Rakip Analizi | Beşiktaş - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Analizi | Beşiktaş

maci kazaniriz kaybederiz ama bu senenin banko sampionu bjk dir maalesef. türkiyede bizden haric kimse bu dopingli oyunculari dulduramaz.

avrupada yok zaten. kontrol edilmiyordir ama yinede günahlarini almak istemiyorum simdi. ama böyle pressli ve kosu mesafe yapa bilen bir takim olamaz türkiyede.

fernandez neydi öyle. kokainmi vermisler ne . normal bulmuyorum kesinlikle. 116 km bide 3-0 erken yapmisin maci. sampionlar ligi elit takimlar buna yakin kosuyorlar yahu.

yada almeidaya dikkat edin biraz. bunlar dpoingliydi arkadas. kimse bana baska bir sey anlatmasin. türkiyede bjk li demirören varken göz yumarlar buna.

wada ne iş yapar?

wada ülke futbolunda kontrolüleri yapiormu ?! avrupada oynamayan takimlarin kontrolülerini federasyonlar yapior diye biliyordum ben.

yanlis mi biliyorum bunu ?

haklıymışsın ama yine de tüpçünün elinde olan bir şey değil bu.

Doping Kontrollerini Kimler Yapar?

Dünya Anti-Doping Kodu, dopingle mücadele kuruluşlarının kendi doping kontrol

havuzundaki lisanslı sporcular için etkili sayıda yarışma/karşılaşma içi ve yarışma/karşılaşma

dışı kontrol planlamaları ve uygulamaları yapmaları gerektiğini belirtir. Bu, uluslararası

düzeydeki sporcuların uluslararası federasyonlar tarafından, uluslararası ve ulusal düzeydeki

sporcuların ulusal dopingle mücadele kuruluşu tarafından kontrol edilmelerini içerir.

Dopingle mücadele kuruluşu, doping kontrol dağıtım planı yapar ve her branş için numune

sayısı belirler. Bu plan içerisinde, yarışma/karşılaşma içi ve yarışma/karşılaşma dışında idrar

ve kan numunesi toplama işlemleri bulunmaktadır.

Yarışma/Karşılaşma İçi Doping Kontrolleri

Dopingle mücadele kuruluşları yarışma/karşılaşma içi doping kontrollerini koordine

ederler. Böylece bir yarışmada/karşılaşmada doping kontrolü sadece bir organizasyon

tarafından yapılır. Sporcuları seçme kriteri, uluslararası federasyonun ya da

yarışma/karşılaşma yönetiminin düzenlemelerine dayanarak önceden belirlenir. Uluslararası

federasyonun ya da yarışma/karşılaşma organizatörünün alternatif bir doping kontrol

programı yoksa, numuneleri toplayan, genellikle yarışmanın/karşılaşmanın yapıldığı ülkenin

ulusal dopingle mücadele kuruluşudur. Sporcular yarışmadan/karşılaşmadan hemen sonra

doping kontrolü için seçildikleri konusunda haberdar edilirler ve numune alımı, Doping

Kontrolü Uluslararası Standartları’na uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Numuneler, güncel

Yasaklı Maddeler Listesi’nde bulunan yarışmada/karşılaşmada yasaklı maddelere göre analiz

edilir.

haklıymışsın ama yine de tüpçünün elinde olan bir şey değil bu.

Doping Kontrollerini Kimler Yapar?

Dünya Anti-Doping Kodu, dopingle mücadele kuruluşlarının kendi doping kontrol

havuzundaki lisanslı sporcular için etkili sayıda yarışma/karşılaşma içi ve yarışma/karşılaşma

dışı kontrol planlamaları ve uygulamaları yapmaları gerektiğini belirtir. Bu, uluslararası

düzeydeki sporcuların uluslararası federasyonlar tarafından, uluslararası ve ulusal düzeydeki

sporcuların ulusal dopingle mücadele kuruluşu tarafından kontrol edilmelerini içerir.

Dopingle mücadele kuruluşu, doping kontrol dağıtım planı yapar ve her branş için numune

sayısı belirler. Bu plan içerisinde, yarışma/karşılaşma içi ve yarışma/karşılaşma dışında idrar

ve kan numunesi toplama işlemleri bulunmaktadır.

Yarışma/Karşılaşma İçi Doping Kontrolleri

Dopingle mücadele kuruluşları yarışma/karşılaşma içi doping kontrollerini koordine

ederler. Böylece bir yarışmada/karşılaşmada doping kontrolü sadece bir organizasyon

tarafından yapılır. Sporcuları seçme kriteri, uluslararası federasyonun ya da

yarışma/karşılaşma yönetiminin düzenlemelerine dayanarak önceden belirlenir. Uluslararası

federasyonun ya da yarışma/karşılaşma organizatörünün alternatif bir doping kontrol

programı yoksa, numuneleri toplayan, genellikle yarışmanın/karşılaşmanın yapıldığı ülkenin

ulusal dopingle mücadele kuruluşudur. Sporcular yarışmadan/karşılaşmadan hemen sonra

doping kontrolü için seçildikleri konusunda haberdar edilirler ve numune alımı, Doping

Kontrolü Uluslararası Standartları’na uygun bir şekilde gerçekleştirilir. Numuneler, güncel

Yasaklı Maddeler Listesi’nde bulunan yarışmada/karşılaşmada yasaklı maddelere göre analiz

edilir.

hm ama acaba federasyon yetkilerimi örnek aliyor oyunculardan macdan sonra ? onlarda aktiriyorlar belkide bu kuruma.

hoca şu 442 inadından vazgeçse artık tek forvetle oynasak önümüzde kimse duramaz beşiktaş isterse 500 km koşsun yine de koyar geçeriz bu kadar iddialıyım

Ilk önce Doping olayini cok sacma buluyorum...

Ikincisi, bize bagli... cok kücümsemeyin, bizim Hocamiz Milli Hoca, bütün karsi takimlar zaten bize karsi fena asiliyorlardi, simdi Fatih Terim beni mutlaka tek Galatasaraya degil ( Amrabat gibi Kayseri de bize karsi mükemmel oynadi hep), artik milli takima da cagir icin canlarini yirtiyorlar.

Ücüncüsü su iki forvet sevdasi, herkes sevda herkes baris, her hafta baska bir yabanci tribüne lüksümüz yok, ya burak ya drogba, zaten birisi 35 yasinda, digeri de ne biliyim okadar sanildigi kadar da a class futbolcu degil, yoksa cikar birisi 15 milyonu verirdi buraga, bakiyorlar maca, gol atiyor tamam, baska ne yapiyor ? oyunda varligi var mi filan, malesef yok denilecek kadar az...

Takima sistem sart, zaten bruma ve diger kanat aydin olsa bile (allah korusun tek amrabat ve emre c olmasin da kim oluyorsa olsun) her takimi felc ederiz bunu cidden diyorum, bana göre de bir hafta drogba diger burak, zaten ikinci forvet umut da var, bu takimda baska birisi de gol atar.

Zaten 10-12 haftaya dogru bjk nin havasi sönmeye baslar, ama oraya kadar biz de fazla puan kaybetmesek bi zahmet, zaten ekstra CL varken...

Ilk önce Doping olayini cok sacma buluyorum...

Ikincisi, bize bagli... cok kücümsemeyin, bizim Hocamiz Milli Hoca, bütün karsi takimlar zaten bize karsi fena asiliyorlardi, simdi Fatih Terim beni mutlaka tek Galatasaraya degil ( Amrabat gibi Kayseri de bize karsi mükemmel oynadi hep), artik milli takima da cagir icin canlarini yirtiyorlar.

Ücüncüsü su iki forvet sevdasi, herkes sevda herkes baris, her hafta baska bir yabanci tribüne lüksümüz yok, ya burak ya drogba, zaten birisi 35 yasinda, digeri de ne biliyim okadar sanildigi kadar da a class futbolcu degil, yoksa cikar birisi 15 milyonu verirdi buraga, bakiyorlar maca, gol atiyor tamam, baska ne yapiyor ? oyunda varligi var mi filan, malesef yok denilecek kadar az...

Takima sistem sart, zaten bruma ve diger kanat aydin olsa bile (allah korusun tek amrabat ve emre c olmasin da kim oluyorsa olsun) her takimi felc ederiz bunu cidden diyorum, bana göre de bir hafta drogba diger burak, zaten ikinci forvet umut da var, bu takimda baska birisi de gol atar.

Zaten 10-12 haftaya dogru bjk nin havasi sönmeye baslar, ama oraya kadar biz de fazla puan kaybetmesek bi zahmet, zaten ekstra CL varken...

doping olayi idaasini ben atim :) idaa isde sadece :) tuhfaima gitti kat edikleri mesafe.

neyse. bir ton sorun ve saire yazmisin sende mesela. ya en büyük sorunumuz aslinda sabit kadromuz yok yabanci konusundan dolayi.

ha bide uefa-fifa da daha devreye girecek. bu sürec daha bitmedi. bjk puan cezasi yige bilir. gercigi bunada beklemek veya umut etmek ne kadar yakisir bize orasida ayri konu :(

Komik duruma düşüyorsunuz doping moping görseler gülerler adamlar genç dinamik kadro kurdular hem seri hem de kondisyonları iyi oyunculardan kurulu bir takım oldular.Bursa maçı da ekstra motivasyon sağladı tabii.Madem öyle Gökhan Töreyi Kerim Frei i neden almadın diye sorarlar adama

yahu almeida veya fernadezi bir daha izleyin. hadi fernandezi gectim. almeidayi izleyin sonra kariyeri boyunca oynadigi tüm maclarini izleyin mümkünse. bukadar kosmus mu bu adam. tuhafima gitti resmen. gülün dogru yalan bilemiyorum. tuhafima gitti resmen .

yahu almeida veya fernadezi bir daha izleyin. hadi fernandezi gectim. almeidayi izleyin sonra kariyeri boyunca oynadigi tüm maclarini izleyin mümkünse. bukadar kosmus mu bu adam. tuhafima gitti resmen. gülün dogru yalan bilemiyorum. tuhafima gitti resmen .

Tabi tabi doping yaptı dimi? Adamların başında takımıyla 7/24 ilgilenen, onları çok iyi motive eden ve mütavazi bir hoca var. Buna karşıda hocasına inanmış bir takım. Tabi ki mücadele etcekler. Elmander geçen sene ilk senesinde ki gibi basıp mücadelemi ediyordu? Hayır.

Tabi tabi doping yaptı dimi? Adamların başında takımıyla 7/24 ilgilenen, onları çok iyi motive eden ve mütavazi bir hoca var. Buna karşıda hocasına inanmış bir takım. Tabi ki mücadele etcekler. Elmander geçen sene ilk senesinde ki gibi basıp mücadelemi ediyordu? Hayır.

tamam ola bilir. almeida o zaman hocasini bulmus ilk defa hayatinda ne deyim. bremenden beri takip ettigim bir oyuncuda. hic bukadar kosdugunu görmemisdim vallahi. hocaya o zaman helal olsun ne diyelim.

Tamam ustam doping alıyor BJK'lı futbolcular o yüzden böyle harika oynuyorlar.

oynadilari oyunlarinda bas etmedim. sarf etikleri kosu mesafelerinden söz ediyorum sadece.

ya benimkisi ola bilir maksatli. olamazda yani. ama olsa bile normal karsilamak lazim. burasi türkiye yahu. daha dün bir ton dopingli sporcumuz cikdi.

Olabilir ama olsa bile bir gün ceza yiyince deriz doping filan kullandiniz diye, böyle bos yerde laf atmak yakismiyor, zorla kendi yanlisliklarimizi görmezden geliyoruz, bizim problemiz abtrik sabtrik futbol su an.

Hatirla ilk yarim sezonu Rijkaard in altinda, Sabri bile Phlipp Lahm gibi oynuyordu, yani insan bazen gazlan da asabiliyor, sonra bizde patlak verdik, ha fener in p.c emre sag olsun baros un hayatini bitirerek, ama o dönem yönetim de yanlis isler yapti kis transfer dönemi son forveti yollayarak, macera arayarak Jo yu allip (ya tutarsa misali) ha birde orda fenerin cidden sike olayi vardir, artik kantilandi o sezon da vardir diye düsünüyorum, bunlar zaten bizlen yarisinca hep abtirik saptrik rekor puan topluyordu... ama su an demek istedigim futbol oynamiyoruz, gecen sezon da dedim, adam gibi rakipimiz olsa, biz zorlanirdik diye, cünkü sistem yok, sisir topu birisi atar gibi oynuyoruz.

Üst Alt