Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 465 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Godumun kuşları
original.jpg

Ya dua etsinler şu takıma orta saha alinmadi ve hücum hattı zayıf. Sene başında bir orta saha bir sağ kanat alsak şuan liderdik Trabzonla şampiyonluk mücadelesi veriyor olacaktık. Ha birde hakemler üzerinden kurulan pislik şeylerde var.. Bunlar yatsın kalksın Burak Elmas a sukretsin. Ne diyim. Kendileri rezil zaten bizide bu batağa çekmelerine müsade ettik ya ne diyim sana Burak Elmas

Adamlara bak, 16 yaşında gelecek vaadeden çocuklarla kimleri kıyaslıyorlar? Bu arada efsane diye yazdığı adamların içinde inanılmaz tırt adamlar da mevcut muhtemelen. Ziya Şengül döneminin yıldızı mıydı mesela? Sanmıyorum. Merak ettiğim başka bir şey de Lefter'i izledi mi mesela hiç? Camia efsanesi olmasına kimse bir şey diyemez de 70 sene önce, futbolun amatör ruhla oynandığı bir dönem. Kıyas neye göre?

okSol.gif
1 / 32

ok.gif
batug - 21.02.2022 12:00​

bos.gif

FB öyle bir hale geldi ki..

Bir zamanlar..

Lefterler/Canlar/Basriler/Ziyalar/Alpaslanlar..
Cemiller/Selçuklar/Rıdvanlar/Oğuzlar..
Sasular/Datcular/Schumaierler..
Antiçler/Ucheler/R.Carloslar..
Anelkalar/PVHlar/Okaçalar/Ortegalar..
Alexlerin..

Giydiği formayı..
Şimdi..

Çağatay/Arda gibi vasat veya vasatın bir tık üstü..
Futbolcular giyince..
Sevindirik olan taraftar görüyorum..

Ordusu (Takım) neredeyse Generallerden oluşan FB´den..
Ordusu (Takım) tamamı rütbesiz er veya onbaşılara düşen FB!

İyi sevinmeler‚ hoplayıp zıplamalar!

Adamlara bak, 16 yaşında gelecek vaadeden çocuklarla kimleri kıyaslıyorlar? Bu arada efsane diye yazdığı adamların içinde inanılmaz tırt adamlar da mevcut muhtemelen. Ziya Şengül döneminin yıldızı mıydı mesela? Sanmıyorum. Merak ettiğim başka bir şey de Lefter'i izledi mi mesela hiç? Camia efsanesi olmasına kimse bir şey diyemez de 70 sene önce, futbolun amatör ruhla oynandığı bir dönem. Kıyas neye göre?

okSol.gif

1 / 32

ok.gif

bos.gif

Bir zamanlar..

Alexlerin..

Giydiği formayı..
Şimdi..

Futbolcular giyince..

gerizekalı

okSol.gif

1 / 32

ok.gif

bos.gif

Bir zamanlar..

Alexlerin..

Giydiği formayı..
Şimdi..

Futbolcular giyince..

Üstad yanlış anlama da bu alıntı yaptığın eleman Antu'da nadir bulunan aklı başında elemanlardan biridir.. Yaşı da bir hayli var bildiğim kadarı ile..

Üstelik Ziya Şengül de, Lefter de o dönemin o döneme göre efsaneleri idi.. Şimdi biz bunları inkar edersek Metin Oktay'ı, Turgay Şeren'i de inkar etmiş oluruz..

Saygıyla..

Üstad yanlış anlama da bu alıntı yaptığın eleman Antu'da nadir bulunan aklı başında elemanlardan biridir.. Yaşı da bir hayli var bildiğim kadarı ile..

Üstelik Ziya Şengül de, Lefter de o dönemin o döneme göre efsaneleri idi.. Şimdi biz bunları inkar edersek Metin Oktay'ı, Turgay Şeren'i de inkar etmiş oluruz..

Saygıyla..

Lefter’in efsaneliğine bir şey demedim. Ama futbolcu olarak kıyas yanlış olur. Biz de Metin Oktay’dan bahsederken efsanemiz diye bahsediyoruz ama bunun temel sebebi çok iyi futbolcu olması değil. Para yerine bizi tercih etmesi mesela sebeplerden birisi.

Bu adam burada vasatlıktan bahsetmiş. Biz mesela Arda piyasaya çıktığında; Metin Oktay’ı izlemiş taraftarız, Arda Turan’a mı sevineceğiz demedik.

16-17 yaşında daha 11’de 2-3 kere oynamış adamı 70 sene önce top oynamış adamla futbolcu olarak kıyaslamak en hafif tabirle mallıktır.

Ziya Şengül’ün de futbolculuğuyla ilgili hiç de öyle “efsane” şeyler duymadık. Sabri de bizde 20 yıl oynadı ama ileride iyi bir Galatasaraylı olarak anılır, efsane diye anılması biraz zor. Bence öyle bir durum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt