Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 388 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Henüz kimseyi kovmamalari ilginc ama biseyler yapmalılar ki oyuncuları maça asilsin
Ben anlamıyorum herkes erol erol diyorda takımı emre ve volkanın kurduğunu herşeye karıştığını bilmeyen yok
gönderilen kağıtlar tribünden taktik vermeler herkesin gözleri önünde erolu kovsan ne olur
Emre denen iblis kovulmadıkça bunlar kendine gelemez tüm ekip kovulup sıfırdan yapı kurulmalı yoksa
erol gitmiş gitmemiş farketmez zaten yabancı hocada emreyle çalışmaz

bu tartışmayı bitirmenin yolu teknolojiden geçiyor.

gol çizgisi gibi anında 3d render yapabilen kameralarla tepeden gösterilerek tartışmalar sonlandırılır.
ya da direkt tepeye kamera koysunlar. eskiden bazı maçlarda örümcek kameralar oluyordu. maçi tepeden çekiyordu. 2 yarı saha için de 2 adet drone kamera konsun. tartışmalar sona ersin.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

bunların hiç akıllanmayacak olmalarını görmek güzel.

hocanız taktik deha, kadronuz derin bir mühendislik ürünü, başkanınız karizmatik. bence tek sorun VAR operatöründe aynen bu kafayla devam ederler inşallah.

ya da direkt tepeye kamera koysunlar. eskiden bazı maçlarda örümcek kameralar oluyordu. maçi tepeden çekiyordu. 2 yarı saha için de 2 adet drone kamera konsun. tartışmalar sona ersin.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yada herkes adam gibi işini yapsa. Bak Avrupa'da kırk yılda bir bı premier ligde filan bir olay oluyor onuda çözüyolar. Bizdeki kadar saçma sapan adamcilik Dünya'nın hiçbir yerinde yok. O tuttugu takima kiyak geçer. Diğeri federasyonu adamları ile doldurur. Bir başkası hakem atamalarına karışarak baskı altına alır avantaj sağlamaya çalışır. Yani bazen soruyorum neden biz böyleyiz. Elin Avrupalısı da insan ama biz niye böyle her giristigimiz işte rezil oluyoruz ve hiçbir halt beceremiyoruz. Yazık valla. Uckagidi yapan utanmıyor birde üste çıkmaya çalışıyor. Yalan atıyor biri 3 gün sonra kendi yalanına inanmaya başlıyor. Kimse haksız değil. Kimse suçlu değil. Herkes mağdur anasını satiyim. Ulan adalet mağdur adalet başkada kimse değil. Üç günlük Dünyada birsuru insanı kendi menfaatine alet etmek vijdanina sığıyor işte insanların. Kimse de demiyor ki bugün ben kazandım ama yarınını sattım kendim dahil herkesin. Düne kadar hakemlerde insandır diyenler bugün hakem diye ağlıyor. Yazacak çok şey varda sen ben anlarız ama asıl anlaması gerekenler yine günlük yaşantısına geri döner bu devran da böyle sürer gider... Bizden de bir mok olmaz...

Son düzenleme:
twdds.jpg

bunu bi de raporlamislardir simdi, kesin ceza alir :ROFLMAO:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt