# Rafael Marquez - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Rafael Marquez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Rafael Marquez

Hayali'im deki Stoperimiz. Popescu'da yavaş Futbolcu idi ama yaptığı ortada. Marquez aynı Kalitede bir Futbolcu bence.

sanki 40 tane adam aldk da marquezi begenmeyenler var yapmayn allah askna marquez hem stoper hem ön libero olarak turkyenın en iyisi olur gelirse

nası çevik değil ya merguez çevik ve hızlı adam,belini çevirene kadar atı ala üsküdarı geçti demene de katılmıyorum adamın en iyi üç özelliğini saysan biri çevikliğidir zaten.Biraz yaşlandı o kadar gene çok iyi adam ama

İsmail Bouzidi de görmüş bir taraftar için Marquezin Terry,Ferdinand etkisi yapması lazım.Kesinlikle bu takıma çok şey katar.

bana göre 2. frank deboer faciası olur

kardeş marquez dünyanın sayılı stoperlerinden ve ayrıca topu en iyi oyuna sokan 2-3 stoperinden biri ve bir 10 numara orta saha oyuncusu kadar dikine ve derin pas atabilen nadir defansif oyunculardan biridir...nasıl bir facia diyorsun bilmiyorum ama bu adam müthiş keşke gelse ama senin gibilerinin yorumlarını görünce gelmesin diyorum size almaguerler lazım.....!

Bugün kafam çok karıştı.Arkası dönük baskıda çok zorlanıyor.Yaşının da ileri olması bunda etken.Dönemiyor.Bize daha çabuk bir oyuncu lazım.

Savunma için veya Önlibero için farketmez ikisindede çok iyi olacaktır bana göre. Ligler farklılığı, tecrübe ve kalitesiyle bu ligin çok üstünde bir isim. Defans için hızlı adam arayanlarıda anlıyamıyorum. Defans için öncelikle posizyon bilgisi, top kapma, kafa topları aranır. Bunun dışında bu adamın tekniğinin ne kadar iyi, pas yeteneğinin ne kadar iyi olduğuda ortada, bizim uygulamaya çalıştığımız sistem içinde nelerin önemli olduğu ortadadır. Ayrıca defans göbeğinde iki tecrübeli oyuncunun olmasıda oynanıcak büyük maçlarda bana göre büyük avantajdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt