Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

kabul edemiyorum kardeşim, ahlaksız dediğiniz adamın kaşı gözü çıksa madur mu olacaktı, yok böyle birşey. ayıp, hak yemeyin.

O pozsiyonda o sise neresine geldiyse orayi tutup yatip kivransa, neyse. Cani acimis derim. Ama sise adamin karin bölgesine dogru geliyor bizimkisi kafasini tutuyor.

Bu benim icin acik ve net = Birseyim yok, onlar zarar görsün diye numaradan böyle kivraniyorum, durumudur.

Sunu soruyorum, eger Eboue o sisenin geldigi bölgeyi tutup kivransaydi, bu konu hic acilirmiydi?

Not olarak sunu da ekliyeyim bazen yanlis anlasilmalara sebeb olabiliyor böyle dialoglar. Besiktas taraftarinin yaptigi dogrudur, Eboue`nin kasi gözü ciksaydi ozaman Eboue hakliydi, gibi sacma sapan birseyi savunmuyorum. Tartismiyorum.

İsterse aşil tendonunu tutar. Sana ne be adam ? Haklı mı çıkarıyor yaptıkları ? Eboue daha birşey yapmadan madde atıyorlardı. Neyini savunuyorsun bu durumun ? Bizde bu tip şeyleri yaptık ve burada taraftar suçludur. Yetmedi ırkçılık yaptılar. Geçmişte Ali Sami Yen'e küfür etmiş, kaptanımızın özel hayatına küfür hazırlamış it oğlu it bunlar.

Tamam bana ne.Haklı çıkartıyor diyen oldu mu ? Eboue birşey yapmadan madde atmıyorlar diyen oldu mu ? O durumun neyini savunduğumu gördün ? Beşiktaş'lıyım ben anasını satayım zaten konunun başından beri beşiktaş'ı savunuyorum.yok rıdvan'ım ben o yüzden böyle konuşuyorum zaten konunun başından beri.

Adam ister baisni tutar ister bacagini.Konu baya uzadi valla.

Bacagini tutsa ve anda basina bir cisim isabet etse ne diyeceksiniz

Hayir Emrah, tartismayi bilmiyorsan tartisma. Seviyesizligin luzumu yok.

O pozsiyonda o sise neresine geldiyse orayi tutup yatip kivransa, neyse. Cani acimis derim. Ama sise adamin karin bölgesine dogru geliyor bizimkisi kafasini tutuyor.

Bu benim icin acik ve net = Birseyim yok, onlar zarar görsün diye numaradan böyle kivraniyorum, durumudur.

Sunu soruyorum, eger Eboue o sisenin geldigi bölgeyi tutup kivransaydi, bu konu hic acilirmiydi?

Not olarak sunu da ekliyeyim bazen yanlis anlasilmalara sebeb olabiliyor böyle dialoglar. Besiktas taraftarinin yaptigi dogrudur, Eboue`nin kasi gözü ciksaydi ozaman Eboue hakliydi, gibi sacma sapan birseyi savunmuyorum. Tartismiyorum.

İlki için haklısın. Gerçekten karnına gelen şişe için kafasını tutuyor, yalancı kaka.

Peki sonrası?

Adamın sırtına gelen kesici maddeler gözüne girse?

Kafasına gelen şeyler gözüne, beynine batsa?

Olsa işte nolucak o zaman?

Günahmı çıkaracağız, cezasını buldu, nasılsa 5dk önce yalandan kafasını tutmuşdu diye?

Madem bize ne neresini tuttuğundan peki sana ne bizim yazdıklarımızdan.Cins misiniz arkadaş.

Mantıksızlığa karşı alerjim var. Saçma sapan çıkarım yapmayın. Mantıklı olun. Adam rol yapabilir. Mesele onu rol yapmaya zorlayan durum. Hırvatistan maçına bak. Bizim eski Avrupa maçlarına bak. Cinsim ve saçma sapan yorum yapanlarında takipçisiyim.

Hayir Emrah, tartismayi bilmiyorsan tartisma. Seviyesizligin luzumu yok.

Tartışmayı gayet biliyorum yalnız burada tartışılacak birşey yok. Olay basit. Futoblcuya şişe atmak, madde atmak suçtur ! Yasayı inceleyin. Bunu konuşun. Oyuncunun ne yaptığı değil mesele. Siz zurnanın son deliğini tartışıyorsunuz. O yüzden size ne neresini tuttuğunun ?

İlki için haklısın. Gerçekten karnına gelen şişe için kafasını tutuyor, yalancı kaka.

Peki sonrası?

Adamın sırtına gelen kesici maddeler gözüne girse?

Kafasına gelen şeyler gözüne, beynine batsa?

Olsa işte nolucak o zaman?

Günahmı çıkaracağız, cezasını buldu, nasılsa 5dk önce yalandan kafasını tutmuşdu diye?

Sonrasi icin ayri bir tartisma/dialog icine girebiliriz. Ki ozaman da cogumuz hemfikir oluruz diye düsünüyorum.

Konu ney di: Ridvan demiski "Ben Eboue olsam evde bu pozsiyonun tekrarini görünce utanir kanali degistiririm".

Bende hakli diyorum. Sadece bu nokta icin. Konu gereksiz cok uzadi. Diger, daha önce olan, daha sonra olan seyleri, tartismadim.

Sen adama 'maymun eboue' tezahüratlarıyla ırkçılık yap; adam yere düşünce çakmak, şişe, telefon fırlat; sonra adam sırf beline gelen çakmak yüzünden yüzünü tuttuğu için Eboue'yi suçla.

Bunu yapan adi Çarşı da, Eboue'yi eleştirenler Galatasaraylılar da gözünüzü bi açın.

Tamam bana ne.Haklı çıkartıyor diyen oldu mu ? Eboue birşey yapmadan madde atmıyorlar diyen oldu mu ? O durumun neyini savunduğumu gördün ? Beşiktaş'lıyım ben anasını satayım zaten konunun başından beri beşiktaş'ı savunuyorum.yok rıdvan'ım ben o yüzden böyle konuşuyorum zaten konunun başından beri.

Senin hangi takımlı olduğun beni ırgalamaz. Fanatizm değil konu boyut değiştirme. Konu mantıksızlığınız. Yahu adama madde atılıyor !!! Neler atılıyor kim bilir. O sahada adam öldürdüler siz Eboue taklit yaptı vs diyorsunuz. Yapar adam yahu.

Rıdvan kuyuya taşı attı ya, uğraşalım biz de. .

Pozisyonun tekrarını izledikten sonra ben de pek yakıştıramadım. Ama utanılacak birşey de yok, tartışılacak birşey de. Maç esnasında oluyor böyle şeyler. Rıdvan geçen sezon Lugano'nun Murat Ceylan(sanırım oydu)'ın bileğine nasıl bastığını izleyip değiştirsin kanalını.

Bu arada. .

inonude_olay_var_b8ff8_400.jpg

Sonrasi icin ayri bir tartisma/dialog icine girebiliriz. Ki ozaman da cogumuz hemfikir oluruz diye düsünüyorum.

Konu ney di: Ridvan demiski "Ben Eboue olsam evde bu pozsiyonun tekrarini görünce utanir kanali degistiririm".

Bende hakli diyorum. Sadece bu nokta icin. Konu gereksiz cok uzadi. Diger, daha önce olan, daha sonra olan seyleri, tartismadim.

Anladım. Adam ölmeliydi diyorsunuz ?

rıdvan bence sen eve gidince dediklerini bi izle bakalım tiksiniyo musun kendinden

Mantıksızlığa karşı alerjim var. Saçma sapan çıkarım yapmayın. Mantıklı olun. Adam rol yapabilir. Mesele onu rol yapmaya zorlayan durum. Hırvatistan maçına bak. Bizim eski Avrupa maçlarına bak. Cinsim ve saçma sapan yorum yapanlarında takipçisiyim.

vay be kıstasları sen belirliyorsun forumda yazmak için ne güzel olmuş buralar.Sen önce yazdıklarımızı oku idrak et de öyle gel burda mantıktan saçma sapan yorumlardan bahset.hala gelmiş rol yapmaya zorlayan durumdan bahsediyon.ben beşiktaşlılar sahaya birşey atmadı diyorum zaten doğru.eboue kendi kendine yerden yere atladım diyorum zaten konu başından sağol bizi uyardığın için.sen olmasan ben göremeyecektim eboue'nin beşiktaşlıların kendisine yabancı madde attığından dolayı rol yaptığını.

Rıdvan gitsin tur atsın arkadaşım.

Ahlaktan ve terbiyeden bahsedecek en son insanlardan biri, -helede şike olaylarından sonra- fanatik fenerbahçeli bir yorumcu bozuntusudur.

https://www.gscimbom.com/forum/gsci...-yabanci-madde-atilmasi-bjk-g_saray-maci.html

Bir insan bu videoyu izleyip, sadece işine gelen 10 saniye için ahlak bekçiliği yapacaksa o zaten leştir.

Ben bu videoyu izlediğim zaman beşiktaş taraftarından başka ahlaksız göremiyorum. Birde maç sonra ne mal olduğu belli olan ridvan gibiler..

Tartışmayı gayet biliyorum yalnız burada tartışılacak birşey yok. Olay basit. Futoblcuya şişe atmak, madde atmak suçtur ! Yasayı inceleyin. Bunu konuşun. Oyuncunun ne yaptığı değil mesele. Siz zurnanın son deliğini tartışıyorsunuz. O yüzden size ne neresini tuttuğunun ?

Bir üste ki yorumum da cevabim. Daha önce ki mesajlarim da da cevabim mevcut.

Bazen tartismalarin ortasina veya sonuna dogru denk gelindiginde, basini kacirdiginiz icin bu konu neden buraya gelmistir cözemiyorsunuz. Haliyle yanlis anlasilmamalar oluyor.

Nasil zevkler tartisilmiyorsa, bu da tartisilmaz gibi. Bazilarina göre dogru, bazilarian göre yanlis.

Üst Alt