Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta | 3 yıl için 11m. Euro

Cevap: Ricardo Quaresma Beşiktaş'ta

Demirören Tabata'ya 9 milyon euro verdi..Demek ki Tabata Quaresma'dan daha iyi futbolcu..Demirören haklı beyler..:haha::haha::haha:

Günlerdir Abramoviçi aradı 5 dk. da aldı diye şişirilen aziz yıldırım bu transferi ve YD yi tebrik et :D adam balonunu harbiden patlattı :D

vay anasını portekizin 2 futbol apaçisinden biri bizim ligimizde...

diğerinin gelmesi zaten olası değil :asd::asd:

tebrik edilir sadece...

sevindim besiktas icin gercekten...

bizdede görmek isterdim sahsen...

bravo :animation:

Querasma ve 2,3 futbolcusu hariç bjk'nin kadrosu iyi değil. Ben açıkcası hiç birşey beklemiyorum.

Beşiktaşı tebrik etmek lazım.

Önümüzdeki sezon için en hazır takım beşiktaş bana göre.

Hepimiz feneri baz alıyoruz ama beşiktaş ters köşe yaparsa hiç şaşırmayın.

Yıllardır en çok istediğim adamlardan biridir.. Dünyanın en yetenekli birkaç oyuncusundan biri olmasına rağmen bir türlü büyük takımlarda tutunamadı ama orta düzey takımlarda başarılı oluyor.. Rijkaard'a da kini vardır bu adamın zamanında oynatmadı diye bize daha bir hırsla oynar şimdi :) Hayırlı olsun fazla söze gerek yok 7.5 milyon euroya çok iyi transfer..

Yıllardır en çok istediğim adamlardan biridir.. Dünyanın en yetenekli birkaç oyuncusundan biri olmasına rağmen bir türlü büyük takımlarda tutunamadı ama orta düzey takımlarda başarılı oluyor.. Rijkaard'a da kini vardır bu adamın zamanında oynatmadı diye bize daha bir hırsla oynar şimdi :) Hayırlı olsun fazla söze gerek yok 7.5 milyon euroya çok iyi transfer..

rakıpler boyle transferler yaparken bızım sezgın anca bakar .:SS:

Beşiktaş bu transferi hangi parayla yaptığını açıklamalı.

F8F_0000.jpg

Ne diyelim gerçekten güzel transfer. Ligin kalitesinin artması güzel birşey. Ama herkesin kafasında Lincoln gibi olur mantığı çok normal çünkü adamın potansiyeli öyle...

Üst Alt