Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

Cevap: Quaresma: "Formayı vereyim sen oyna"

kimse bir oyuncudan tek basina mac kazandirmasini bekleyemez. yanindaki oyuncular fos. paslasacak, top alip verecek, vs. adamlar olsa yaninda, eminim ki, q7 döktürür.

bjk q7 yi neden getirdi?! bizde keita'nin performansini görünce, onlar da q7 yi aldi. dogru mu? dogru!

keske biz alsaydik diyorum ve tartisma dan uzaklasiyorum ;)
bu adam cok bencil ve gücsüz. gücü olamamsına ragmen pozisyonu zorluyor. biraz basit oynadıgında icraat yapıyor. adamın belli başlı yetenelkleri var zaten. ama adamın mantaletisinde sorun var.

q7 18 asist mi?

güldürmeyin hayatı boyunca yapmamıştır o adam

Ricardo Quaresma - Performance data - transfermarkt.co.uk (10-11 sezonunu seçin ortadan)

Buraya girin bakın hangi takımlara karşı gol veya asist yapmış

Rapid Vien, D.Kiev, Vikingur, Viktoria Plzen, Helsinki, Kıbrıs, Karabük, Gençlerbirliği, Gaziantep, Buca, Antalya, Kayseri, Kasımpaşa, Konya, Trabzon(bi gol atmış hayret), Gaziantep BB, İBB ve Finlandiya..

Bu maçların 6-7 tanesi galibiyetle sonuçlanmamış. Galibiyetle sonuçlananların büyük kısmı da diğer maçlara göre daha rahat geçen maçlar.

Quaresma maç kazandıramayan bir artist.

Guti'yi dünya yıldızı yapan da bizim medya. Tabii ki çok iyi oyuncuydu ama ben o adamın 11 oyuncusu olduğu zamanı hatırlamıyorum, bildiğin müzmin yedekti, tabii ki Türkiye Ligi'nin üstünde bir adam onu demiyorum.

Melo gittiği her takımda banko oynadı, milli takımı dahil. Medyanın bidon gazlamasına takılmayın fazla :) Juve'de maç kaçırmadı adam.

Kişilerin özel zevki başka, dünya yıldızı başka. Gutide yıldız Meloda, yok daha neler :ays::ays:

Guti eski bi yıldız şuan real madrid taraftarı onu bi taraflarına bile takmaz. Ama melo'da hala brezilya milli takımına dönme potansiyeli var. ve hala yükselme potansiyeli var. çünkü yaşı 35 olmadı daha. (güti gibi)

kimse bir oyuncudan tek basina mac kazandirmasini bekleyemez. yanindaki oyuncular fos. paslasacak, top alip verecek, vs. adamlar olsa yaninda, eminim ki, q7 döktürür.

bjk q7 yi neden getirdi?! bizde keita'nin performansini görünce, onlar da q7 yi aldi. dogru mu? dogru!

:eek: :eek::eek::eek::eek:

en azından brezilya miili takıma girmiş 25 milyın euroyla juventusa transfer olmuş biri. queesma bu haliyle ancak kutup yıldıızı olur:)

Azından çoğundan diye bir şey yok. Ben burda yıldız futbolcu diyorum Melo yok bilmem kim :ays:

Melo candır bu arada ama ben sadece takımımızda Tribünleri heycanlandıracak bir kaç artiz iyidir diyorum, Aydını izleyeceğine o kanatta Quaresma koşsun fenamı yani :ays:

Konu saçma bir noktaya gidiyor, Simao, Almedia, Melo'nun yıldızlıkları alındı, yıllardır maç yapmadan kadro dışı takılan artist Quaresma pardon "Q7" dünya yıldızlığına yükseltildi :asd: :asd: :asd:

Quaresma'yı Beşiktaş almasaydı kimsenin umrunda değildi. Simao'nun adı Quaresma'yı ezer.

kendi kendinle çelişiyosun, Quaresmayı barçaya koy yine sırıtır. çünkü q7 bi takım oyuncusu değildir. ve bencildir. Zira bu kadar üst düzey yeteneği olduğu halde avrupanın büyük takımlarında tutunamamış pek az isimlerden birisidir Q7. ha q7'yi yanındakiler fos olmadan da gördük ama q7 takım oyuncusu değil işte. pası sevmiyor :)

'Yanındaki adamlar kötü' savunmasından ne zaman vazgeçeceğiz bilmiyorum? Böyle bir bahane yok

Azından çoğundan diye bir şey yok. Ben burda yıldız futbolcu diyorum Melo yok bilmem kim :ays:

Melo candır bu arada ama ben sadece takımımızda Tribünleri heycanlandıracak bir kaç artiz iyidir diyorum, Aydını izleyeceğine o kanatta Quaresma koşsun fenamı yani :ays:

Gören de her maç Aydın'ı izliyoruz sanacak. :eek: Şahsen ben Aydın'ı Quaresma'ya tercih ederim. Neden? Çünkü Aydın saç baş yoldurmaz. Ondan bi gram beklentide bulunmam. Ama Quaresma 5 kişi çalımlar sonra trivela ile şut çeker, top taca çıkar, saç baş yoldurur bu adam. İnsanı beklentiye sokar sonra da üzer. Aydın ve Riera beklentiye sokmaz, onlar iyi bişey yaptıklarında sevinirsin, şaşırırsın.

Aydın oynasın daha iyi, en azından atağa kalkınca q7'ye pas verirsin ama o kadar adam çıkar rakip sahaya sonra q7 ayağına alır topu aldığı an 2 kişi çalımlar 3. kişide rakibe takılır. ve tüm atağa kalkan oyuncular tekrar geri döner. dakika 80'i gösterdiğinde kalende 2 gol görürsün çünkü takımın yorulur. ama aydın bile oynasa (ki riera var) topu alır, aldığı an geri döner.

20 maçta 1 ayak dışı ile gol atacak da 5 ay onu konuşacağım diye tomarla para verilmez bir adama :asd:

quaresma iyidir o kadar abartmayın bjkden kaynaklanıyor şu an ki durumu o kadar zırto bir camia ki bunlar aldıkları topçuları da kendilerine benzetiyolar.

bizde olaydı quaresma şu an liderdik farkla hemide pasda atardı asistte yapardı floryanın suyu okunmuş bu tür oyuncuların panzehiridir ;)

quaresma iyidir o kadar abartmayın bjkden kaynaklanıyor şu an ki durumu o kadar zırto bir camia ki bunlar aldıkları topçuları da kendilerine benzetiyolar.

bizde olaydı quaresma şu an liderdik farkla hemide pasda atardı asistte yapardı floryanın suyu okunmuş bu tür oyuncuların panzehiridir ;)

sorunda orda işte, tekniği çok üst düzey, bişeyler yapabiliyo ama pas verme özürlü herif.

Üst Alt