Reyes Bitti İddiası ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Bitti İddiası !

Cevap: Reyes ile 4 Milyona Anlaşılmış!

Ben yerli transferde bekliyorum. Sanki Yiğit gelecek gibime geliyor. Aydını'da takasta verelim.

Adam Barca dısında bütün büyüklerde oynamıs İspanyada Reirayla kıyaslamayın Reyesi

Reyes'e nötrüm ama zamanında Hagi gelirken forumlar internet siteleri bukadar yaygın olsaydı hakkında yazılacak olanları hayal edemiyorum :asd:

Ben buradan Keita'yı isteyen arkadaşlara şunu sormak istiyorum yabancı kontejyanı düşünürsek sol açığa mı yoksa sağ açığa mı ihtiyacımız var..Sağ açıkta yine Sabri veya Eboue ikilisinden biri hucüma çok destek veriyor onların önüne Hamit veya Gökdeniz gibi adamları alarak o mevkide istikrarı yakalarsın ancak solda Hakan Balta denen süper bir yetenek var..Onun hücüma hiç destek vermediğini düşünürsek onun önüne 4 milyon euroya Reyes gibi bir adam alıyoruz ve siz bunu istemiyorsunuz..Biz Yekta'Ya 4 milyon euro verdik arkadaşlar hatırlatırım bunu size..Gönül isterki Podolski gelsin ancak Podolski'Yi sen 8 milyon euro'dan aşağı bir rakama alamazsın...Reyes hem kalitesi hemde maliyet açısından 10 numara transfer olur..

Cevap: Reyes ile 4 milyona anlasilmis!!

bunun yerine shaqiri,konoplyanka gibi genç yeteneklere harcayalim parayi

Transfer konusundaki en büyük hatamız ya göklere çıkıyoruz ya yerin dibine sokuyoruz.

Foruma kalsa Ujfalusi bize yılın kazığı, Elmander 18'e giremeyecek sırf bedava diye alınmış boş bir adam, Melo başarısız ve disiplinsizdi.

Reyes yerine ben de farklı oyuncuları tercih ederim ama bazen çok bilmişlik yapıyoruz.

cok bos bir oyuncu diye bagiriyoruz biz 3-4 aydir. Herzaman degerinin üstünde lanse edilen bir futbolcuydu halen öyle. 11 Macta 2 Asist yapmis adam Riera ile ayni istatistige sahip. Oynadigida yok..

Ben buradan Keita'yı isteyen arkadaşlara şunu sormak istiyorum yabancı kontejyanı düşünürsek sol açığa mı yoksa sağ açığa mı ihtiyacımız var..Sağ açıkta yine Sabri veya Eboue ikilisinden biri hucüma çok destek veriyor onların önüne Hamit veya Gökdeniz gibi adamları alarak o mevkide istikrarı yakalarsın ancak solda Hakan Balta denen süper bir yetenek var..Onun hücüma hiç destek vermediğini düşünürsek onun önüne 4 milyon euroya Reyes gibi bir adam alıyoruz ve siz bunu istemiyorsunuz..Biz Yekta'Ya 4 milyon euro verdik arkadaşlar hatırlatırım bunu size..Gönül isterki Podolski gelsin ancak Podolski'Yi sen 8 milyon euro'dan aşağı bir rakama alamazsın...Reyes hem kalitesi hemde maliyet açısından 10 numara transfer olur..
tamamda renkdas yekta 4 milyon edecek futbolcumu? bence hayir.

Üst Alt