RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RG2017 Finali | Stanislas Wawrinka 0-3 Rafael Nadal | MS | Şampiyon Nadal!

nadal reis eski günlerine dönüyor yavaştan

federer de rg'ye katılmadı wimbledon için

bence sürpriz olmaz

Federer konusunda katılıyorum. Özel çalışıyor ama Nadal Roland Garros'da şampiyon olup wimbledon ilk turunda elenen biri. Nadal benim nazarımda marka bir isim iyi bir oyuncu ama topraktaki başarılarını genele yaymayın. Kariyeri boyunca sezon istikrarı olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Federer konusunda katılıyorum. Özel çalışıyor ama Nadal Roland Garros'da şampiyon olup wimbledon ilk turunda elenen biri. Nadal benim nazarımda marka bir isim iyi bir oyuncu ama topraktaki başarılarını genele yaymayın. Kariyeri boyunca sezon istikrarı olmadı.

Wimbledon'da en son başarılı turnuvası Djokovic ile finaldi galiba, efsane finaldi orası ayrı. Genelde toprak sahada iyi Nadal.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

Wawrinka çok sıradan oynuyor,sanki maçta yok gibi, ayıp olmasın çıktık sahaya gibi

Bu Ateş üfleyerek sönmez

nadalin diz sakatliklari olmasaydı "the best tennis player ever" olabilirdi

Üst Alt