Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Ridvani savunmuyorum. Ridvan ayri bir facia zaten.

Yalniz hakli. Sise vucuduna geliyor adam kafasini mafasini tutuyor kivraniyor orada. Ben olsam bende utanirdim.

Yaptığı çok doğru değil, ama utanılacak bişey de değil. EPL'de olsa "çok profesyonelce bir hareketti" derler.

al bir capulcu daha. paraylamı veriyorlar bunları medyaya

Sen yorumculuğu bırakıyordun hani ŞEREFSİZ RIDVAN adam ol sözünü tut.

altunterim profile

altunterim Volkan ve Emre'nin taraftarın anasının hatrini sorarken ki görüntülerinden utanmayan adam Eboue'den mı utanıyormuş! Aynaya bak yüzün varsa!

Rıdvan bende seni televizyonda görünce kanalı değiştiriyorum

Yaptığı çok doğru değil, ama utanılacak bişey de değil. EPL'de olsa "çok profesyonelce bir hareketti" derler.

Kisilik durumu.

Ben kendime yakistirmam onu, Galatasaray formasi giyen birisine de yakistirmam. Bu zenci fubolcularin cogun da var bu problem. Baskalarinin numaradan yatan birine proffesional birsey demesi beni pek ilgilendirmez. Bu da onlarin ayibi bence.

Dediklerinde haklı bence abartmaya gerek yok.O pozisyonun tekrarını gördüğümde bende aynı tepkiyi verdim.Eboue profosyonel futbolcu tabi ki yapılanı çok iyi kullandı ancak yapmaması gereken bir olaydı.Ayrıca Rıdvan beşiktaş'lıların yaptıklarını da söylüyor yani videoda abartılacak bir şey göremedim ben.Rıdvan'ı hiç sevmesem de dediklerine katılıyorum burada.

Sanırım burada bir yanlış anlama sözkonusu;

buradaki Rıdvan'a tepkiler yapılan hareket konusunda değil...

Burada belkide son konuşacak kişinin Rıdvan olması...

Hareketi biz içimizde de değerlendiririz... Doğru veya yanlış...

Ama bunu Rıdvan'ın söylemesi açıkçası ortalığı karıştırmak, GS taraftarını birbirine düşürmekten başka birşey değil... Anlayana tabiki...

Dediklerinde haklı bence abartmaya gerek yok.O pozisyonun tekrarını gördüğümde bende aynı tepkiyi verdim.Eboue profosyonel futbolcu tabi ki yapılanı çok iyi kullandı ancak yapmaması gereken bir olaydı.Ayrıca Rıdvan beşiktaş'lıların yaptıklarını da söylüyor yani videoda abartılacak bir şey göremedim ben.Rıdvan'ı hiç sevmesem de dediklerine katılıyorum burada.

ulan bu ülkede sırtına çakmak yersin suçlu gene eboue olur, senin gibileri de çanak tutar, rıdvan da objektif diye bilinir. peeeh.

ulan bu ülkede sırtına çakmak yersin suçlu gene eboue olur, senin gibileri de çanak tutar, rıdvan da objektif diye bilinir. peeeh.

ne diyon arkadaş sen.eboue'ye gelen çakmaklara mı laf ediyoruz biz.sırtına gelen maddeyi sanki yüzüne gelmiş gibi numara yapmasını eleştiriyor adam.neyse sen bunları çıkardıysan konuşulanlardan devam et bu kafada.nasılsa ben çanak tutuyorum böylelerine doğru diyon.sen önce bi söylenenleri doğru düzgün dinle anla ondan sonra gel yorum yap da benim çanak tutmamdan bahset.

Sirtina cakmak yedigi pozisyonu da söylüyor.

Konu ney, Ridvan demiski: "Siseyi baska yere yiyor, ama adam kafayi tutuyor. Ben kendisi olsam evde tekrar izledigim zaman utanirim"

Yalan mi yani? Ridvan demis, Mahmut demis, Hans demis, fark etmez. Sonucta dogru.

Ridvan`in vukuatlari baska o da ayri konu.

Sirtina cakmak yedigi pozisyonu da söylüyor.

Konu ney, Ridvan demiski: "Siseyi baska yere yiyor, ama adam kafayi tutuyor. Ben kendisi olsam evde tekrar izledigim zaman utanirim"

Yalan mi yani? Ridvan demis, Mahmut demis, Hans demis, fark etmez. Sonucta dogru.

Ridvan`in vukuatlari baska o da ayri konu.

boşver renkdaş uzatma nasılsa anlamıyor arkadaş.gel beraber çanak tutalım bu rıdvan gibilerine.

yahu isterse ayağına yer kafasını tutar.maddeyi atanın hayvanlığı değil eboue tartışılıyor. yok böyle birşey. canı acıyan adamın neresini tutacağı kimseyi ilgilendirmez.

ARkadaşım siz eline ne geciyorsa atan adamı görmeyip ebounein yüzünü tutmasınımı yadırgadınız. tutacak tabi. illa yüzüne gelip gebermesimi lazım.

yahu isterse ayağına yer kafasını tutar.maddeyi atanın hayvanlığı değil eboue tartışılıyor. yok böyle birşey. canı acıyan adamın neresini tutacağı kimseyi ilgilendirmez.

Ilgilendirir. Ahlak denen birsey var.

Sorun bizde ayrica. Cakmagi atan bjkliler konusu acilmamis ki.

Bu konu acilmis.

Üst Alt