Reyes Kadroya Alınmadı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Reyes Kadroya Alınmadı!

Cevap: Reyes'e Galatasaray Kesiği

289413_Galatasaray_SK.jpg

Yedeklere de Alper Potuk gibi, bir genc kanat oyuncusu alinmali. Onun disinda Emre Colak da sürekli forma sansi bulmali.

Milan Baros`u da devre arasi satmam. Yabanci kontenjani skinti olmasa Hamit yerine orta saha`ya daha ofansif gücü yüksek birini önerirdim.

1.Alper Potuk kanat oyuncusu degil,iki yönlü orta saha (Belesoglu version) ama haklisin Meloyu takimda tutamazsak mutlaka alinmali,hatta tutsak bile alinmali.

2.E.Colak sürekli forma sansi bulmali diyorsunda kendin bile ilk 11 e almamissin be hocam :)

srfydn Şeref Aydın

eger reyes yine bir killik cikmazsa kulupler anlasmis durumda. -ki sezon basinda cikartmisti. hoca istiyor, bonservisi de uygun. hayirlisi..

srfydn Şeref Aydın

reyes’in bonservis ucretini net olarak soyleyemem ama bir stancu parasi dahi degil. ben reyes’in faydali olacagini dusunuyorum, isterim.

reyesi begenmeyenler var burda guluyorum sadece takimda acik yok acik

Reyes gelsin bana gore Sagda ve solda oynaya bilir ve ayrica Top REYESE geldiginde ben heyecanlanirim

sut tekni\gi iyi calimlar iyi oyun gorusu daha ne istiyorsunuz hizida normal bence

ha yazin gelmedi ona gocunuyorsaniz orasi baska

srfydn Şeref Aydın

eger reyes yine bir killik cikmazsa kulupler anlasmis durumda. -ki sezon basinda cikartmisti. hoca istiyor, bonservisi de uygun. hayirlisi..

srfydn Şeref Aydın

reyes’in bonservis ucretini net olarak soyleyemem ama bir stancu parasi dahi degil. ben reyes’in faydali olacagini dusunuyorum, isterim.

Şerefin dediği bonservisi çok ucuzsa, transfere karşı değilim, şuanki performansına bakmayın hocası ile sorunlar yaşıyor.

takıma bir beyin monte edene kadar şöyle de çok sağlam kadro olur ;

____________Muslera_____________

______Semih_________Ujfalusi_____

Eboue______________________Hakan

________Melo______Inan__________

Reyes____________________Emre__

________Baros____Elmander_______

edit : pardon 7 yabancı olmuş, ama anladınız işte.

Reyes'i forvete cek,Sag kanat Gökhan Töre.

Reyes'e kötü topçu diyen yoktur herhalde ama ben bu adamın stsl'de başarılı olabileceğine inanmıyorum. Fizik açısından üst düzey değil zaten tam la ligaya uygun bir oyuncu. yanlış yoldayız transfer hamlelerinde. akıllı olmak lazım. ne diyeyim gelmemesini temenni ederek hayırlısı olsun diyorum.

1.Alper Potuk kanat oyuncusu degil,iki yönlü orta saha (Belesoglu version) ama haklisin Meloyu takimda tutamazsak mutlaka alinmali,hatta tutsak bile alinmali.

2.E.Colak sürekli forma sansi bulmali diyorsunda kendin bile ilk 11 e almamissin be hocam :)

Ben Alper Potuk kanat oyuncusu demedim. Yanlis yazmis da olabilirim, yanlis anlamis da olabilirsin.

"Alper Potuk gibi, bir genc kanat oyuncusu" Bu cümlemde dikkat cekmek istedigim nokta GENC ve "gibi" tabirinde---> yerli, kaliteli, yetenekli... anlami idi. Yoksa Alper`in kanat olmadigini bende biliyorum. :)

Performansa göre degisir o durum. Engin daha hazir bir oyuncu Emre Colak`tan, ki sampiyonluk yarisinda cok fazla genci monte etmek de dogru degil takima, direk ilk 11 icin.

Geçen sene devre arasında Stancu'ya dünya para döküldü onu bile umutla bekledik, ondan ucuza Reyes geliyor. Bence güzel hamle.

bastan sona faul bu yorum.

bir, reyes ismine kandıgımız falan yok REYES'i 4 5 yıldır izliyorum 100 tane macını izledim real ve benfica olmak uzere. attıgı golleri verdigi paslarıda cok iyi biliyorum. KAFADAN SALLAMIYORUZ yani [ki senin bu yorumundan izlemedigin anlasılıyor Reyes'i] o yuzden burada super bir ironi soz konusu.

onun dısında, nedemek basarılı performansı yok Reyes cok uzun sure Atletico Madrid'in en buyuk silahı oldu. 2007'ye kadar ispanya milli takımında iyi oynadı, su an kadroya girememesi normal o yıldızlar varken belki fakat bu Reyes'i kotu yada yetersiz futbolcu yapmaz.

istikrarsız falanda degil.

Bastan sona hayalci bir yorum. Reyes yukarıda yazılanların yarısı kadar bir oyuncu olsaydı hala Avrupa'nın elit takımlarından birinde oynuyor olurdu. Ve ne garip ki, Ispanya milli takımı 2008 ve sonrasında Ispanya milli takımı oldu.Yani Reyes ve Riera gibi oyunculardan kurtulduktan sonra.

stancuya verilen 5 milyonun altinda ben baska seyler ararim.bunu ozamanda yazdim.hicbir yönetici romanya liginde bir oyuncuya 5 milyon vermez vermemeli

Bastan sona hayalci bir yorum. Reyes yukarıda yazılanların yarısı kadar bir oyuncu olsaydı hala Avrupa'nın elit takımlarından birinde oynuyor olurdu. Ve ne garip ki, Ispanya milli takımı 2008 ve sonrasında Ispanya milli takımı oldu.Yani Reyes ve Riera gibi oyunculardan kurtulduktan sonra.

istatislik adamının bu tür yorumları doğal ..

Üst Alt