Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 202 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ekli dosyayı görüntüle 103288

Bizde de var böyle tipler

İFB başarısızsa bu zihniyet yüzünden başarısız oluyor.

Saha içine hiç bakmayıp her şeyi saha dışında oluyor sanıyorlar.

Be at kafası sen 9 kişilik Hatay'a kendi evinde tam kadroyken şut çekemedin, önce kendine bak.
Hayır bir de 95. Dakikada maçı 3-0 yapan gol için algı yaratıyorlar ki gol ofsayt değil, adamın ayağı önde.

Bir de genç oyuncuya moral olsun diyeymiş zuhahaha. Puanı falan geçtik artık moral şikesi de yapmaya başlamışız.

Ekli dosyayı görüntüle 103293

Bir de şu var

Diagne'nin kaçırdığı 2 gol attığımız 2 golden daha netti

İşleri güçleri algı yaratmak
Son maçta 3 trajik şampiyonluk verdiler. Bize kaybettikleri kupa finalleri saymakla bitmez. Sahalarında kupa kaldırdık. 7 senedir şampiyonluğu geçtim kupaları yok. Ha var pardon; İki takımın katıldığı Sivas turnuvasında ikincilik kupaları var. Övündükleri serileri bile bu sene içerisinde kaybettiler. Yani sözde Kadıköy kalesi de düştü. Senelerce içlerinden bir Fatih Terim çıkarmaya çalıştılar. Çok eskiden Rıdvan'ı denemişlerdi olmadı. Aykut'u denediler olmadı, Ersun'u denediler olmadı, İsmail'i denediler o da olmadı. Şimdi de Erol'dan medet umuyorlar. Tahminen o da olmayacak.

Yahu Zorlu görüşmesi bile deşifre oldu. Fb başkanı gizli gizli TFF başkanı ve MHK başkanı ile Zorlu Center diye bir yerde toplantı yapıyor ve bu açığa çıkıyor. TFF başkanı da eski Fb asbaşkanı, MHK başkanı da Koç Holding taşeronu! Erman Toroğlu olmasa haberimiz olmayacak. Ali yerinde Mustafa Başkan olsa ülkede olağanüstü hal ilan edilirdi. 2 günde unutuldu. Transfer limiti ve hakemler konusundaki aleni desteği de çok açık gördük bu sene hala da görüyoruz.

Zaten ruh hastasıydı bunlar son yıllarda iyice şizofreniye bağladılar. Tek tük normal adam çıkıyordur aralarından. Yalan algı yaratmaktan başka çareleri kalmadı. Ellerinden başka bir şey gelmiyor.

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 103290

Mallara bak mallara

TFFde toplasan 1 tane GSli var o da Hamit, tartışılır.

Beinsports'u da gören full bizden zanneder, ne Hande Sümertaşmış, Türkiye'de futbol o organize ediyormuş da haberimiz yok.

Rıdvan her türlü sinsiliği yaparken seslerini çıkarmayan hıyarağaları her başarısızlıklarını götten uydurdukları bahanelere bağlıyorlar.

Bunlara küme düşmek müstehak.
Allah başka dert vermesin bu salakları uyandırmamak lazım. Dıj güjler diye diye daha 20 yıl şampiyon olamazlar. Sorgulanmayan her yapı başarısız olmaya mahkum.

Ozanı alıp ben de vermem taylani.. sadece elimizde 2si de olsa 8 numarada ozan oynardı .. Taylan 6 numarada kendini buldu tamamen ihtiyaca yönelik yorumladım gustavonun takımda olduğunu varsayarak..

Ozan bizim oynadığımız yapıya uymaz.

Zaten uyacak olsa bence benzer özelliklere sahip olup daha iyisi olan Badou hala bizde oynuyor olurdu.

Pas oyununda berbat, oyun zekası çok zayıf bir adam Ozan. 10 numara pozisyonunda oynatıldığını da unutmamak lazım.

Zaten uyacak olsa bence benzer özelliklere sahip olup daha iyisi olan Badou hala bizde oynuyor olurdu.

Pas oyununda berbat, oyun zekası çok zayıf bir adam Ozan. 10 numara pozisyonunda oynatıldığını da unutmamak lazım.
Bizim maçta savunmadan pasla çıkışımızı bozmak için Ozan’ı forvet arkası oynatıp Marcao’yu topla çıkarmamaya çalıştılar.O maç özelinde başarılı oldular ama sonrasında böyle devam etmeleri patlamalarına sebep oldu.Bizim için o maçta olumsuz olarak görülen şey sezon devamında fb puan kayıplarıyla işimize yaradı.

Son maçta 3 trajik şampiyonluk verdiler. Bize kaybettikleri kupa finalleri saymakla bitmez. Sahalarında kupa kaldırdık. 7 senedir şampiyonluğu geçtim kupaları yok. Ha var pardon; İki takımın katıldığı Sivas turnuvasında ikincilik kupaları var. Övündükleri serileri bile bu sene içerisinde kaybettiler. Yani sözde Kadıköy kalesi de düştü. Senelerce içlerinden bir Fatih Terim çıkarmaya çalıştılar. Çok eskiden Rıdvan'ı denemişlerdi olmadı. Aykut'u denediler olmadı, Ersun'u denediler olmadı, İsmail'i denediler o da olmadı. Şimdi de Erol'dan medet umuyorlar. Tahminen o da olmayacak.

Yahu Zorlu görüşmesi bile deşifre oldu. Fb başkanı gizli gizli TFF başkanı ve MHK başkanı ile Zorlu Center diye bir yerde toplantı yapıyor ve bu açığa çıkıyor. TFF başkanı da eski Fb asbaşkanı, MHK başkanı da Koç Holding taşeronu! Ali yerinde Mustafa Başkan olsa ülkede olağanüstü hal ilan edilirdi. 2 günde unutuldu. Transfer limiti ve hakemler konusundaki aleni desteği de çok açık gördük bu sene hala da görüyoruz.

Zaten ruh hastasıydı bunlar son yıllarda iyice şizofreniye bağladılar. Tek tük normal adam çıkıyordur aralarından. Yalan algı yaratmaktan başka çareleri kalmadı. Ellerinden başka bir şey gelmiyor.

Olur mu ya Veteranlar kupasını kazandılar.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar

Yahu Zorlu görüşmesi bile deşifre oldu. Fb başkanı gizli gizli TFF başkanı ve MHK başkanı ile Zorlu Center diye bir yerde toplantı yapıyor ve bu açığa çıkıyor. TFF başkanı da eski Fb asbaşkanı, MHK başkanı da Koç Holding taşeronu! Ali yerinde Mustafa Başkan olsa ülkede olağanüstü hal ilan edilirdi. 2 günde unutuldu. Transfer limiti ve hakemler konusundaki aleni desteği de çok açık gördük bu sene hala da görüyoruz.

Esasında bu algıyı Fbli muhabirler yaratıyor ve taraftar da bunların peşinden gidiyor.

Ahmet Ercanlar izleyip klavye başına geçen tiplerin bunları yazmasına şaşırmamak lazım.

Bu konuda medya trolü olan bir tek ROK var o da zaten futboldan anlamıyor. Mesela kendi dönemlerinde yakın olan Tüzemen'e bakıyorsun bir de Gürcan Bilgiç'e bakıyorsun biri kötüyken kötü diyor diğeri hakem diyor.

Sonra Savaş Çorlu'ya bakıyorsun, Mehmet Uluç'a bakıyorsun biri algı peşinde diğeri dobra.

Ilgaz Çınar, Emre Özcan gibi adamları saymıyorum bile.

Galatasaray kötü olduğunda kötü deniliyor ve özeleştiri başlıyor, bunlar hakem olsa da olmasa da hakem diyorlar ve özeleştiri hiç yapılmıyor.

Bu konularda görüşüm nettir, 10 tane 1lik adam alacağıma 4 tane 2.5luk adam alırım ben, bunlar hep asker aldılar, fark yaratabilecek adamları Perotti, Samatta ve biraz da Pelkas. Sosa iyi ama fiziksel problemleri var ee bu şartlarda ver Caner'e orta açsınla, duran top kullanalım gol atalım kafasında oynayan bir takımın, organize hücum üretemeyen bir takımın önce kendisini sorgulaması lazım.

Hocaları için de geçerli bu durum, orası Malatya, Alanya değil orada zkiş var, tek hatanda indirirler seni aşağı. Fatih Terim üzerinde bir ton baskıyla yıllarca nasıl ayakta durdu, bunu düşünmeleri lazım.

Yerin dibine soktukları Aykut Kocaman son 10 yılda bunların en iyi ve en başarılı hocası oldu, tek şanssızlığı hep Terim'e karşı yarış vermesi oldu.

Esasında bu algıyı Fbli muhabirler yaratıyor ve taraftar da bunların peşinden gidiyor.

Ahmet Ercanlar izleyip klavye başına geçen tiplerin bunları yazmasına şaşırmamak lazım.

Bu konuda medya trolü olan bir tek ROK var o da zaten futboldan anlamıyor. Mesela kendi dönemlerinde yakın olan Tüzemen'e bakıyorsun bir de Gürcan Bilgiç'e bakıyorsun biri kötüyken kötü diyor diğeri hakem diyor.

Sonra Savaş Çorlu'ya bakıyorsun, Mehmet Uluç'a bakıyorsun biri algı peşinde diğeri dobra.

Ilgaz Çınar, Emre Özcan gibi adamları saymıyorum bile.

Galatasaray kötü olduğunda kötü deniliyor ve özeleştiri başlıyor, bunlar hakem olsa da olmasa da hakem diyorlar ve özeleştiri hiç yapılmıyor.

Bu konularda görüşüm nettir, 10 tane 1lik adam alacağıma 4 tane 2.5luk adam alırım ben, bunlar hep asker aldılar, fark yaratabilecek adamları Perotti, Samatta ve biraz da Pelkas. Sosa iyi ama fiziksel problemleri var ee bu şartlarda ver Caner'e orta açsınla, duran top kullanalım gol atalım kafasında oynayan bir takımın, organize hücum üretemeyen bir takımın önce kendisini sorgulaması lazım.

Hocaları için de geçerli bu durum, orası Malatya, Alanya değil orada zkiş var, tek hatanda indirirler seni aşağı. Fatih Terim üzerinde bir ton baskıyla yıllarca nasıl ayakta durdu, bunu düşünmeleri lazım.

Yerin dibine soktukları Aykut Kocaman son 10 yılda bunların en iyi ve en başarılı hocası oldu, tek şanssızlığı hep Terim'e karşı yarış vermesi oldu.
ROK'u hiç sevmem. Mümkünse bizim haklarımızı savunan o olmasın. Tüzemen daha düzgün daha spor yazarı adamdır içlerinde. Zaman zaman o da objektiflikten biraz çıkar ama o kadar olur. Gürcan geçen hafta bjk yenilgisinden sonra A Spor'da ne ağladı ne ağladı hakem diye. Hakem yüzünden şöyle böyle oldu falan filan. Erman hoca gerçekleri bunun suratına suratına vurunca sustu kaldı. Hakem rakip takımı doğramış olsa bile hakem diye ağlayabilen bir güruh bunlar. Bu Emre Bol, Gürcan, A. Mercanlar falan bunlar besleme zaten bilmeyen yok. Bir de Turgay denen kepaze var ama o kimin beslemesi bilmiyorum.

Liverpoolun geçen yılki orta saha sistemi gibi aslında.. wijnaldum ne kadar 10 sa ozan da o kadar 10 oynuyor teorik olarak dogru..
Ozandan nefret ederdim ama bu yıl epey geliştirmiş kendini mental olarak.. özellikle ceza alanı koşuları çok yerinde topu aldığı zaman bizde hiçbir orta sahada görmediğim ozguvenle sürebiliyor şutları zaten herkesten iyi açık ara... eksileri mutlaka var sistemimize uyar miydi tartışılır ..
Konunun çıkış noktası fbden kimler bizde oynayabilirdi .. bu formuyla bize gelmiş olsa hocanın mutlaka oynatacağını düşünüyorum..
Önceki mesajımda da belirttim sadece bu sezon için konuşuyorum anlık formlara göre.. ozanı emre kılınç veya taylanla takaslamak isteseler kesinlikle karşı çıkarım..

Eskiden sadece ofsayt ve penaltilar tartisilirdi ve devam edilirdi. Simdi yanlis taç, korner ve faullerde tartisiliyor. Gecen hafta bjknin 2. golu net fauldu ama nerdeyse bjknin ceza sahasinin icinde olmus ama adamlar yürüye yüruye rakip ceza sahasina gidip bombos orta yaptilar. Gecen haftaki cikmayan kirmizilari konusan yok. Bu hafta hem Kasimpasa hem Denizli'ye haksizlik yapildi.

Fbli taraftarlara fazla kızmaya gerek yok aga bunları bu hale getiren hakan hanoğlu, ahmet ercanlar,göktuğhan argın,rıdvan dilmen,mehmet emin uluç gibi kişiler. Bunları dinlemeye devam ederlerse daha çok böyle devam ederler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt