Rakip Analizi | Beşiktaş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | Beşiktaş

Cevap: Rakip Analizi | Beşiktaş

270px-Olcay_Sahan1112.jpg

Olcay Şahan bu çocuğu hazırlık maçında izledim beğendim baya umarım bize karşı oynamaz..:tiphat:

Yüksek ihtimalle tek forvet çıkacak maça Beşiktaş Almeida'nın sakatlığından sonra, orta sahayı kalabalık tutup bu bölgede üstünlük kurmaya çalışacaklar bu yüzden rakip yarı sahadan itibaren bunaltıcı bir pres yapıp rakibin pas kanallarını kapatmamız lazım bir de rakibin sol kanadı yüksek ihtimalle zayıf olacak ataklarımızı o bölge ağırlıklı olarak gerçekleştirmeliyiz.

Beşiktaş Escude'yi almadı mı? Nerde o eleman? Sol bek oynayabiliyordu Escude,belki o oynar.

Hatta Sivok-Escude yapıp göbeği,Toramanı sağ beke Hilberti de sağ öne alabilir.Yani alsa mantıklı olur.

Ligde en çekindiğim maça olacak.Samet, ligin favorisi gösterilen flaş transferler yapan GALATASARAY'ı yenip camiaya kendini kabul ettirmeye çalışacak,takımda yeni görev almaya başlayan genç oyuncularda kendilerini göstermek isteyeceklerdir.Mücadelesi üst seviyede bir maç olacak, ben bu maç Mustafa Pektemek ve Fernandes' e dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Samet ortasahayı kalabalık tutup , sert bir oyun anlayışı ile sürekli basan ve pres yapan bir takım çıkartacak.Taraftarında desteği ile maçın ilk dakikalarında basklı oynayıp defansın arkasına atılan toplarla erken bir gol bulmaya çalışaklar.

Geçen hafta Telegol gibi proramlara demeç veren BJK yöneticilerinin açıklamalarından , bizi inönüde nasıl bir atmosferin beklediğini görebiliriz.Sanki savaşa hazırlanıyorlar.

Açıkcası orta sahada formda bir melo olsa hiç çekinmezdim fakat, ön liberoda sıkıntımız var.bence hocamız amrabat ve hamiti kanatlarda emre ve selçuğu orta sahanın göbeğinde oynatmalı.Hamit baskı altında ön liberoda oynayamıyor.İleri uçda elmander ve umut oynamalı, ilerleyen dakikalarda burak da oyuna dahil olabilir.Bence defansda semih ve uiaflusi beraber oynamalı.Melo ile başlarsak dany defansta uifalusinin yerine geçebilir.

Sert oynicaklar 4-2-3-1 ile ama acmasini biliriz.onemli olan gol yememek kontradan.bence yapcak yegana sey fernandes i direk tutmak,markaj altina almak.olcay kosan ve tekniki vasatin ustunde olan bi oyuncu ama assist yapan biri yok yapcak adamlari da yok egerli fernandes i tutarsak

Besiktasta tek begendigim oyuncu Pektemek

oguzhan icin yorum yapmayi dogru bulmuyorum iyi gidiyor ama daha cok yolu var ve Meloya karsi bu anadolu takimlarina yaptigi sovu yapacagini sanmiyorum...

Ayrica Fener macinda gördük büyük kuslari resmen döküldüler... simdi Fernandes, Almeida sakat ve sanirim bu macta yoklar.

Besiktasin isi yine ilk yari macimiz öncesi yazdigim gibi bizim sacma ve tahlisis gol yememiz ile anca puan kapabilir. (yön degisen toplar, savunmacilarimizin topa yanlis vurmasi ve topun uzaklasmamasi)

beşiktaş bu sene iyi takım kurdu genç yerli iyi sayılabilecek oyuncuları var bilic gibi kariyersiz ama başarıya aç bir hocaları var ben bu sene fenerden çok beşiktaşla çekişeceğiz gibi görüyorum ama bjkde tecrübe ve devamlılık sorunu olabilir

renkdaş bence tam aksine en büyük rakibimiz bence bu sene bjk yalnız kadro kalitesi ve tecrübe eksikleri çok ama güzel olanda rekabetin artmasıdır daha zevkli olur

en büyük rakibimiz beşiktaş olursa lig 1. devre biter bence :smile-99: iyi kadrolu anadolu takımlarına çok puan kaybederler. bilic'e de bağlı kadro oturmazsa araya birkaç anadolu takımı girebilir diye düşünüyorum

Üst Alt