Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Galatasaray'da aynı performansı gösterip her maç Maçın Adamı olsa 12-13m€'ya falan belki itiraz edilmezdi. Çünkü Galatasaray Beşiktaş gibi dengesiz bi takım değil. Beşiktaş çok dağınık bir takım. Adam gibi top oynayan herkes de göze batıyor haliyle. En çok da Fernandes tabi ki. Kaliteli oyuncu, ona sözümüz yok. Ama 15m€ etmez.

Melo şu anda Galatasaray'ın en iyi ve en faydalı oyuncularından. 13m€ opsiyonu var ama şurda değerinin 13m€ ettiğini söyleyecek 1-2 kişi vardır belki. Çoğu kişi 7-8m€ olduğu görüşünde. Ben de o görüşteyim. Ama 13m€ verilse hayır demem. Ki bu oyuncu oyunun 2 yönünü de çok iyi oynayan biri. Ofansif olarak ön planda olmasa da sistemimizde yine de zaman zaman ofansta ne yaptığını görüyoruz.

Yani 15m€ az para değil, Fernandes'in değeri olacak para değil.

anketm.png

fernandesi alıp napcaz.selcuğu kesemeyiz.melonun yerine koysak orta saha yol geçen hanı olur.fernandes hucum yapmayı biliyor ama defansı 0 fernandesin

Galatasaray'da aynı performansı gösterip her maç Maçın Adamı olsa 12-13m€'ya falan belki itiraz edilmezdi. Çünkü Galatasaray Beşiktaş gibi dengesiz bi takım değil. Beşiktaş çok dağınık bir takım. Adam gibi top oynayan herkes de göze batıyor haliyle. En çok da Fernandes tabi ki. Kaliteli oyuncu, ona sözümüz yok. Ama 15m€ etmez.

Melo şu anda Galatasaray'ın en iyi ve en faydalı oyuncularından. 13m€ opsiyonu var ama şurda değerinin 13m€ ettiğini söyleyecek 1-2 kişi vardır belki. Çoğu kişi 7-8m€ olduğu görüşünde. Ben de o görüşteyim. Ama 13m€ verilse hayır demem. Ki bu oyuncu oyunun 2 yönünü de çok iyi oynayan biri. Ofansif olarak ön planda olmasa da sistemimizde yine de zaman zaman ofansta ne yaptığını görüyoruz.

Yani 15m€ az para değil, Fernandes'in değeri olacak para değil.

Melo 26 Haziran 1983

Fernandes 5 Şubat 1986 lı. ee fark olmalı zaten.

Dengesiz derken ? bir iki adamınız sakatlansa yerine onun ayarında kaç alternatif var ? Yani biraz iyi düşün derim ben ..

Bak anlamamışsın. Detaylı anlatsam mı diye düşündüm o kısmı.

Çoğu kişi 7-8m€ olduğu görüşünde. Ben de o görüşteyim. Ama 13m€ verilse hayır demem.

Neden böyle? Çünkü dikiş tutturmuş bir isim. Bizim şu anda en iyi oyuncularımızdan. Takımın omurgasının önemli bir parçası. Bu yüzden 13m€ verilir. Ama 13m€ etmez.

Suna bakip "komple degil" diyen aciklasin :ka21:

sana videolardan messi bulayım mı?

3 dakikalık videolarla futbolcunun tanımını mı yapıyorsun?

eğer fernandes komple bir adam olsaydı bahsettiğiniz o yetenekle uğrayacağı en son yerlerden biri olurdu Türkiye ligi genç yaşında.

izlediysen biraz anlatırmısın? bakalım aynı adamımı izlemişiz yoksa sırf başka takımda diye çamur mu atacaksın merak ettim.

Çamur falan atmam merak etme, adamı beğeniyorum anlaşılıyodur umarım. Ben Lincoln'le karşılaştırman olmamış dedim.

Üslubunda süper.

sana videolardan messi bulayım mı?

3 dakikalık videolarla futbolcunun tanımını mı yapıyorsun?

eğer fernandes komple bir adam olsaydı bahsettiğiniz o yetenekle uğrayacağı en son yerlerden biri olurdu Türkiye ligi genç yaşında.

Bul bakalim :ka21:

Video koymak zorundayim. Sonucta "Fernandes geri gelip top kapmiyor" bile diyen oluyor. Fernandes'in her mac yaptigi sey.

Beyler konunun daha fazla uzamasina gerek yok. Surda bir hafta sonra zaten mac var :ka21:

Melo ile Fernandesi karşılaştırmak yersiz, zira biri defansın önünde, diğeri forvet arkasında oynuyor. 2side kendi mevkilerinde şuan ligimizdeki en iyi oyuncular. Ama şöyle bir gerçek varki Fernandesi bir avrupa kulübüne satmaya kalksan 5m€ dan fazla veren çıkmaz, zaten 2ye aldılar. Meloyu almaya kalksan 7-8den aşağı alamazsın.

Ligin en iyi futbolcusu. Fernandes gibi komple bir orta saha oyuncusu sayarmisin bu ligden ?

15 eder. Daha 25 yasinda. Portekiz milli futbolcusu. Ne mac secmesi ? Adam ilk geldiginde sorunlari vardi. Mac secen oyuncu oynadigi her mac takimin en iyisi olmaz. Adam kac mactir takimi kurtardi.

Hayal felan kuran yok Emre. Gercekleri gormen gerek.

Şuan ligin en iyi oyuncusu Selçuk İnan.

Fernandes neden sizin takımın en iyisi? Çünkü takımda başka top oynayan yok, aradan sıyrılıyor. 15M ancak City-PSG gibi bol para saçan kulüpler verir.

Üst Alt