Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler (Arşiv) - Sayfa 474 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5b0e12bb66a97c4350d58035.jpg

Tudor'u diğer forumlarda da övenler olmuş ama adam bizim Cengiz Ünder'le de sorun yaşıyormuş. Takımda sorun yaşamadığı oyuncu yok galiba.

Son düzenleme:
Doğru oyuncu getirdiler kısmı futboldan anlamadığının kanıtı. Lincoln, Bruma, Arao, Henrique, Peres, Alioski, Pedro, Emre, King, Eğribayat bunların hangisi kesin katkı verir yada seviye yükseltir diyeceğimiz adamlar bir tek Pedro onu da eğer 2. forvet yada forvet arakası kullanırlarsa direk tek forvet oynatırsa o da tam kalitesini yansıtamaz. Onun dışında hiç birinin adamların ellerindeki oyunculardan seviye farkı yok. Alioski mesela Ferdi gibi teknik ama defansif zaafı var gerçek bir sol bek değil. Kaliteye vermediler ve verdikleri paralarda maaş olarakta ciddi. Bunlar yerine 3-4 tane net adam alsalardı daha kaliteli kadroları olurdu.

Ronaldo yu getirsek bunlar yine boklamaya başlar bir anda hepsi Messi'ci olur. Penaldo demeler vs neler neler yaşanır. Bunlar bu kafada olduğu sürece burunlari boktan çıkmaz. Hayır etrafımdaki fenerlilere bakıyorum hepsi böyle. İyi islerde çalışan düzgün olan insanlar aslında ama konu futbola gelince malliga başlıyorlar. Misal ofiste dün Torreira Mertens geliyor baya iddiali 11imiz olur sizin kadronuz geniş ama hep benzer oyuncular ust seviye oyuncular değil diyorum iyi iste bu sene 4. Luk icin iyi kadro diyorlar 😂😂 Bir digeri Mertens 3.5 almaz arka planda 7 8m verirsiniz diyor 😂😂 Bir başkası Medel'den farkı olmaz iş yapmaz Torreira diyor 😂 Sonra gidiyorum misal fake bir haber söylüyorum bunlara. Diyorum Plea ile galiba anlasmissiniz geliyormuş. Oo diyolar 35 tane atar yok şöyle ucar yok böyle yok Drogbadan iyi adam getiriyoruz.

Ulan bunlar niye böyle mallar ya. Yemin ederim tez konusu olması lazım. 31 yaşındayım daha bugüne kadar konu futbol olunca mallasmayan akıllı konuşan bir fenerli görmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt