Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ? - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

Cevap: Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

sizin gibilere Riera müstehak..

rierayı isteyen kim? Riera geçen sene takımın en kötüsüydü ve kesinlikle gönderilmesi gerekiyor. ayrıca Quaresma mi Riera mı desen hiç değilse Riera yedek kaldıgı zaman zorun yapmıyor ve elinden geldiğince kötüde oynasa takıma katkı vermeye çalışıyor.

İnanılır gibi deil tartıştıgımız konuya bakın :) Quaresma'yı takımda görmek isteyenler varmış gerçekten şu anda şoktayım. Quaresma'yı takımda görmek isteyenler ya başka takımın taraftarıdır çünkü Quaresma takımı bozucagı için bunu isterler. yada sadece futbolun sadece show kısmını seven futboldan anlamayan insanlardır :)

Bana yeteneksiz kendini parçalayacak adam değil, teknik, futbol zekası yüksek adam lazım...Sabride mustafa sarpda kendini parçalıyor sonuç?

Sana sadece Jo ve Lincoln diyorum başka da bir şey demiyorum umarım bu iki oyuncudan demek istediklerimi anlamışsındır eğer biraz futbol zekan varsa.Birde ekliyim mustafa ve sabriyi engin ile aynı kefeye koymuşsun ya birazcık futbol zekandanda şüpelendim

rierayı isteyen kim? Riera geçen sene takımın en kötüsüydü ve kesinlikle gönderilmesi gerekiyor. ayrıca Quaresma mi Riera mı desen hiç değilse Riera yedek kaldıgı zaman zorun yapmıyor ve elinden geldiğince kötüde oynasa takıma katkı vermeye çalışıyor.

ya arkadaşım adam takımının açık ara en iyi futbolcusuydu ligde..ve o takım bizden fark yemesine rağmen 3. oldu ligde..adamın disiplinsizliğine nem vurup duruyorsunuz yahu..ona bakarsan meloda 4 kere sarı kart cezasına ulaştı..2 maçıda kavga yüzündene kaçırdı..ben takımımda görmek isterim kısaca.sorunda o zaten ayrıca katkı vermeye çalışmakla katkı vermek arasında dağlar kadar fark var.neyleyim ben katkı veremeyen adamı

ya arkadaşım adam takımının açık ara en iyi futbolcusuydu ligde..ve o takım bizden fark yemesine rağmen 3. oldu ligde..adamın disiplinsizliğine nem vurup duruyorsunuz yahu..ona bakarsan meloda 4 kere sarı kart cezasına ulaştı..2 maçıda kavga yüzündene kaçırdı..ben takımımda görmek isterim kısaca.sorunda o zaten ayrıca katkı vermeye çalışmakla katkı vermek arasında dağlar kadar fark var.neyleyim ben katkı veremeyen adamı

tumblr_ltp0usornP1qfyxtn.gif

Listedeki isimlere bakıyorumda q7 den pek iyi isim yok gibi görüyorum gelmesini o yüzden isterim.bencildir takım oyununa yatkın değildir ama fatih terimin elindede görmek lazım.

q7 yi savunmana bişey demem ama jardel ve q7 farklı mevki oyuncuları. jardel in defansa yardım etmesi gerekmiyordu mesela .

kaleci dışında tüm futbolcular koşmak ve gerektiği gibi ter dökmek zorunda. ha jardel gibi bazı futbolcular çok zayıftı bu noktada fakat öne çıkan özellikleri gelen topları affetmiyorlardı.

q7 de teknik bakımdan öyle. çok kötü geçen maçlarda bile gelen topu çok iyi asist ya da gole çevirebilecek biri. bizim necati,aydın gibi kalecinin kucağına atmıyor..

Sana sadece Jo ve Lincoln diyorum başka da bir şey demiyorum umarım bu iki oyuncudan demek istediklerimi anlamışsındır eğer biraz futbol zekan varsa.Birde ekliyim mustafa ve sabriyi engin ile aynı kefeye koymuşsun ya birazcık futbol zekandanda şüpelendim

Lincoln galatasarayda çok iyi maçlarda çıkarmıştır.Ayrıca sabrinin enginden daha fazla katkı yaptığı sezonlar olmuştur.Engin bize bu sezon çok fazla bir katkıda bulunmadı aranılan istenen kanat adamı engin değil.Engin ne kadar hırsla canla başla mücadele etsin kapasitesi belli sınırlı oyuncudur.Q7 bana göre fatih terim faktörü ile her türlü bizim kanatlarda oynar.

Üst Alt