Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 201 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi eyvallah benimde tuhafima gitmisti gol verilmesi ofsayt mi degil mi tam cikartamiyorum da dk olmus 90+5 ucuncu gol atiliyor yahu olsa ne olur olmasa ne olur. Herseye aglamak itiraz etmek icin yer ariyorlar :d

Zaten medya da ben kendimi bildim bileli bunlar ağırlıklarıni koyuyorlar ama yıllardır sürekli ağlarlar. Mac saha da kazanılıyor bunlar ali koc la parayla zengin başkanla medyayla falan alırız sanıyorlar çünkü başka bi tutunacak dalları yok alışmış bunlar. Fenerbahçe de mustafa cengiz gibi bir adam asla başkan olamaz mesela cebinde para olmayan adamdan nefret ederler tam zengin aşığı bunlar.

Mustafa Cengiz parasız mi?

1607248609002.png

Mallara bak mallara

TFFde toplasan 1 tane GSli var o da Hamit, tartışılır.

Beinsports'u da gören full bizden zanneder, ne Hande Sümertaşmış, Türkiye'de futbol o organize ediyormuş da haberimiz yok.

Rıdvan her türlü sinsiliği yaparken seslerini çıkarmayan hıyarağaları her başarısızlıklarını götten uydurdukları bahanelere bağlıyorlar.

Bunlara küme düşmek müstehak.

Objektif olmak gerekirse caner-gustavo-ozan -perotti(sağlam kalabilirse) bizde olsa 11 oynarlardi.. Taylan ozandan bariz iyi gözükse de 8 numara olarak ozanın yaptıklarını yapacağını sanmiyorum.. Gustavo da 6 numarada zaten ligin en iyisi ..
Dar alanda Ozan, Emre Kılınç kadar etkili olamaz sanki renktaş. Açık alanda/geçiş oyununda evet olabilir. Oynadığımız pas oyununda Ozan çok zorlanır.

Gustavo 6'da oynayacak ise bilmiyorum. Yani Taylanı kesmesi için bir sebep yok. Çok daha mı iyi oynayacak mesela? Sanmam.

Caner-Taşdemir, doğru. Ama Caner bizde oynamış olsa hoca ona deli dana gibi sürekli orta yapmasına asla müsade etmez. Yaptığın orta kontraya dönüşüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 103290

Mallara bak mallara

Beinsports'u da gören full bizden zanneder, ne Hande Sümertaşmış, Türkiye'de futbol o organize ediyormuş da haberimiz yok.

Rıdvan her türlü sinsiliği yaparken seslerini çıkarmayan hıyarağaları her başarısızlıklarını götten uydurdukları bahanelere bağlıyorlar.

Lig de fb kokenli tdler var derken kim var yav.

Sergen yalcin falan mi :D

Ekli dosyayı görüntüle 103290

Mallara bak mallara

Teşkilat çalışıyor hamdolsun.
IMG_20190531_215610.jpg

Dar alanda Ozan, Emre Kılınç kadar etkili olamaz sanki renktaş. Açık alanda/geçiş oyununda evet olabilir. Oynadığımız pas oyununda Ozan çok zorlanır.

Gustavo 6'da oynayacak ise bilmiyorum. Yani Taylanı kesmesi için bir sebep yok. Çok daha mı iyi oynayacak mesela? Sanmam.

Caner-Taşdemir, doğru. Ama Caner bizde oynamış olsa hoca ona deli dana gibi sürekli orta yapmasına asla müsade etmez. Yaptığın orta kontraya dönüşüyor.

Tabi farklı görüşler olabilir..ozan-kilinc konusunda ozan skor katkısıyla bir adım önde benim icin.. tabi bu sezon için konuşuyoruz ozan cidden çok ekstra oynuyor belki 2 sene sonra yine çöküşe geçecek .. emre ise ilk kez büyük takımda ve yeni bir mevkiiye alışıyor ..
Hocayı biraz taniyabildiysem gustavoyu ağzının suyu akarak izliyordur.. tam aradığımız adamdı her yönüyle (cirkefligi de dahil ).. taylan da 2. Sıradadır gustavodan sonra (atibayi 8 sayıyorum..)

Objektif olmak gerekirse caner-gustavo-ozan -perotti(sağlam kalabilirse) bizde olsa 11 oynarlardi.. Taylan ozandan bariz iyi gözükse de 8 numara olarak ozanın yaptıklarını yapacağını sanmiyorum.. Gustavo da 6 numarada zaten ligin en iyisi ..

Gustavo için zaten herkes hemfikirdir.

Ozan da oynayabilir ligde her takımda. Yanlız bana sorsan Taylan'i (ya da Emre Kılınç'ı) fb'ye verip Ozan'i alır mısın? Kesinlikle kabul etmem ya. Topçuluğu geçtim, tarz, duruş, söylem olarak asla GS'a yakıştıracagim bir topçu değil Ozan.

Perotti de bitmiş, 3 sayfa sakatlık raporu var, 10 maç falan oynar o senede. Kesinlikle yanlış transfer.

Caner de kesinlikle isteyeceğim bir oyuncu değil, tek meziyeti bam güm ceza sahasına top şişirmek olan, her an oyundan atılma ihtimaline sahip, antipatik, hücuma gidince geri gelmeyen bir bek.

Gustavo'yu isterdim. Sosa belki istenilebilirdi (34 yaşında olmasindan ötürü geleceği olmayan bir yatırım)
Bir de Samatta'dan çok ümitliydim şimdilik cacık çıktı, belki toparlar mi bilinmez.

Sonuç olarak, FB'in bol alternatifli, sayısal olarak şişik ama nitelik olarak vasat bir kadrosu var bence.

Gustavo için zaten herkes hemfikirdir.

Ozan da oynayabilir ligde her takımda. Yanlız bana sorsan Taylan'i fb'ye verip Ozan'i alır mısın? Kesinlikle kabul etmem ya. Topçuluğu geçtim, tarz, duruş, söylem olarak asla GS'a yakıştıracagim bir topçu değil Ozan.

Perotti de bitmiş, 3 sayfa sakatlık raporu var, 10 maç falan oynar o senede. Kesinlikle yanlış transfer.

Caner de kesinlikle isteyeceğim bir oyuncu değil, tek meziyeti bam güm ceza sahasına top şişirmek olan, her an oyundan atılma ihtimaline sahip, antipatik, hücuma gidince geri gelmeyen bir bek.

Gustavo'yu isterdim. Sosa belki istenilebilirdi (34 yaşında olmasindan ötürü geleceği olmayan bir yatırım)
Bir de Samatta'dan çok ümitliydim şimdilik cacık çıktı, belki toparlar mi bilinmez.

Sonuç olarak, FB'in bol alternatifli, sayısal olarak şişik ama nitelik olarak vasat bir kadrosu var bence.

Ozanı alıp ben de vermem taylani.. sadece elimizde 2si de olsa 8 numarada ozan oynardı .. Taylan 6 numarada kendini buldu tamamen ihtiyaca yönelik yorumladım gustavonun takımda olduğunu varsayarak..

hayatın hiçbir alanında sürekli suçu başkalarında arayanların başarılı olduğunu görmedim

bu durum hem ezikliği hem narsizmi aynı anda içeriyor

bir yandan dünyanın merkezine kendini koyup herkesin kendisine karşı olduğu fikrinden kahraman rolü oynuyor

ama bir yandan da sürekli mağdur edilen bir eziklik içerisinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt