Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rakibim ama önyargisiz bir okuyun.. Geri Dön Galatasaray

Onlar da senin gibi düşünen kafada oldukları için yazarlar tabii. Galatasaray-Fenerbahçe doğru yazımdır, yazım kuralı ve Türkçe bilgisi olan her insan -azda olsa- bunu bilir.

Onlar da senin gibi düşünen kafada oldukları için yazarlar tabii. Galatasaray-Fenerbahçe doğru yazımdır, yazım kuralı ve Türkçe bilgisi olan her insan -azda olsa- bunu bilir.

Ben olayı şahsileştirmeden ve sizi rencide etmeyecek şekilde cevaplar yazıyorum sizinde aynı şekilde davranmanmanızı tavsiye ederim.Ben GALATASARAY adının yanında GALATASARAY forumunda fenerbahçenin eşit şartlarda yazılmasını doğru bulmuyorum bu benim görüşümdür sadece beni bağlar.

fenerli arkadaşım bana hep söyler yeter artık eskisi gibi atışıp her maç birbirimize küfür ettiğimiz günleri özledim diye böyle ligin zevki gerçekten çıkmıyor .. bende fenerle çekiştiğimiz günleri özledim umarım bi an önce toparlanıp geri döneriz de seneye kaldığımız yerden devam ederiz..

Ben olayı şahsileştirmeden ve sizi rencide etmeyecek şekilde cevaplar yazıyorum sizinde aynı şekilde davranmanmanızı tavsiye ederim.Ben GALATASARAY adının yanında GALATASARAY forumunda fenerbahçenin eşit şartlarda yazılmasını doğru bulmuyorum bu benim görüşümdür sadece beni bağlar.

Eşit şart ne yahu? Büyük yazmak büyüklük anlamına gelmez ki. Bu tamamen sen ve senin gibi düşünenlerin hüsn-ü kuruntusu, başka bir şey değil. Büyük yazınca büyük olacaksak 25 milyon taraftar büyük yazsın, kocaman bir takım olalım. Tutamasınlar sonra bizi.

GALATASARAY

En büyük biziz şimdi.

Edit ; Şimdi onlar düşünsün.

GALATASARAY

En büyük biziz şimdi.

Edit ; Şimdi onlar düşünsün.

Ben hangi iletimde büyük harflerle yazılınca daha büyük kulüp olacağımızı yazdım.Rakip takım taraftarı hangi takımın forumunda yorum yazdığını bilsin bu benim değer anlayışım dediğim gibi sadece beni bağlar rahatsızlığımı belirtmeminde hakkım olduğunu düşünüyorum

Fenerbahçeli arkadaş doğruları söylemiş.

Bu ligin krali önce Galatasaray ardından Fenerbahçedir.

İkisinden birisi olmayınca tadı kalmıyor.

galatasaray'ın ne durumda olduğu belli ama yazıda sanki 2. lige düşmüşüz gibi bi hava var (fenerli abimin burda yazması hoş bi şey bence ben şahsen fb forumunda yazamazdım demek ki burda daha rahat bir ortam var)...stadımız dolmasa da,gs peş peşe yenilse de gs büyüklüğünden bi şey kaybetmez ki bu günler geçici bu kadar olandan sora adnan polat bile aynı hataları yapmaz gelecek sezon keyifle izlencek bi takım yaratır

Bir zamanlar ayni durumdaydi fenerbahce.

Bizde ozamanlar Avrupayi inletiyorduk.

Herkes "ne olacak fenerin bu hali" dediginde bende "bin beter olsun diyordum"

Bu konuyu acanda eminim öyle diyordur.

Bende ona git biryerlerine kina yak diyorum!

beyler fenerbahçelilerin gelip burda fikirlerini belirtmesi forumca doğal karşılanabilir ama.. Galatasarayın bu sıralar içinde bulundugu durum rakiplerimiz tarafından ti ye alındıgı ve bunu hepimiz çok iyi bildiğimiz için.bu fenerli arkadaşımız ne yazarsa yazsın fanatizm çerçevesinde bakarsak bazı arkadaşlarımızı kızdırabilir.Galatasaray sevgisi farklıdır.Fanatiklik farklıdır.O yüzden forumda fenerbahçeli oldugunu belirten kişilere çokta sınırları aşmadan yorumlarına tepki gösterenlere,siz cahilsiniz,eğitimsizsiniz biz efendiyiz vs tarzı şeylerle yaklaşmamalısınız.uyarabilirsiniz,forumu diğer takım taraftarlarınada açabilirsiniz ama bunlara tepkiler olacaktır.şaşırmamalısınız.

ulan adam demagoloji yaparak bizi yerden yere vurmuş sizde hak vererek beğenmişsiniz. yönetimden önce siz taraftarlıktan istifa edin.

Demagoloji yapmamıştır da demagoji yapmış olabilir. Şu an senin yaptığın gibi.

kelime hatasını aramayı bildiğin gibi kiminde ne yapmak istediğini bilsen ne güzel olurdu. ne kadar kötü durumda olursak olalım burda adam türlü kelime kalabalığıyla ti ye almış bizi senin takıldığın noktaya bak. 18 Mart günü de onları alkışla olur mu . liderler daha iyi durumdalar bizden. hem onların taraftarıda daha düzgün kelimeler kullanıyor baksana ;)

Sertaç Murat Kılıç

''Onursal Üye'' işte şimdi ki galatasaray yönetimi de böyle makamları ve yaptıkları arasında çok ONUR farkı var

Beyler sizin ailenizde hiç mi fenerli yok lan...:)

Gelsinler efendice takılanlarla hertürlü sohbet ederiz...

Şiarımız Efendilik olmalıdır...:)

Mevcut durumumuz rakip takim taraftarinin agzindan dillendirilince cok etkili,uzlastirici gibi gözüküyor,yönetici arkadaslarda böyle bir hava yaratiyor.Sonucda biz bilmiyorduk bizim takimimizin yerinin burasi olmadigini,asil rakibimizin her zaman fener oldugunu,ama gelin görünki böyle bir konu acilma geregi görülmüs ve yönetici arkadaslarcada gelen tepkilere karsi rakip takim üyelerinin fikirlerinin korunma ihtiyaci duyulmus.

Sanki bu zamana kadar fenerlilerin boardda yazi yazmalari engellenmis gibi bir hava yaratiliyor ve anlamsizca rakip takim üyelerini sahiplenme sorumlulugu olusuyor bazi arkadaslarimizda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt