Q7’nin fiyatı 15 milyon euro - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Cevap: Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Takım oyununu baltalayan bencil bir adama 15 milyon veren kulüp açık ve seçik kafayı yemiştir. Inter 25 versin 30 versin sonuç olarak oynatmadı bile adamı. Oynattığında da verim alamadı. Çünkü adam takım oyununu çok baltalıyor.

kusura bakmayin ama bence bu Q7 dedikleri adam (benim gözümde) Portekiz futbolunun en balon futbolcusu.....Porto haric nereye gitiyse birseye yaramamis....Barca, Chelsea, Inter vs.....Milli takimdada birseyler yaptigini görmedim......birde buna 15-20 milyon € istiyorlar.....

Arda ve keita'dan bosalan yeri suan anca q7 doldurabilir.

Ben Jemen alirdim. 15 edermi etmezmi o baska bir konu. Ama 10 rahatlikla verilir.

Bence Quaresma 15 eder ama daha fazlası etmez.Adamda ki oyun zekası 0 diyen arkadaşlar adamda yetenek var kullanmak istiyor ve iyi bir quaresmanın neler yaptığınıda görüyoruz.Tabiki bencil fakat bu adam zamanında ronaldoyu yedek bırakmış ve şansızlık üzerine man unt maçıyla oynanan dostluk maçında iyi oynayamamış ve yerine ronaldo man unt'a transfer olmuştur.Tamam çok yetenekli fakat hani derler ya küçük takımın topçusu diye quaresmada bana göre öyle(kimse yanlış anlamasın BJK'yi küçümsemiyorum) ve bana göre şuan sahip olduğu yetenek Dünya'da çok az sayıda vardır.Takıma uyumuda görüldüğü gibi mükemmeldir.Bu yüzden bana kalırsa 15 m'a tmm fakat 16'ya hayır.

Zamanında Inter'e 25 Milyon Euro+ 2 oyuncu ile transfer edilmiş bi adam bu adam.

Arda için 12 konuşuluyorsa Quaresma için de 36 konuşulması gerekir kanımca.

Puhahaha q7 Ardanın değerinin yarısı bile etmez bu piyasada.36 konuşulcakmış hadi canım.36 nın arasına bir nokta koy işte o fiyatın biraz üzeri eder.

Zamanında Inter'e 25 Milyon Euro+ 2 oyuncu ile transfer edilmiş bi adam bu adam.

Arda için 12 konuşuluyorsa Quaresma için de 36 konuşulması gerekir kanımca.

Quaresma'da olmayan 92 milyon özellik Arda'da mevcut. Geç sen bu işleri. Ayrıca Quaresma'nın önceki avrupa maceraları belli. İnter bi eşşeklik etmiş zamanında. Olur ara sıra öyle.

Neden acaba sakat olduğundan dolayı olabilir mi:b5: Ayrıca Quaresma'nın da 2 golü var;)

ardanın ligde tek golü olmadığı şuanda q7ye sallamakta ilginç...

Kendi forumunda yap bu artislikleri. 15 milyondan fazla edermişmiş. Nah eder. Quaresma denen apaçi, Avrupa'da nal toplarken, Arda; Euro 2008'de, Dünya Kupası elemelerinde oynadığı futbolla, dev takımların listesine girdi. Ayrıca kimse de 15 vermez bu apaçiye.

Quaresma 34 maçta 24 gole etkisi var taraftarı çoşturma ve isteğide cabası

Stoch 25 maçta 8 gole Dia 28 maçta 6 gole

pinonunda 24 maçta 10 gole etkisi var ardaya saygım var iyide oyuncu quaresmaya sallamakta objektiflik bulamam

sorun q7nin gol atması veya atmaması değil ki!futboldan azcık anlayan q7nin bu ülkedeki her futbolcudan farklı olduğunu bilir

Üst Alt