Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 387 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
e tamam aynı şeyi diyoruz yukarda belki de ben yanlış ifade ettim ofysat olmadığı yazacaktım.
bu tartışmayı azaltacak tek şey IFAB mıdır nedir bu ofsayt kuralını değiştirmesi hatta yetmişli yılların kuralını geri getirmesi oyuncu tamamen geriden çıksın yada oyuncu tamamen önde olursa ofsayt olsun demeleri lazım. yok koldu ayaktı kafaydı beş santim on santim diye diye bitmez bu tartışma.

bu tartışmayı azaltacak tek şey IFAB mıdır nedir bu ofsayt kuralını değiştirmesi hatta yetmişli yılların kuralını geri getirmesi oyuncu tamamen geriden çıksın yada oyuncu tamamen önde olursa ofsayt olsun demeleri lazım. yok koldu ayaktı kafaydı beş santim on santim diye diye bitmez bu tartışma.
tüm vücut derlerse de değişmeyecek ki , bu sefer ayağı geride mi kalmış diye çizgi çekilecek.

Oyuncu geriden çıksın ya da tamamen önde olsun deyince ne değişecek

Tamamen önde mi değil mi tartışması çıkacak bu sefer de

Bu sefer de tamamen önde olup olmadığı santimetrelerle belirlenecek.

Bu tartismayi bitirecek sey santimetrelerle ofsayt olan ya da olmayan pozisyonlarin arkasindan aglamamak olabilir

bu tartışmayı bitirmenin yolu teknolojiden geçiyor.

gol çizgisi gibi anında 3d render yapabilen kameralarla tepeden gösterilerek tartışmalar sonlandırılır.

onu tespit etmek daha kolay olur şimdiki duruma göre çözer demedik azaltır dedik.
fenerliler için çok şey değişmez günlerce kendi yarı sahasından çıkan göztepeli halil akbunara bile ofsayt dediler:emrah: onlar için farketmez tabii.

90 dakika boyunca bir kere olabilecek 10 cm mesafeli bir mesafe için ağlamamak ve futbol oynamaya odaklanmak bunun en temel çözümü. Yoksa santim hesapları bitmez futbolcuarin çoğu bunu piçlik için kullanın.

Tam geride olma olayı şu derece saçma şimdi şöyle düşünün.
Larin-luyindama-atiba bu oyuncuların bacak boyu 1.30 falan yere paralel olarak düşünürsen rakip futbolcuyla aynı çizgide olsan bile kısa mesafede 1m avantaj uygulamış olursun.

Oyuncuyu tam geçme dediginiz 20 cm falan aradaki fark 1 metre uzun oyuncu adım attığında aradaki farkı düşünün. Bolt gibi futbolcular çıkar bu sefer piyasaya winning elewen 99 olur ortalık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt