Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

"Benim babam fenerbahçeli, fener taraftarının aşalanmasına ve maytaba alınmasına tahammül edemiyorum" diyen sendin bu forumda.

Muhatabımız değilsin ! Girde bak diğer konulara, rezillik üstüne rezillik var.

Fanatiğim varmı birader itirazın? Allaha şükür sizin gibi bu saçmalıklara tahammül edecek bir taraftar değilim.

Sanane olm? He, sana ne? Biz tahammül edecek taraftarız, ben istiyorum bu adamları bu forumda. Var mı bi itirazın? Senin dediğin gibi mi olacak her şey? Adam ne güzel yazmış, okuyup teşekkür edeceğine saçmalıyorsun. Bu arada ilk mesajda yazdığın için de tebrik ederim. O lafları ciddiye alacak kadar kapasitesiz olduğunu o gün göstermiştin, sinirli haline verip ciddiye almamıştım ama şimdi tekrar edince anladım ki harbiden kapasitesizmişsin onu anlamayacak kadar.

Sen benim çok muhattabımsın sanki.:asd: Sen kimsin ki seni ciddiye alayım? Beni ciddiye almadığını görebiliyorum gerçekten, o yüzden bana ters mesaj yazan herkesin mesajlarını layklıyorsun. Çocuk çocuk tavırlar işte, böyle bir adamı ciddiye almam ben.

Sanane olm? He, sana ne? Biz tahammül edecek taraftarız, ben istiyorum bu adamları bu forumda. Var mı bi itirazın? Senin dediğin gibi mi olacak her şey? Adam ne güzel yazmış, okuyup teşekkür edeceğine saçmalıyorsun. Bu arada ilk mesajda yazdığın için de tebrik ederim. O lafları ciddiye alacak kadar kapasitesiz olduğunu o gün göstermiştin, sinirli haline verip ciddiye almamıştım ama şimdi tekrar edince anladım ki harbiden kapasitesizmişsin onu anlamayacak kadar.

Sen benim çok muhattabımsın sanki.:asd: Sen kimsin ki seni ciddiye alayım? Beni ciddiye almadığını görebiliyorum gerçekten, o yüzden bana ters mesaj yazan herkesin mesajlarını layklıyorsun. Çocuk çocuk tavırlar işte, böyle bir adamı ciddiye almam ben.

:D:D:D ovvv çok ezildim be Aslanım, ezilince kaçamak cevaplar, asıl siz kimsiniz olm:D bakın dalganıza, o lafı diyen sendin şimdi ciddiye mi aldınız diye kıvırıyosun bravo sana:D, e zaten icraatlerinden belli nasıl taraftar olduğun:D

Benim itirazım var? sen önce kendi renkdaşlarını korumayı öğren sonra gel edebiyat yap burda , sen tahammül edecek taraftarsın doğru koskoca GS forumunu rezil ediyorsunuz .

:D:D:D ovvv çok ezildim be Aslanım, ezilince kaçamak cevaplar, asıl siz kimsiniz olm:D bakın dalganıza, o lafı diyen sendin şimdi ciddiye mi aldınız diye kıvırıyosun bravo sana:D, e zaten icraatlerinden belli nasıl taraftar olduğun:D

:asd:

Ezilmene gerek yok koçum. Zaten öyle olduğunu düşünüyordum ben. Antu'daki fanatiklere ezik deyip aynı tavırları sergileyen de ancak öyle olur. Senin sayende çoğu zaman oturduğum yerde gülmekten yerlere yatıyorum.:asd: He, o lafın o gün ironi olduğunu söylemiştim ama sen o gün de anlamamıştın. Kafa başka bir şey işte, anlamak falan. Zor işler, sen yorma kafanı bunlarla yahu, bir yerden sonra tıkanırsın, işin içinden çıkamazsın.:asd:

Neyse, çoluk çocuk kafasındaki insanlarla işim yok, beni ciddiye almadığını bayağı belli ediyorsun.:asd:

:D:D:D baya eğlenceli adamsın, benim yarım Galatasaraylı adamlarla işim olmaz :D Bakalım bir yerden sonra tıkanan adam kim olacak bunuda zaman gösterecek :D rahat ol sen. Hala ironiydi diye üste çıkmaya çalış sen yedik yedik. Seninde bu akıl almaz saçmalıkların sayesinde ben yerlere yatıyorum sayende stres falan kalmadı :D

:D:D:D baya eğlenceli adamsın, benim yarım Galatasaraylı adamlarla işim olmaz :D Bakalım bir yerden sonra tıkanan adam kim olacak bunuda zaman gösterecek :D rahat ol sen. Hala ironiydi diye üste çıkmaya çalış sen yedik yedik.

Kimsenin Galatasaraylılığını ölçmek ne senin, ne de bir başkasının vazifesi. Öyle bir yetkiniz de yok ayrıca. Herkes istediği gibi destekler, yapar taraftarlığını.

Her yerde burası antu gibi olmasın diyorsunuz ama antudan farkınız kalmıyor bu konuda.

İşin özü ; GSCimbom forumu bütün taraftarlara açıktır. Bu konu tartışmaya kapalıdır. Rakip takım taraftarları foruma üye olabilir. Siz nasıl kural dışı birşey yapınca cezanızı alıyorsanız, aynı şey rakip takım taraftarları için de geçerlidir.

:D:D:D baya eğlenceli adamsın, benim yarım Galatasaraylı adamlarla işim olmaz :D Bakalım bir yerden sonra tıkanan adam kim olacak bunuda zaman gösterecek :D rahat ol sen. Hala ironiydi diye üste çıkmaya çalış sen yedik yedik. Seninde bu akıl almaz saçmalıkların sayesinde ben yerlere yatıyorum sayende stres falan kalmadı :D

:b5:

Sıkıldım olm senden. Hiç keyifli sohbetin yok. Kendi kendine triplere giriyorsun. Devam et sen.

Kimsenin Galatasaraylılığını ölçmek ne senin, ne de bir başkasının vazifesi. Öyle bir yetkiniz de yok ayrıca. Herkes istediği gibi destekler, yapar taraftarlığını.

Her yerde burası antu gibi olmasın diyorsunuz ama antudan farkınız kalmıyor bu konuda.

İşin özü ; GSCimbom forumu bütün taraftarlara açıktır. Bu konu tartışmaya kapalıdır. Rakip takım taraftarları foruma üye olabilir. Siz nasıl kural dışı birşey yapınca cezanızı alıyorsanız, aynı şey rakip takım taraftları için de geçerlidir.

Burda Galatasarayla maytap geçen adamları barındırmamak da sizin göreviniz, ama icraat göremiyoruz nedense. Heryerden çıkıyor adamlar siz rahatsız olmuyorsunuz ama forumun marka değerine zarar veriyorlar.

Hersey toz pempeyken buraya yazan arkadaslarin ileride olasi aksiliklerden sonra halen buraya iyimser olarak mesajlar yazacagini düsünmek hayalperestliktir.

Ne oldu adamlar gecen sene hem kupada,hemde ligde son macda elenmelerinden sonra buraya gelip,zaten biz haketmiyorduk,ilahi adalet ...vs yazan birini gördünüzmüki simdi objektiflikten bahsediyorsunuz.

Rakibin tavsiyelerini dinleyip,fikirlerini burada tartisiyorsak,ayni bu konu gibi,o zaman kimse adnanm polat ile aziz yildirim samimiyetinede kizmasin,adamlar her ortamda tefe koysun bizi,biz halen objektiflikten bahsedelim.

Bakin ilk yari oynanan fener-galatasaray macindan önce bir ilk oldu,takim kafa olarak bitik,teknik adami kovulmus,cogu futbolcusu sakat o an icin ne kadar olumsuzluk varsa hepsi fener maci öncesi basimiza geldi,herkes cok büyük bir fark yiyecegimizi sandi,peki o zaman fenerbahce stadindaki kadar yumusak bir hava,medyanin ortami germemesi,yöneticilerden kimsenin konusmamasi ....vs sonucunda kac sene sonra kadiköyden puan ile döndük.Cünkü o zamana kadar bütün fener maci öncesi yani 2-3 hafta önce ,ortam gerilir,medya son 10 yilin maclarini yayinlar,fenerli futbolcular gene alayli aciklamalar yapar ve mac saatine kadar bu böyle sürer gider ve takimimiz psikolojik olarak sahaya maglup cikardi,gecen sene bu olmadi ,beraberlik aldik,yenebilirdikte.

Diyecegim o ki,fenerliler bu psikolojik oyunlari cok iyi beceriyor,oyuna gelmeyin,buraya gelsinler,tartisalim ama macda olan olaylari tartisalim,idari,kulüp mali yapisi ile degil.Onlar desin penalti,biz diyelim hayir degil,biz iyi oynadik,siz iyi oynadiniz,hakem sizden yana caldi,tarisacaksak bunlari tartisalim,hicbir fenerlinin haddine olmamali benim baskanimin yaptiklari,yöneticimin becerisi,yada basarisizligi...

Burda Galatasarayla maytap geçen adamları barındırmamak da sizin göreviniz, ama icraat göremiyoruz nedense. Heryerden çıkıyor adamlar siz rahatsız olmuyorsunuz ama forumun marka değerine zarar veriyorlar.

Hakaret, provokasyon varsa raporlarsınız cezası verilir. Kimseye adabıyla tartışıyor diye ceza veremeyiz. Saygı sınırlarını aşan yorumlarda herkes cezasını bulur.

Tamam kardeşim tamam, antu ve forza salak bir tek biz akıllıyız. Sizin olaylara bakış açınız yüzeysel.Buda son mesajım olsun.

33 Mesaj atılmış, önemli konu sandım :eek:

Konuya gelince ; Bizde TS, BJK, Bursa yerine Fener ile lig yarışında kafa kafaya gitmek isteriz ama maalesef olmuyor.

Fenerbahçe'liler bile Galatasaray'ın ne kadar zor durumda olduğunu anlamış ama,Galatasaray Başkanı Adnan Polat anlamamış.

Tamam kardeşim tamam, antu ve forza salak bir tek biz akıllıyız. Sizin olaylara bakış açınız yüzeysel.Buda son mesajım olsun.

yine mi sen? sen kimsin, herkesin Galatasarayliligini sorguluyorsun, daha o gün benim Galatasarayliligimi sorgulamaya kalkti, kendisine MSN adresimi verdin kamerayi actim, GS formami, atkimi, posterimi gösterip Kapaklari taktim, sonra da bi hareket yaptim kamera'ya o da son kareydi, ondan sonra kamerayi kapatti zaten :D:D. Anlasilan o olayi kaldiramamissin simdi de burada Yarim Galatasaraylilar sizi deyip duruyorsun. Kusura bakma ama senin gibi Sahislarin yüzünden, ileriyi göremeyenlerin yüzünden, kücük dünyalarinda yasamak isteyenlerin yüzünden Galatasaray-fenerbahce rekabeti bu boyutlara ulasti. Kin, Nefret, Küfür, Ates ve Barut misali. Ne zaman Sari Lacivert görsen patliyorsun. Bu kafayla sen ilerde cok sorunlar yasarsin.Benden söylemesi. Sana bir tavsiyem. Bence Galatasaray'i tutmayi birak,kaldiramiyorsun. Git o cok sevdigin Kocaelispor'u tut. Galatasaray-fenerbahce rekabetine hic girme bence. Bosu bosuna buradaki milletin zamanini da alma.

Ahahaha, ulan olaya bak, tanımadığı adamlara kamera açıp bir de hareket yiyormuş meğerse.:asd: Ne güldüm arkadaş.:asd:

Hasan, reyizsin lan.:asd:

Abi, en çok şu son yaptığı hareketi merak ettim.:D Ne hareketi yaptı lan adam acaba?:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt