Q7’nin fiyatı 15 milyon euro - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Cevap: Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

sorun q7nin gol atması veya atmaması değil ki!futboldan azcık anlayan q7nin bu ülkedeki her futbolcudan farklı olduğunu bilir

Mustafa Sarp da her oyuncudan farklı, biz 15 eder diyor muyuz?

Quaresma 7 milyon euro'ya iyi transfer ancak 15 milyon euro'ya dünyanın en büyük kazığı olur. Arda'yla kıyaslanması ayıp.

sorun q7nin gol atması veya atmaması değil ki!futboldan azcık anlayan q7nin bu ülkedeki her futbolcudan farklı olduğunu bilir
Evet Türkiye nin açık ara en bencil futbolcusu,atakların çoğunu doğmadan öldürüyor,buna rağmen tapılıyor bu adama.Bu açıdan her futbolcudan farklı,haklısın.

Evet Türkiye nin açık ara en bencil futbolcusu,atakların çoğunu doğmadan öldürüyor,buna rağmen tapılıyor bu adama.Bu açıdan her futbolcudan farklı,haklısın.

+ 4-1 lik Kiev maçında 90`da gereksiz ve sorumsuzca kırmızı görerek takımını yalnız bırakıyor

Taraftar da alkışlıyor

+ 4-1 lik Kiev maçında 90`da gereksiz ve sorumsuzca kırmızı görerek takımını yalnız bırakıyor

Taraftar da alkışlıyor

90 dakika tek başına oyna adelen çekilene kadar koş mücadele et diğer 10kişi seni izlesin üstüne birde 4 gol ye quaresma hırslı bir adam yaptığı şey dogru değil ama ben olsam bende aynı şeyi yapardım

90 dakika tek başına oyna adelen çekilene kadar koş mücadele et diğer 10kişi seni izlesin üstüne birde 4 gol ye quaresma hırslı bir adam yaptığı şey dogru değil ama ben olsam bende aynı şeyi yapardım
Kiev deplasmanına gitmemek için bilerek yaptı,hırsmış falan geçin bunları.

Biz memnunuz başkan kendi ağzıyla söyledi sene başında 25 milyonluk teklif geldi diye futboldan zevk alan quaresmayı izler beşiktaşta diye kötülemeye gerek yok herkesin kendi fikri buda benim fikrim

Biz memnunuz başkan kendi ağzıyla söyledi sene başında 25 milyonluk teklif geldi diye futboldan zevk alan quaresmayı izler beşiktaşta diye kötülemeye gerek yok herkesin kendi fikri buda benim fikrim

25 milyon geçiniz ya

Herşeye de inanmayın arkadaşlar

Sezon başı kıytırık adını yeni duyduğumuz takımlara karşı oynadı diye

7`ye aldığın adama 25 vermişler boş laf bunlar

Beşiktaş`ta olmasıyla şahsim adına eleştirmemin alakası yok

Sene başı adı Beşiktaş`la anılmamışken bile istemediğim oyuncu

Çok bencil çok

Böyle oyuncular Türkiye ' de ederinin çok altında takımına katkı yapıyorlar. Takımlarımızın futbol yönetimlerinin, uzman ehil kişilere teslim edilmediğinden dolayı milyonlarca Avro' nun çöpe gitmesine neden oluyor.

arkadaşlar siz neyi tartışıyorsunuz ya?q7 barçaya transfer olmuş,oraya seçilmiş bir futbolcudur.arda,gsden başka bir büyük takımda oynamadı.gitceği yerde en fazla atletico madrid olcaktır.

arkadaşlar siz neyi tartışıyorsunuz ya?q7 barçaya transfer olmuş,oraya seçilmiş bir futbolcudur.arda,gsden başka bir büyük takımda oynamadı.gitceği yerde en fazla atletico madrid olcaktır.

Barcelonada harikalar yarattı sanki.Ona bakarsan raul bravo yıllarca realde oynadı.Çok mu kaliteli?Quaresma ardanın 8de 1i bile etmez

fanatikliğin bu kadarı diyorum ve gülüyorum.arda barçaya seçilsin,1 maç bile oynamasın,ben bir daha bu foruma yazmam arkadaş...

Tamam kardeş en büyük sensin.Emenike karabükte ama gs,fb,bjk forvetlerinden iyi.Senin mantığına göre iyi olsa karabükte olmaması lazım

Tamam kardeş en büyük sensin.Emenike karabükte ama gs,fb,bjk forvetlerinden iyi.Senin mantığına göre iyi olsa karabükte olmaması lazım

emenike zaten transfer yapıcak kardeşim.ardaya sorsan o bile q7 tabiki benden iyi der.saçma sapan kıyaslamalar yapmayın allah aşkına ya.arda,sol açık oynuyor ama 10 numara tarzı bir oyuncu.q7,tam açık oyuncusu.

Üst Alt