Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

Cevap: Quaresma'yı Takımda Görmek İster Misiniz ?

kaleci dışında tüm futbolcular koşmak ve gerektiği gibi ter dökmek zorunda. ha jardel gibi bazı futbolcular çok zayıftı bu noktada fakat öne çıkan özellikleri gelen topları affetmiyorlardı.

q7 de teknik bakımdan öyle. çok kötü geçen maçlarda bile gelen topu çok iyi asist ya da gole çevirebilecek biri. bizim necati,aydın gibi kalecinin kucağına atmıyor..

jardel gibi golcüm olsun koşmasın . ama günümüz futbolunda kanat oyuncuları maç ayırt etmeksizin defansa yardıma gelmezse buum.

şunu unutmayalım, revivoyu baliçi fenerden alan terim hoca... böyle bir fırsatı varsa isteyebilir.. bu şahsi tahminim..

jardel gibi golcüm olsun koşmasın . ama günümüz futbolunda kanat oyuncuları maç ayırt etmeksizin defansa yardıma gelmezse buum.

zamanla aşılacak bir şey bu. mesela engin topu ayağında çok tutmayı seviyordu şu an yavaş yavaş terk etti. hoca formayı alacağım derse zor. burada otorite de önemli terim'de de var

detaylar önemli işte uzun bir sözleşme yapma riskine girilmemeli fakat q7 gelirse ahlar vahlar etmem gerçekten iyi oyuncu şüphe yok

q7 kabul etmez öyle detaylı sözleşmeleri . çünkü katar gibi şartsız şurtsuz para verecek ülkeler çok. ama senin dediğin gibi çok sağlam bir sözleşme yapılırsa yinede düşündürür beni .

zamanla aşılacak bir şey bu. mesela engin topu ayağında çok tutmayı seviyordu şu an yavaş yavaş terk etti. hoca formayı alacağım derse zor. burada otorite de önemli terim'de de var

hangi zaman. adamın gitmediği takım görmediği td kalmadı. mourinho ile bile çalıştı. zamanı falan kalmamış bu adamın . katar yolcusu.

Quaresma'yı isteyen arkadaşlar futboldan anlamıyor diyen arkadaşlar, kim olduğunuzu söyleyinde bizde ona göre yorum yapalım.

Isterim, 442'de çok sayi'da asist yapabilecege kanatindayim, nitekim bizim gibi takim olmus takim'da da kesinlikle parlar 442'de..

tabi diger kanat'a kosan bir Engin koymak kaydiyla

yok ben istemem iyi oyuncu olabilir ama umursamaz adam sorunlu bile değil aslında (balotelli gibi) sadece aşırı umursamaz

bence zamanında ronaldo nun yerinde kendinin olacağını sanıyordu(olabilirdi de) ama olamayınca o da bıraktı

quaresma çok büyük kumardır tutma ihtimali benim gözümde %5 onun yerine bu şansı aydın a veririm daha iyi

Q7 sağda oynadığında daha verimli oluyor. Ne kadar yetenekliyse bir o kadar da vurdumduymaz. Klasik olacak ama oynadığı kanadın bekine yardımda bulunmaz. Bu yüzden takımda görmek istemem. Diğer taraftan bakılırsa Engin için de aynı şeyler söyleniyordu ama sonuç ortada. Kumardan başka bir şey olmaz gerçekten.

Kendisine yıllık 1,5 milyon + 10.000 maç başı, bonservisine de 3 milyon vereceksek neden olmasın.

Cevabım kesinlikle hayır ama bu yönetim onun gibisini bile alamayacak gibi duruyor.

soyle soyleym Eboue-Quaresma ikilisi ucurur..

onun disinda futbola verip basit oynarsa muthis bi is yapmis oluruz..

kendim Besiktastayken begenemzdim cunku topla cok hasir nesir.. ha bu huyundan vazgecmesi kolaymi orasini bilemem.. ama fark yaratan bi oyuncu..

Üst Alt