Q7'ye talip var! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Q7'ye talip var!

Cevap: Q7'ye talip var!

Beşiktaş sadece ligde oynamadı ligde olan istatistikler beni ilgilendirmiyor ben genele bakarım

2 kez Portekiz liginin en iyi oyuncusu ve Portekiz altin top odulunu alan futbolcu tartisiliyor. Tita ile kiyaslaniyor. Komik bir durum.

Quaresmaya bencil diyorlarsa onların fikirini değiştiremezsin.Ama ben açıkcası art niyet arıyorum :)

peh peh peh bjk sadece ligte oynamıyomus bu gece clubı daha gecen sene gruplardan cıkmayı basarabilen takım degil miydi azuha azuhaha

oynadıkları takımda takım olsa bir porto vardı 2 maçta da yenildiler diğer takımları yenerek avrupa fatihi oldular bjk rekor getirirse bu yine 9 yiyerek olacaktır gene

Tamam o zaman. Keita bizde 10 gol 15 asistle oynadı ve Afrika Kupası'na gittiği içinde 5-6 maç kaçırdı.

Ya Allah aşkına adamları 1 sezonluk performansa göre mi değerlendirmeye başladık? O zaman Nobre de Arda'dan iyi. :asd: Keita dediğiniz adamın futbol hayatının yarısı Arap takımlarında geçmiş, gidebildiği en büyük takım Lyon, orada da başarısız olmuş neticede de GS'den ayrılırken gidebildiği klüp Al-Sadd olabildi. Quaresma'nın başarısız olduğu takımlar Barcelona ve Inter, son iki yılın şampiyonlar ligi şampiyonları, hatırlatırım ki Hagi de Barcelona'da başarılı olamamıştı. Porto gibi bütün Türk takımlarından ve Lyon'dan üstün bir takımda takımın yıldızı olmuş Quaresma. Bari kıyaslarken denk kariyerleri kıyaslayın. Kusura bakmayın bu Keita > Quaresma lafının Alex > Hagi lafından bir farkı yok.

oynadıkları takımda takım olsa bir porto vardı 2 maçta da yenildiler diğer takımları yenerek avrupa fatihi oldular bjk rekor getirirse bu yine 9 yiyerek olacaktır gene

Bir maçta yenildik birinde berabere kaldık. Elendiğimiz Dinamo Kiev gitti sonra Man City'i de eledi ayrıca. Siz hangi takıma elendiniz adını hatırlamıyorum?

bjk gibi 5. sinif takimlari burada tartismanin geregi yok bjk tartismalari icin dogru adres balik pazari ya da forzatiner

Ya Allah aşkına adamları 1 sezonluk performansa göre mi değerlendirmeye başladık? O zaman Nobre de Arda'dan iyi. :asd: Keita dediğiniz adamın futbol hayatının yarısı Arap takımlarında geçmiş, gidebildiği en büyük takım Lyon, orada da başarısız olmuş neticede de GS'den ayrılırken gidebildiği klüp Al-Sadd olabildi. Quaresma'nın başarısız olduğu takımlar Barcelona ve Inter, son iki yılın şampiyonlar ligi şampiyonları, hatırlatırım ki Hagi de Barcelona'da başarılı olamamıştı. Porto gibi bütün Türk takımlarından ve Lyon'dan üstün bir takımda takımın yıldızı olmuş Quaresma. Bari kıyaslarken denk kariyerleri kıyaslayın. Kusura bakmayın bu Keita > Quaresma lafının Alex > Hagi lafından bir farkı yok.

Futbolcuların önceki başarıları ya da başarısızlıkları şu anda bulundukları takıma bir katkı sağlamıyor maalesef. Öyleyse Guiza Almeida'dan 10 gömlek üstün olurdu, ama katkısı ortada. Bu gözler hem Keita'yı gördü hem de Quaresma'yı, kusura bakmayın ama orda burda başarısız olmuş Quaresmanız, gittiği en iyi takım Lyon olan Keita kadar iyi futbolcu değil.

2 kez Portekiz liginin en iyi oyuncusu ve Portekiz altin top odulunu alan futbolcu tartisiliyor. Tita ile kiyaslaniyor. Komik bir durum.

Aynı zamanda Italya'da en kötü performansı gösterip Altın Bidon ödülünü (Bidone D'oro sanırım :D ) almış birinden bahsediyoruz :asd:

Şaka bir yana, Q7 müthiş bir futbolcudur, ama müzmin sakatlığı dolayısıyla çok iyi performans gösteremiyor.

Tita ile Q7'yi kıyaslamak ta saçmalıktır, katılıyorum :eek:ks:

Quaresma asla A sınıf bir futbolcu olmadı.BJK´liler kendini boşa kandırıyor,sadece öyle bir beklenti vardı.

Ne Reuters ne de Haber1903 ve kartalbakisi.com tarafından bu haber yapılmadığına göre gerçek olma ihtimali yok KİLİT

Üst Alt