Recep İvedik 3 - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Recep İvedik 3

Cevap: Recep İvedik 3

Adı üstünde komedi filmi. Komedi filmlerinde insanlara derin konulu bir film izlettiremessin. Ben oraya gülmeye gidiyorum. Stresimi atıp eğlenmeye. Düşünmekten bıkmışım zaten 1 2 saat uzaklaşmak istedim ve bunu başardı teşekkür ederim şahan.

Ben küfür önemli demedim zaten. Küfür olması çok doğal. Fakat küfür var diye Recep İvedik'i eleştiren Türk halkı kalkıpta küfürsüz Recep İvedik'i küfürlü komedilerden daha vasat gösterirse buna tepki göstermemiz normal. Bana kalırsa insanlar senin gözünle eleştirmeli. Yani yok komik değilmişte, yok kalitesizmişte, yok şöyleymiş böyleymiş. Kaliteli bir komedi yapıyor adam, konu yok belki ama komedisi kaliteli. E ben bu filme eğer gülmek için gidiyorsam kaliteli komedi ararım. Diğer iki film -itmen ve yahşi batı- komedi tabanına dayandırılarak çıkan filmler iken ben bahsettiğim iki filmden de gram keyif almadım Recep İvedik'e oranla.

Ben sana yazmadım ama öyle denk gelmiş mesajım:) Genel itibariyle '' Ayy çok küfürlüüü'' diyenlere yazdım. Tetrisde uzun çubuk geç geldi diye küfürler yağdıranlar biziz filmde duyunca niye şaşırıyoruz.:)

Adı üstünde komedi filmi. Komedi filmlerinde insanlara derin konulu bir film izlettiremessin. Ben oraya gülmeye gidiyorum. Stresimi atıp eğlenmeye. Düşünmekten bıkmışım zaten 1 2 saat uzaklaşmak istedim ve bunu başardı teşekkür ederim şahan.

İşte bu benim anlatmak istediğim. Düşündürü bir laf vardı filmin sonunda hatta en güzel espriydi bana göre keçiyle gezdiği sahnede mesela:) Film komik ama 3 'ü de aynı. O yüzden bir müddet sonra ister istemez sıkacak.

İşte bu benim anlatmak istediğim. Düşündürü bir laf vardı filmin sonunda hatta en güzel espriydi bana göre keçiyle gezdiği sahnede mesela:) Film komik ama 3 'ü de aynı. O yüzden bir müddet sonra ister istemez sıkacak.

Valla abi sıkmışa benzemiyor. Genel olarak baktığımız zaman olaya 3 günde 1 milyon 250 civarı kişi izlemiş. 2nci filmden sadece 50 bin kişi geride.

Eleştirebilirsiniz ama benim fikrim sabit. Sinemaya gidip böyle bir filme para vermem. Dvd kiralar evde sara sara gülerim ve arşivde kalır arada bakıp gülmek için.

Bu gün izledim bende. Abartıldığı kadar güzel değildi. Yahşi Batı'nın önünde ama 1 ve 2 kadar güzel değildi.

Gülmek için gittim ve inanılmaz çok güldüm bu durumda beğenmiş oluyorum.Çünkü beni bu seri güldürüyor.Amacım gülmek olarak belirleyip gittiğimde gülüyorsam beklentimi karşılamış olur.1 ve 2 gibi 3 de beni çok güldürdü.

Bence de çok güzel bir filmdi.Gülmek için gittik ve güldük.Bazı entel dantel kişiliklerin bu filmi saçmasapan bir şekilde eleştirmesi ise umrumda değil.İzlemeyenler kaçırmasın.
``Almanya 3. ligi futbolcusu gibi oldum.Effenberg'e Schweinsteiger'e benzedim``:D:D

Bugün izleyebildim ancak. Filmde her 10 saniyede bir gülmeniz kuvvetle muhtemel. Gülmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Hoş vakit geçirdim açıkcası. Recep İvedik 2 hayal kırıklığıydı ama 3 gerçekten çok çok iyi olmuş.

beyler asıl bu filmde küfürün alası var ama ne yazıkki sansürlü :O bence gülmek eğlenmek istiyorsanız,günlük hayatın stresinden kurtulmak istiyorsanız kesinlikle gidin.

burası leş gibin hamurumsu kilotlu çorap kokiii :D

Üst Alt