Q7’nin fiyatı 15 milyon euro - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Cevap: Q7’nin fiyatı 15 milyon euro

Arda ile Stoch'u Mtoch'u kıyaslayın , Simao ve Quaresma'yı , Arda ile mukayese ederseniz Allah çarpar aga.

:D:D:D Seni çarpmış zaten. Beşiktaşlı olmuşsun :D. Sen onu bunu bırak. Benim bir önceki 2 mesajda yazdıklarıma cevap ver. Bol kepçeden sallama. Benim yazdıklarım gerçekler. Sen onlara cevap ver

Umut Ayaz umarım son dakikalarındır bu forumda ki,aksi halde sana hiç kullanılmamış özlü sözlerimden bir kaçını hediye edicem.

Arda'nın kişiliğine kadar dil uzatıyorsa bu arkadaş bir daha bu foruma girememeli.

Elinize malzeme geçti değil mi ? Sizin futbolcularınız hiç küfür etmiyor yönetimdekilere, cins renkli formalara falan sanıyorsunuz herhalde. Yıldırım Demirören'e dahi küfreden adamlar vardır sizin takımda sen merak etme. Fark şu ki sizin takımda bu kadar üzerine oynanılan bir adam yok. O yüzden de gelip burada Arda hakkında atıp tutma önce haddini bil, ondan sonra konuş.

Kişiliksiz demiyorum , Q7 kadar takımı için oynayan biri değil ve onun kadar yetenekli hiç hiç değil gerçi ben ne diyorum ya , Arda kim Quaresma kim?

Oynadığı takımlar :Quaresma : Barça-Porto-Inter-Chelsea , Arda : Gs , başarılı olsun başarısız olsun oynadığı takımlara bi bakınca zaten futbolcuyu tartışmanın bile yersiz olduüğu açıkça ortada , selametle...

Arda ile Stoch'u Mtoch'u kıyaslayın , Simao ve Quaresma'yı , Arda ile mukayese ederseniz Allah çarpar aga.

Arda ile Stoch arasında siklet farkı var, öyle kıyaslama olmaz. Yetenek ve verimlilik olarak Simao ile aynı ayarda futbolcu Arda. Quaresma saf yetenek olarak daha üstün ama o da verimlilik bakımından yerlerde olduğu için takımına Arda'yı mı yoksa Quaresma'yı mı alırsın dersen düşünmeden Arda derim.

Chelsea de hepi topu 4 kez forma giymiş.Inter'de 11+13 24. Ohhhş adam devde oynamış yhaaaXD

Kişiliksiz demiyorum , Q7 kadar takımı için oynayan biri değil ve onun kadar yetenekli hiç hiç değil gerçi ben ne diyorum ya , Arda kim Quaresma kim?

Oynadığı takımlar :Quaresma : Barça-Porto-Inter-Chelsea , Arda : Gs , başarılı olsun başarısız olsun oynadığı takımlara bi bakınca zaten futbolcuyu tartışmanın bile yersiz olduüğu açıkça ortada , selametle...

Ben işte bu adamlar yüzünden Fenerbahçe yerine BJK den nefret etmeye başladım abi. Üçüncü büyük olduklarını kabul etmeliler ama nafile.

Barca - İnter ve Chelsea de ne yapmış abi bu adam. Göreceksiniz bak Arda giderse neler yapacak. Bütün BEJEKEliler görecek neler yaptığını.

Q7 mi kişilikli ? :D Nasıl analiz ettin acaba. Ayrıca merak ediyorum, bu adam niye gittiği hiçbir takımda tutunamıyor acaba. Sen yabancı hayranlığına devam et de önce bir kaç gün yüzüne su çarp öyle gel.

:D:D:D Seni çarpmış zaten. Beşiktaşlı olmuşsun :D. Sen onu bunu bırak. Benim bir önceki 2 mesajda yazdıklarıma cevap ver. Bol kepçeden sallama. Benim yazdıklarım gerçekler. Sen onlara cevap ver

Tüh ya. Bu Umut Ayaz denen arkadaş benim yazdığım bu mesaja cevap yazmış ama moderatörler silmişer. Ne yazdı acaba. Demek öyle kötü şeyler yazdı ki moderatör arkadaşlar silmek zorunda kaldı. Keşke okuyabilseydim. Neyse hayatta bol şanslar dileyeyim arkadaşa. Keza başarı çok uzak onlara. 17 de 17 ye inanan bir taraftar bunlar yahu. Yuh.

Q7'nin şuan oynadığı takım sebebiyle adını Q8 yapmak için mahkemeye başvurduğu gelen bilgiler arasında. :p

Ulen bunlar 8 yedi dimi Avrupa'da.:D Unutulmayacak bir şey yaa. 1950 lerde olsa tamam da kardeşim daha 2-3 sene olmadı. 8 yenir mi be arkadaş. Barcelona bile atmıyo 8 siz Liverpool'dan yediniz.

Birde şey var bak acayip komik buda. Bütün Avrupa bunların maçlarını izliyor diyor ya başkanları. Bunlarda inanıp bir gün sonra gelip bize söylüyorlar. Öper misin sonraya mı bırakırsın? :D

bazi arkadaslar bence Quaresma ya büyük haksizlik yapiyor.Beyler unutmayalimki bu yil bjk topluca ligde kötüydü sadece Q7 degil.birde TR kupasi ve Uefa var.Size söylim Q7 olmasaydi bjk ne ön elemeyi gecerdi ne gruptan cikardi.TR kupasindada gruptan cikamazdi gene,trabzona attigi gol bence onlara kupa finalini getirmistir.Kiev elenmeside sürpriz degildi zaten,kiev cityi eledi.Q7 oyunda oldugunda takimlar hucum etmeye korkuyor,bunu gecen hafta gb macindada gördük adamlar elini kolunu sallaya sallaya hucuma kontra ataga cikiyordu.

Quaresma nin istatislikleri sadece lig bazina göre söyleniyor,ama bunun uefa si Tr kupasi var.

adamin 34 macta 9 gol 15 asisti var.bu rakam büyük bir rakam bir kanat oyuncusuna göre.bu attigi 9 golde öyle beles goller degil uzaktan,trivela ile attigi goller.bana demeyin simdi kücük takimlara karsi herkes atar diye.Bizde ön elemede kücük takimlarla oynadik biz neden atamadik derler,yada arda neden atamadi derler.

Arda tabiki bizim canimiz,cigerimiz ama baska takimin futbolcusuylada kiyaslamak cok yanlis bence.

Şizofren beşiktaş takımının yıldız zannettiği tüm takım hücumlarının içine eden adam q7

bazi arkadaslar bence Quaresma ya büyük haksizlik yapiyor.Beyler unutmayalimki bu yil bjk topluca ligde kötüydü sadece Q7 degil.birde TR kupasi ve Uefa var.Size söylim Q7 olmasaydi bjk ne ön elemeyi gecerdi ne gruptan cikardi.TR kupasindada gruptan cikamazdi gene,trabzona attigi gol bence onlara kupa finalini getirmistir.Kiev elenmeside sürpriz degildi zaten,kiev cityi eledi.Q7 oyunda oldugunda takimlar hucum etmeye korkuyor,bunu gecen hafta gb macindada gördük adamlar elini kolunu sallaya sallaya hucuma kontra ataga cikiyordu.

Quaresma nin istatislikleri sadece lig bazina göre söyleniyor,ama bunun uefa si Tr kupasi var.

adamin 34 macta 9 gol 15 asisti var.bu rakam büyük bir rakam bir kanat oyuncusuna göre.bu attigi 9 golde öyle beles goller degil uzaktan,trivela ile attigi goller.bana demeyin simdi kücük takimlara karsi herkes atar diye.Bizde ön elemede kücük takimlarla oynadik biz neden atamadik derler,yada arda neden atamadi derler.

Arda tabiki bizim canimiz,cigerimiz ama baska takimin futbolcusuylada kiyaslamak cok yanlis bence.

Bana kalırsa en tarafsız yorum olmuş ve Arda'nın yaş avantajıda var inşallah bozulmadığı sürece onu Avrupa'da büyük takımlarda izleriz.

Benim Beşiktaşlı arkadaşımda Arda-Srdar Özkan,

Lincoln ve Deelgado`yu kıyaslayıp sürekli bizimkiler daha iyi diyordu

Bir gün(Azerbaycan-Almanya maçları sonrası) geldi ve şöyle dedi:

Arda olmadan karşı kaleyi zor gördük, Arda önemli, oyuncuymuş

Yanlış anlaşılmasın Arda eşittir Milli takım demiyorum

Değerdir. Ülkemizin çocuğudur. Gururumuzdur...

Benim Beşiktaşlı arkadaşımda Arda-Srdar Özkan,

Lincoln ve Deelgado`yu kıyaslayıp sürekli bizimkiler daha iyi diyordu

Bir gün(Azerbaycan-Almanya maçları sonrası) geldi ve şöyle dedi:

Arda olmadan karşı kaleyi zor gördük, Arda önemli, oyuncuymuş

Yanlış anlaşılmasın Arda eşittir Milli takım demiyorum

Değerdir. Ülkemizin çocuğudur. Gururumuzdur...

Arda = milli takım degil, Galatasaray > milli takım.

Konuyla ilgili olarak, Keita bedavaya gitmis demekten baska birsey bulamıyorum.

çok güzl özetlemiş arkadaş.q7 de bu sene bize kupayı getircektir.

Üst Alt