Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Cevap: Quaresma, Fernandes, Almeida ve Muhammet Satılıyor

Fifa'nın bu 3. şahıslarda olan bonservislere karşı ciddi önlemler alacak olmasından dolayı bonservislerinin ya tamamı Beşiktaş'a geçmeli yada tamamıyla bonservisi alacak bir takım bulmalılar.Ben bu yüzden bu haberin yapıldığını düşünüyorum ancak doğru olduğunu sanmıyorum.

7-8 m € civarı bir paraya fernandes ve muhammeti versinler bize üstünede serveti verelim

3 sene öncesinin videosu bu o dönemlerde fernandes'in ayağının kırıldığını da hatırlatayım o videoda hep zorlayıcı pozisyonlara girmiş şuanda istese de giremez psikolojik olarak ayak kırıldıktan sonra korkar oyuncu. Ha bu arada 3 sene öncesinden sabri'nin bir videosu var dakika 90+ dripling yapıyor, bolt gibi koşup, top kapıyor, ayağa isabetli paslar atıyor... Peki şimdi? (bazen oyuncuların bazı özellikleri körelebilir)

Buradan asla şunu'da çıkartmayalım fernandes leş oyuncu mudur, kattiyen hayır, kendini futbola verdiği sürece Türkiye'de first class oyuncuları say desen ilk 10 içinde ki oyuncu ama asla 10-15 m € etmez.

max ederi 6-7.

Ben görev verildiği takdirde defansif orta sahada oynayabilir dedim o videoyu koydum, çünkü en son defansif orta saha o yıllarda oynadı.Şuan ikili mücadelere Fernandes korkarak giriyorsa korkmadan nasıl girer bilemiyorum.

Ben ofansif orta sahadan 10 gol 10 asist rahat beklerim

Varsa yoksa duran top başka da yok

Dünyada tek duran top kullanan takım biz miyiz? Duran toptan atılan 3 gol 1 gol diye geçiyorda haberimizmi yok?

Ben görev verildiği takdirde defansif orta sahada oynayabilir dedim o videoyu koydum, çünkü en son defansif orta saha o yıllarda oynadı.Şuan ikili mücadelere Fernandes korkarak giriyorsa korkmadan nasıl girer bilemiyorum.

Dünyada tek duran top kullanan takım biz miyiz? Duran toptan atılan 3 gol 1 gol diye geçiyorda haberimizmi yok?

Skora katkısı duran top dışında az diyorum anladın mı

Fernandes satılırsa tahminime göre 9 milyon euro'ya gider, 10 etmez.

Tamam beyler uzatmanın alemi yok.

Borç batağında olunca mecbur oyuncuları satacaksın.

Fernandes 2-5-15 her ne kadar ederse satılacakmış.

15 filan etmez, o fiyatlara satılması mümkün değil bu adamın.

İyi adam ama ligin en iyi futbolcusu demek cok komik olur.

Ama Besiktas'ta 15 milyonun altında degeri olan bir yabancı oyuncu da yoktu bildiğim kadarıyla.

Almeida, Quaresma, Fernandes vs hepsi 15 ediyor sizin hesaplarla.

Pozisyonu görmedim ama Hakan Sükür simdi canli yayinda, Fernandes sari karti gördükten sonra rahatladi dedi. Bu dogru mu ? Cidden kendini kastimi bu herif, sari görmek icin ? :eek:

Üst Alt