Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 466 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Slavia bunlarin uzerinden geçip genişletmedi mi? Neyin kafası bu? Lan rakip Barcelonaydi. Son dakikalara girince o bildiğimiz koca Barcelona saate oynadi lan. Oyuncular cirkeflesti.. Biz son dakikaya kadar belki olur diye heyecan icinde otururken fenerin maçları esnasında tribunlerden Ali Koç'a duz gidiyordu bu zina sebebi veletler

Avrupa'ya gitmek olmali ve o yolda fener'e orada koymakta var. Kisacasi iki buyuk hedefimiz var. Biri efsane olur yaparsak (Avrupa) digerinde de ilkine bagli olarak harika ya da gonul alir.

Avrupa için puan farkından ziyade çok fazla aday var. Alanya, Başak, Hatay, Ads, Jk bizim 7-8 puan önümüzdeki blokta yer alıyor. En iyi ihtimalle bunlardan 2 takım gidecek, çok zor. Sadece 1 takımın değil, en az 3-4 takımın puan kaybı gerekiyor. Konferans ligi için Haziran’da sezonu açmaya ne kadar değer o da sorun. Bir de Aralıkta Katar WC var. Pas geçsek daha iyi sanki.

Avrupa için puan farkından ziyade çok fazla aday var. Alanya, Başak, Hatay, Ads, Jk bizim 7-8 puan önümüzdeki blokta yer alıyor. En iyi ihtimalle bunlardan 2 takım gidecek, çok zor. Sadece 1 takımın değil, en az 3-4 takımın puan kaybı gerekiyor. Konferans ligi için Haziran’da sezonu açmaya ne kadar değer o da sorun. Bir de Aralıkta Katar WC var. Pas geçsek daha iyi sanki.

Bence genc bir takim olarak oynadikca ilerleriz ve bunun icin tek basina lig yeterli degil cunku taktik acidan oynanilan kaliteli maclar bir elin parmagini gecmiyor. Bu sene basinda da dedim yine diyorum bu genc kadro Avrupa'da bol bol oynamali ki hem potansiyelleri gelissin hem piyasa yapabilsinler hemde daha cabuk olgunlassinlar. Biz UEFA'yi da zamaninda boyle aldik. Ne olursa olsun, ilk 4 dahi hayal degil. Oradaki takimlarla da macimiz var yanlis bilmiyorsam. Hersey olabilir. Basaksehir 4-5 haftada cikiverdi oralara. Hersey olabilir biz yeterki kazanalim.

Vefa Küçük: "Uğur Dündar beni iyi dinle. Seni düelloya davet ediyorum. 1999 yılında bana ihanet ettin. Şimdi ısmarlama aday oluyorsun. Birleştirmeye değil, bölmeye, parçalamaya ve bir siyasi görüşe hizmet etmek için aday oldun." (FBTV)

hm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt