Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Ekrem Dağ bile skora daha fazla etki ediyor Quaresmadan. Bu iş boş alanda trivela yapmaya benzemez

Rıdvan Q7'nin ölüsü oynar diyor ama adamın dirisi hiç oynayamıyor nasıl olacak o iş..Lıncolne Keitaya vb oyunculara ne laflar etti iyi oynarken bile bunlara hiç demedi vasat oynuyorlar ama ölüsü bile iş yapar diye.

ben bu adamı izlerken işkence cekiyorum. tam calım atcak ayagından alıyorlar topu. geri koşmuyor taraftartarla kavga ediyor. yok yani bukadar iyide bukadar cok sevdikleri queresmaya niye laf ediyorlar.

Elin artistini ne savundunuz he :D Yahu herkesin futbol anlayışı farklıdır, bu adam ve benim oyun anlayışım zıt. Sen seversin.

Ama anket açsak %90 istemez bu da bir gerçek.

Benim demem yıldız futbolcu iyidir, azı da makbuldur. Şuan Baros dışında "yıldız" diye bileceğimiz futbolcumuz yok. Dert Quaresma değil, sanki geliyor garibim :ays:

mac bitmiş sivas 10 kişi kalmış. queresma asist yapıyor. ozmana kadar nerdeydi queresma. 500 tane top geliyo ayagına 1 tane olumlu iş yapıyor. ondan sonra queresma dünya starı oluyor.

mac bitmiş sivas 10 kişi kalmış. queresma asist yapıyor. ozmana kadar nerdeydi queresma. 500 tane top geliyo ayagına 1 tane olumlu iş yapıyor. ondan sonra queresma dünya starı oluyor.

kimse bir oyuncudan tek basina mac kazandirmasini bekleyemez. yanindaki oyuncular fos. paslasacak, top alip verecek, vs. adamlar olsa yaninda, eminim ki, q7 döktürür.

bjk q7 yi neden getirdi?! bizde keita'nin performansini görünce, onlar da q7 yi aldi. dogru mu? dogru!

keske biz alsaydik diyorum ve tartisma dan uzaklasiyorum ;)

Üst Alt