Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

bu resimi Maile eklesemmiki belki yönetim bu yorumlari görünce fikri daha kolay degisebilir

tsduesuence.png

resimdeki yaziyi okuyamayanlar; sag tiklayin yeni pencerede acin ozaman zoom falan yapabilirsiniz.

Yorumları okudum şimdi. Yönetim stadı bunlara verirse yazıklar olsun gerçekten. Adamlar bizim icin demediğini bırakmamışlar.

Ben karşı değilim gelsin oynasınlar arenanın atmosferi boğucu ve trabzon da dost takım sonuçta.Hamsilerle peşin peşin anlaşırız zarar olursa kendileri karşılar olur biter.

Sandalye kırmak ne demektir arkadaş ya.. Ya gerizekalı yemin ediyorum bazı insanlar. Ne geçecek eline be ahmak adam.. Maddi zarardan başka ne geçicek eline.. Verilmesin bunlara stad mtad valla. İlk duyduğumda olabilir filan demiştimde böyle dangalıklar yapacaklarsa hiç girmeyelim bu işe. Gitsinler söyledikleri gibi Kasımpaşanın stadında oynasınlar efendiler..

Resmi siteye mail atacak kadar ciddimiymiş haberler. Ben speklasyondan öteye gitmez sanıyordum.

Olası zemin bozukluğunda masrafı kendileri karsılayacaksa buyursun gelsin hamsi kafalılar. Zaten gelen gecen bizim stad da etkinlik yapıyor, zemin bozulup oyuncularımız sakatlandığındada biz zarar görüyoruz.

Malum bir kaç takım dışında Trabzonspor'un TT Arena'da maç yapması benim için sorun değil. Gördüğünüz bir kaç yorum yüzünden olayları bütün Trabzonspor taraftarına mâl etmeyin. Her yerde böyleleri olacaktır. Yanlış diye bir şey olmasa, doğruyu bulamazdık..

Malum bir kaç takım dışında Trabzonspor'un TT Arena'da maç yapması benim için sorun değil. Gördüğünüz bir kaç yorum yüzünden olayları bütün Trabzonspor taraftarına mâl etmeyin. Her yerde böyleleri olacaktır. Yanlış diye bir şey olmasa, doğruyu bulamazdık..

Keşke bir kaçı olsa çoğu öyle yönde konuşuyor ve sürekli bize ve takımımıza hakaret edip duruyorlar.

Trabzonlunun sandalye kiracak olmasina takmis millet ama bi de geriye dönüp bakalim. Sandalyenin ustunde tepinenler ve bununla ovunenler vardi. Biz daha kendimizi duzeltememisiz burada trabzonluyu konusuyoruz. Onuda gectim bu mesaji alintilayip "onlar kiracagina biz kiralim yeaaa "diyen tiplerde cikardi fakat bunu yazdiktan sonra cikacagini sanmam.

Keşke bir kaçı olsa çoğu öyle yönde konuşuyor ve sürekli bize ve takımımıza hakaret edip duruyorlar.

Hepsi aynı görüşte değildir. Ordan bir kaçı yada yarısı olsun hiç fark etmez, böyle yorumlar yapınca bizim taraftar ayaklanıyor. Onların bunu söylemesi hiç bir şey ifade etmez. Trabzonspor biraz akıllı olsa, maçı Trabzon'a alır ve 20.000 kişi ile daha çok baskı kurar. Bunu söyleyince o kadar kişiyle ne baskısı kuracaksın diyenleri de vardır. Ama o şekilde daha çok baskı oluşturacaklarına eminim. Dediğim gibi bir kaç çapulcu yüzünden canınızı sıktığınıza değmez. Ortada net bir şey yok zaten..

1 kizi herkes ister, 1 kişi alir

gerisi agzi acik bakakalir.

TTArenaya oyle agzinizi acip bakin e mi, fazla acmayin olta filan takilir neme lazim

Adamlar en azından Galatasaray ismini yazarken 6S ceya cincon gibi saçma tabirler kullanmıyorlar. Biraz uzlaşmacı olun. Sadri Şener böyle dedi bizde böyle yapmalıyız bize yakışmaz.

o stad nah bizim değil.mal herifler mecidiyeköydeki stadın arazisi rahat 1milyar dolar ederi vardı ama bizim stadı 200milyona yaptılar.ee kim zararda bi bakın isterseniz.gerizekali herifler.yok vergiyle yapılmış mış da mış mış.

ben 1 kere hamsilerin forumuna üye oldum sırf kulübünüze mail yağdırında sert bir açıklama gelsin şike ile ilgili diye daha selamun aleyküm der demez banladılar Galatasaray'lı olduğum için bu hamsiler adam felan olmaz bende istemiyorum !

ben 1 kere hamsilerin forumuna üye oldum sırf kulübünüze mail yağdırında sert bir açıklama gelsin şike ile ilgili diye daha selamun aleyküm der demez banladılar Galatasaray'lı olduğum için bu hamsiler adam felan olmaz bende istemiyorum !

aynen banada öyle oldu.

balık beyinliler.

Diğer başlığa yazdım buraya da yazıyorum.

Trabzonsporluları 3 yıl önceye kadar çok severdim.3 yıl önce bütün olarak Galatasaray'a linç kampanyası başlattılar.Her türlü spor sitesinde Galatasaray düşmanlığı yaptılar.Öyle 3-5 kişiden bahsetmiyorum,yüzlerce,binlercesinden bahsediyorum.Avrupa'da oynadığımız maçlarda yenilelim diye dualar ettiler,Fenerbahçeliler sizden daha omurgalı laflarını bile gördüm.

Bütün bunlara rağmen Trabzonspor da dahil bütün Anadolu takımlarını Avrupa'da desteklerim.Ülke puanı toplamasını isterim.Ama Arena'da tek bir Trabzonsporlu'nun dahi ev sahibi olarak gelmesini istemiyorum.Yeni nesil Trabzonsporluların 90%'ı açık ve net söylüyorum serseri kesimi,beyin ise en son kullandıkları organları.Ben o gördüğüm yazıları o rezil kepaze pislikleri bir ömür unutmam.

Bu insanların kafasızlığından artık bıktım ya. Neymiş devlet yapmış bizim vergimizmiş cart curt. Arkadaşım senin vergin Ali Sami Yen stadı arazisi ihalesi ile geri ödendi orasının değerlenmesinden sonra da ödenmeye devam edecek.Esas kazığı biz yedik şu işte sesimizi çıkarmıyoruz bunlara ne oluyor anlamadım gitti ya.

İstemiyorum arkadaşım oynamasınlar stadımızda avrupa maçı da olsa oynamasınlar. Önce bir kadir kıymet bilmesini öğrensinler ondan sonra. Bunun TT Arena ile de alakası yok Ali Sami Yen'de olsa oynamasınlar derdim. Olimpiyat Stadı orada duruyor, geçen sene lig maçında stadı doldurduklarında çile değildi de şimdi TT Arena bitince mi çile oldu?

Bizim yönetim de artık genel bir açıklama yapsın Milli maçlar hariç kimsenin stadı kullanamayacağına dair bu iş de bitsin burada.

Ulan yorumları okudumda meğerse ne yanlış düşünüyormuşum.Bende destekliyordum gelip oynamasını.Ama bu balık beyinlilerin etmediği hakaret kalmamış.Hatta bizi fenerlilerden bile küçük görmüşler.Vay embesil hamsiler.

Üst Alt