Pro Evolution Soccer 2017 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2017

Her konuda bilmiş gibi yorum yapma pc üzerinden uçan tekmeyi böğrüne çakıcam.
O yama işinin başında duran Hasan Abi, Hasan Mustan'dır. Ekipte bir dönem yer aldığım için yakından biliyorum. KONAMI kaç yıldır aynı düzende oyunları oluşturduğu için değişim çok zor olmuyor işi bilene ama çok zaman istiyor. A'dan Z'ye kadar oyunda değişebilen ne varsa değiştiriliyor. Çoğu zaman Türkçe Spiker'i bile kendi başına yapmıştır. PES'in eksilerini iyi bilir.

O yama işinin başında duran Hasan Abi, Hasan Mustan'dır. Ekipte bir dönem yer aldığım için yakından biliyorum. KONAMI kaç yıldır aynı düzende oyunları oluşturduğu için değişim çok zor olmuyor işi bilene ama çok zaman istiyor. A'dan Z'ye kadar oyunda değişebilen ne varsa değiştiriliyor. Çoğu zaman Türkçe Spiker'i bile kendi başına yapmıştır. PES'in eksilerini iyi bilir.
11 yaşında Hasan Mustanla mı çalıştın Morphan?

şu an utube kanalı var sese gel türkçe spiker diye

Oyunun demosunda 2 maç yaptım, çok güzel olmuş aslında, oyuncu İD leri zaten çok iyi, sutlar, paslar, denge ve düşüş dinamikleri vs gayet iyi olmuş 2016'ya göre 1 tık ileride bana göre ama bende mi bir sorun var anlamadım ciddi fps kayıpları ve akışta zorlanmalar oldu, demo diye mi aceba.

Demosunu indirdim. İlk golümü Torres'in röveşatasıyla Barça'ya attım. 3-2 kazandım maçı. Oyun güzel. Paslaşmalar, ortalar, şutlar vs. Ama baya bi kasma var. Umarım tam sürümde böyle bir durum olmaz.

Üst Alt