Cup 2010 ile topun balonluğu tarihe karıştı. Ikınsan sıkınsan top uçmuyor. Kaç kere uzaktan astım doksana. Dün gene astım mesela. Top hiç uçmuyor, ortalarda bir o kadar muhteşem.

vallahi şu Fifa 2010 World Cup South Africa oynadıktan sonra pesten acayip derece soğdum :) artık fifa rulz diyorum, PS3'de gerçekten saha zemini olsun futbolcular olsun topun balonluğu olsun giderilmiş, ayrıca fifada olupta peste olmayan en büyük fark FiFada yaşadğın poziyonu birdaha %2 şans ile aynısı olması ama PESTe aynışeyler tekrar tekrar devam ediyor, belki top modellemesi daha çok çalışılabilinir daha iyi olabilir Fifa açısından....

birde pesin en güzel yanı 2010da eklediği cl ve avrupa ligi oldu fifa bunları ayrı oyun olarak satmak için kendi içine koymuyordu

Geçen sene de dediler yok motion capture falan, adamlar Notre Dame'ın kamburu gibi :D

PS3'te geçen gittik Pes2010 oynadık...

bide 105 ekran tivide...

Valla gerçek maç zannettim...

Gerçekten Pes daha iyi...=)

Bak FIFA 09, FIFA 10'da felan dersin tamam ama World Cup 2010 ile topun balonluğu tarihe karıştı. Ikınsan sıkınsan top uçmuyor. Kaç kere uzaktan astım doksana. Dün gene astım mesela. Top hiç uçmuyor, ortalarda bir o kadar muhteşem.

Görecez bakalım oynamadım daha :evilsmile:

Ama pek umut yok gibi:sad007: fifa için top konusunda

Üst Alt