Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

Cevap: Resmi siteye Mail /// Trabzonu TT-Arenaya istemiyoruz

[video=youtube;n_q5yVLaG80]https://www.youtube.com/watch?v=n_q5yVLaG80[/video]

videoyu koydum :D

[video=youtube;n_q5yVLaG80]https://www.youtube.com/watch?v=n_q5yVLaG80[/video]

videoyu koydum :D

koyduktan sonra sayfayi güncelledim ve.

xx, bu sayfaya erişim yetkiniz yok. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

Kullanıcı hesabınızın bu sayfaya erişim yetkisi yok. Başkasının mesajını düzenlemeye çalışıyorsanız ya da bazı özel izinler gerektiren bir bölüme girmeye çalışıyorsanız bu hatayı alabilirsiniz.

Eğer mesaj gönderirken bu hatayı aldıysanız, yönetici hesabınızı pasifleştirmiş ya da hesabınız onaylanmayı bekliyor olabilir..

haha :D

yorumlari buraya tasiyamiyorum artik k.bakmayin üyeligim silindi :D

Yunus Akgül: Önce Galatasaray

FANATİK olarak Trabzonspor Yönetimi’nin resmen dillendirdiği, “Aslına bakılırsa Olimpiyat Stadı yerine Galatasaray’ın yeni stadı TT Arena’da oynamak isteriz” fikrini, konunun muhataplarına sorduk. Bu isimlerden biri de Gençlik Spor Genel Müdürü Yunus Akgül oldu. Akgül özetle şunları söyledi: Talebin muhatabı ilk olarak Galatasaray. Yani Trabzon başvuruda bulunacaksa önce Galatasaray ile görüşmeli. Çünkü bizim Galatasaray ile sözleşmemiz var, stat kullanımı onların onayına bağlı. Ancak ben onların da bu işe olumsuz bakacağını sanmıyorum. Süreçte bizden bir istek ve talep olursa da elimizden geleni yaparız tabi ki.

sitelerinde adamın teki yazmış. 10 kere okusunlar anca anlarlar bu durumu. yani biz izin verirsek ancak oynarsınız hamsiler. ulan gelsinler oynasınlar diye sevinmiştim. hatta bende gitmeyi düşünüyordum destek icin. ulan sizi destekleyeni ben desteklerim.

O Yorumu ben attım dostum sinir oldum adamlara bakış açım farklıydı yazdıkları şeyleri görünce acaip sinir oldum adamlara çok uyuz şeyler söylüyorlar fenerliler bile bunlardan daha iyi o kadar net çok sabit fikirli yorumlar atıyorlar.
aman aman fenerlilerin eline kimse su dökemez. gene 1-2 kişi var adam gibi olan iclerinde. angut comda beyni olan birine rastlayamazsın.:D

aman aman fenerlilerin eline kimse su dökemez. gene 1-2 kişi var adam gibi olan iclerinde. angut comda beyni olan birine rastlayamazsın.:D

Hani bi laf vardır 'bitim kadar sevmem diye', işte bitim kadar sevmem feneri ve angutcomu ama dostum emin ol bu trabzon taraftarı angutlardan bile gerizekalı ve laf anlamaz ve kendini düdükleyeni ayırt edemez halde.

Hani bi laf vardır 'bitim kadar sevmem diye', işte bitim kadar sevmem feneri ve angutcomu ama dostum emin ol bu trabzon taraftarı angutlardan bile gerizekalı ve laf anlamaz ve kendini düdükleyeni ayırt edemez halde.
gel ortada anlaşalım al birini vur ötekine. ben GS ve kocaeli dışında hicbir takımı sevmiyorum. ulan biri istanbul düşmanı biri cumhuriyet icinde cumhuriyet kurar digerleri tinercinin önde gidenleri. hepsi aynı b.k

Yorumları görünce mail attım ama gerçekten değmez çoğu klavye başında asıp tutan dünyayı feth etmeye kalkan tiplerden.Bırakın Allah aşkına zaten olumsuz eleştiri yapanlarda babadan Ts'liyim diyenlerin hepsi Fener sempatizanı koydukları resilmerden belli.

Arkadaşlar 30 tl bilete pahalı Avrupa maçıda olsa gidilmez diyen zihniyete kızıyorsunuz tartışıyorsunuz.Gerçekten değmez böyle insanların ne dediğini bilmeyen boş boş konuşan insanların hal ve hareketleriyle o güzelim canınızı hiç sıkmayın.Aklı başında olan Babası adam gibi adam Trabzonlu olan onlarcası zaten hakkımızı vermiş iyi konuşmuş gerisini boşverin.İnşallah rakiplerini stadımız sayesinde elerlerde yıllardır sırtımızdan geçindikleri Ülke puanına katkıları olur.

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç yenemedim

Helvacı61 tarafından yazılan

bu istanbul takımlarını günahım kadar sevmem ama fener ile geyse çok farklı fenerin türk futboluna hiçbir katkısı olmamış zararı olmuş ama geyse nin türk futboluna katkısı olmuş bunu görmemek bir trabzonsporluya yakışmaz sonuçta misaki milli sınırlar içinde hepside bizans ama fener kahbe bizans.

Ilelioglu

Ne basarisi var yahu..?

50 küsür senede bir UEFA Kupasini almis onca Taraftara sahip bir Kulüp, arti medya basin hersey arkasinda...

17 Sampiyonlugun kim bilir kaci saibeli...

Sike simdi yapilmiyor ya..

Anadolu desteklemese görürdüm ben bunlari...

Ama oda olacak insallah, yillar gectikce zihniyet degisecek insallah...

angut.com ile bu forum arasında bir IQ testi ihtiyacı var bence maillerimizi atalım bunlar için değmez .

metine yazmayi unutmusum eklesemmi acaba ?

O malum kulübün baskani bizim kulübümüz ile iliskilerini dondurmamismiydi, simdi niye onlara stadimizi veriyoruz ?

metine yazmayi unutmusum eklesemmi acaba ?

O malum kulübün baskani bizim kulübümüz ile iliskilerini dondurmamismiydi, simdi niye onlara stadimizi veriyoruz ?

ve o sitede ki saçma yorumları resim olarak upload edip öyle mesaj atmamız daha yararlı olur bence

tekrardan yeni üyelik actim; su yüzsüzlerin dediklerine bak hele

tartışacak bişey yok maça her halukarda gideceğiz ama arenada oynamak bizim için her bakımdan avantajdır. ama bu cinconların biz size kıyak yaptık pozlarına girmemesi daha şık olur. sonuçta statlarının adını avrupaya ilk biz duyuracağız. endişeleri olmasın stadın hakkı verilecek. avrupa o atmosferi unutmayacak bizim sayemizde artık avrupalılar cinconla oynasa bile atmosferden çekinerek gelecek. bize teşekkür bile etmeleri lazım

Yok arkadaş ben fikrimi değiştirdim Galatasaray'ın Galatasaray'dan başka dostu yok! Kesinlikle izin vermesinler TT Arena sadece Milli maçlar dışında tüm takımlara kapalı olsun! Umarım yönetim gereken cevabı verir.

Beyler alıntılara bir son versek artık. Resmi Sitemize mail atan atsın tamam ama çok uygunsuz alıntılar oluyor biraz dikkat edelim.

arkadaslar, birkac sayfadir alinti yaparak yorumlari gösterdim, bu isten anlayan bir arkadas varsa o yorumlari toplayip bir resim haline getirsin lütfen, o resimi sonra metne ekliyecegim ve E-Mail yollarken o resimde gidecek.

Yönetim görsün trabzonlularin simdiden sandalyeleri kirariz cikarken hatira kalsin diye üstüne ....... yapariz gibi seyleri.

Istiyenin bir yuzu kara ,vermiyenin iki yuzu kara demisler.Benfica macinda istemisler vermemisiz,simdi gelecek mac icin gene istiyorlar.Adamlar utanip sikilacaklarina bazi taraftarlari kuyrgu dik tutmak icin hala abuk sabuk konusup duruyorlar.

Benim sahsi dusuncem verilmesinde bir sakinca yok avrupa maci sonucta.Ama bizim iznimize muhtac olduklarini iyice vurgulamak lazim.Ayrica turu geceklerinede pek ihtimal vermiyorum oda isin ayri kismi.

Üst Alt