Recep İvedik 3 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 3

Cevap: Recep İvedik 3

Serinin en iyisi olmuş. Tüm film boyunca her 10 sn. de gülüyorsunuz. Hatta bazı sahneleri var ki krize girdim gerçekten. Söylemek isterdim ama inanılmaz bir sahnesi var paintball oynarken orası kopardı beni :D . Ama helal olsun gerçekten, çok tuttu bu Recep İvedik ve her filmi de ayrı komik. Son filmi ise en iyisi olmuş. Ve küfürsüz, tabii bazı yerlerinde çok ince espriler var onlar da inanılmaz komik :D Gidin yani 20 TL olsa gene gidilir o derece bir film olmuş. Hiç düşünmeyin ve gidin diyorum.

Fragmandan öte bişey yoktu.Şanslı olup fragmana denk gelmediyseniz gülersiniz.Onun dışında yüzünüzde tebessümden öte birşey olmuyor.

Dikkat Şahan Çıkabilir'den beri bildiğimiz bir karakter zaten,benim gibi sürekli takip edenleri güldürecek yenilikler yok.Demek ki kroluğun,hayvanlığın da bi sınırı varmış :)

İlk ikisinden daha fazla filme benzemiş en azından.İlk filmi filmden saymıyorum bile,klasik yaz - tatil - deniz - kum - bikinili kızlar formatında birşey olmuştu bence.2.'yı hiç beğenmedim zaten ama 3 iyiydi.

Bende yeni geldim simdi filmden, komik sahneleri baya vardi hele o karete salonunda hocaya sövmesi gülmekten yerlere yatacaktim :D

Üst Alt