Q7'ye talip var! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7'ye talip var!

Cevap: Q7'ye talip var!

lig avrupa ve kupada toplam 41 macta 11 gol ve 18 asist yapmistir q7 ,bu bana bir kanat oyuncusu olarak yeterli gelmektedir ligde de bu sezon daha cok gol ve asist yapacagina inaniyorum ,ayrica onu seyretmek bana futbol zevki veriyor sizler sevmiyorsunuz istemiyorsunuz olabilir, ama sunu soyleyeyim Besiktas taraftarlarinin % 99 u q7 yi cok seviyor bende dahil.

HJK, Plzen, Vikingur, Gaziantep BB gibi takımlara attığı ve attırdığı gollerde var onun içinde.

Kader Keita'ın yaptığı katkının onda birini yapamadı.Kandırmayın kendinizi.Hangi büyük maçta oynadı küyedi.

Quaresma her ne kadar Chelsea, İnter gibi takımlarda oynayamasa da bir alt düzeydeki takımlar için yıldız seviyesindedir. Sakatlık gibi sorunlar yaşamaz ise şampiyonluğa oynatacak seviyede biri. Takasta verilen oyuncuların ikisi de düşüşte son senelerde hiç bir şey yapmayan futbolcular. Kabul ederlerse yanlış olur.

Allah korusun inşallah böyle birşey olmaz ama ben niye geriliyorumki daha 1 hafta olmadı başkanın açıklaması : quaresmaya 20 milyon euro teklif vardı reddettik kendisiylede konuştuk sezon başında 2 yıllık sözleşme uzatacağız diye

Ona inanıyorsan durum vahim. Quaresma'ya 20 milyon euro civarında para verme salaklığını bir kez Inter yaptı, bir daha yapan olacağını sanmıyorum ancak Katar kulüpleri falan verir o parayı ki o bile zor.

fiyat yukseltiyor tabii ki bunu cozmek icin albert einstein ya da madam curie olmak gerekmez

Beşiktaş başkanına inanmıyayım mı diyorsun yani yalan söylese eline geçecek?

Ben inanmazdım, Adnan Polat'ın söylediklerine de inanmıyordum zamanında. Yaptıkları icraatların büyüklüğünü göstermeye çalışıyorlar böylece, 20 milyon verecekler ve satmayacak sence mantıklı mı ? 20 milyon euroya 3 tane ilk 11'lik adam alınır.

Beşiktaş başkanına inanmıyayım mı diyorsun yani yalan söylese eline geçecek?

Transfer konusunda diğer kulüplerin başkanları açıklama yapınca ortalığı kızıştırıyor, piyasa yapmaya çalışıyor gibi şeyler söyleriz. Aynısı bu durum içinde geçerli. Ya 20 milyon euro teklif edilecek ve kabul edilmeyecek. Hayır bu 20 milyon olayı yazında vardı, Quaresma'yı aldıktan bi iki ay sonra 20 milyon teklif gelmiş. Yapmayın etmeyin. Şimdide Almeida 15 milyon euro teklif varmış falan. Gerçekten inanıyor musunuz bunlara?

Quaresma'nın gitmesini futbol seyir zevki açısından istemem :eek: Gerçi Demirören satarsa isterse Ronaldo'yu alsın her maç 9o dk yine Yıldırım Demirören yeter tezahuratını duymaya devam eder :D

Allah korusun inşallah böyle birşey olmaz ama ben niye geriliyorumki daha 1 hafta olmadı başkanın açıklaması : quaresmaya 20 milyon euro teklif vardı reddettik kendisiylede konuştuk sezon başında 2 yıllık sözleşme uzatacağız diye

zaten 2 yıllık daha sözleşmesi yokumu adamın olan birşeyi neden uzatıyorsunuz ?

Benim merak ettiğim Quaresma nın Inter de Chelsea de oyna(ma)dığını söyleyip,Ronaldo ile karşılaştıran BJK liler Reyes gelirse Reyes için ne diyecekler

Benim merak ettiğim Quaresma nın Inter de Chelsea de oyna(ma)dığını söyleyip,Ronaldo ile karşılaştıran BJK liler Reyes gelirse Reyes için ne diyecekler

Reyes gelmez. Gelirsede Quaresma gibi bir kariyeri var. Arsenal'da iyi baslasada cok tepki ceken oyuncuydu. Real Madrid'e oynayamadi. Sevilla, Atletico Madrid gibi kuluplerde iyi oynadi. Ona kalirsa 2005 ve 2006'da Quaresma Portekiz liginin en iyi oyuncusu secildi ve aynen Jardel'inde gecmiste aldigi gibi 2007 de Portekiz altin top odulunu kazandi.

Buna ragmen Tita ile kiyaslayan, sadece "show" topcusu diyenler var.

Üst Alt