Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 463 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keşke

Murat Ülker, Ferit Şahenk, Mehmet Ali Aydınlar, Sadettin Saran ve benim aklıma gelmeyen bir sürü zengin; Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin hisselerini toplasalar (yüzde 51'i yine Dernek'in olsun) ve bir CEO'yu ya da bir Futbol Direktörünü futbolun başına getirseler....
keşke Bayern München'deki gibi Oliver Kahn gibi biri futbolu yönetse; altında uzman ve futbol insanı yöneticiler olsa...

şu futbolu bir düzgün yönetebilsek...

mesela Ülker grubunda bu potansiyel var, Murat Ülker hiç işlere karışmayarak basketbolu adam etti.

yine (biliyorum çoğunuz kızıyorsunuz, ben de kızıyorum bu isme ama) Mehmet Ali Aydınlar hiç karışmayarak voleybolda büyük başarı elde etti.

@Hayri Cund

keşke

Murat Ülker, Ferit Şahenk, Mehmet Ali Aydınlar, Sadettin Saran ve benim aklıma gelmeyen bir sürü zengin; Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin hisselerini toplasalar (yüzde 51'i yine Dernek'in olsun) ve bir CEO'yu ya da bir Futbol Direktörünü futbolun başına getirseler....
keşke Bayern München'deki gibi Oliver Kahn gibi biri futbolu yönetse; altında uzman ve futbol insanı yöneticiler olsa...

şu futbolu bir düzgün yönetebilsek...

mesela Ülker grubunda bu potansiyel var, Murat Ülker hiç işlere karışmayarak basketbolu adam etti.

yine (biliyorum çoğunuz kızıyorsunuz, ben de kızıyorum bu isme ama) Mehmet Ali Aydınlar hiç karışmayarak voleybolda büyük başarı elde etti.

@Hayri Cund

Nkfvas derim

ForumFB den Siradan dusunculer isimli arkadasimiz:

Twitter gündem kerhaneye dönmüş. Bakıyorum Bornova alsancak yüzbinlerce twit var birşey mi oldu acaba diye tıklıyorum gündeme karşıma gel ateşliyim çok süperim bak Got kadar iç çamaşırı giydim ım yeah yazan eskortlar çıkıyor. Twitter ı mahvettiler.

Yetmiyor yaşı diyorlar ama anlamadım ben. Neye göre bu... 😐

Adamlar doğrusunu yapıyor kullanarak.
Bizim de Kapı da vardı twitler, yanlış mıyım. İşin şakası benimki. 🤣
Kim yaşı yetmiyor diyor? Futbolu hiç takip etmiyorlar demek ki.

Beknaz şu an 16 yaşında.

Emre Demir 15 yaşında gol atıp en genç golcü ünvanını almıştı.
Seneler evvel Enes Ünal ilk kez bize karşı oynamıştı 15 yaşında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt