Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Cevap: Rıdvan: "Ben Eboue olsam utanır kanal değiştirirdim"

Arkadaşlar bence bu konu fazla uzadı... Tekrarlayarak şu resmi paylaşmak istedim;

Konu Eboue nin ne yaptığı değil, Rıdvan'ın ne söylediği...

O yüzden Rıdvan'ı haklı görmek bundan sonra olacaklara, FB lilerin tüm suçlamalarına, sözlerine açık kapı bırakmaktır.Bu ön yargı değildir.

( hani bazı arkadaşlar diyordu ya "ben öyle düşünüyordum, düşünmekte özgürüm" diye; bu da benim özgür düşüncem ...)

Bunu şu lafla açıklamak çok iyi olacak sanırım;

" önce lafa bakarım LAF mı diye, sonra söyleyene bakarım ADAM mı diye..." Burada lafı söyleyen belli... Tartışmaya bile gerek sanırım...

Neyse ben şu resmi ekledim... Resimde görüldüğü gibi evet doğru şişe Ebouenin karnına geliyor, o başını tutuyor... Ama şu unutuluyor;

Eboue başını korumak için tutuyor. Sormak isterim size doğru birisi bir cisim atsa önce nerenizi korursunuz... Karnınızı mı tutarsınız önce...

qewdas.png

Ayrıca unutmuşum ulan madeni para,su şişesi,kalem falan atıldı en az 2-3 madeni para isabet etti suratına,4-5 tane sırtına el insaf.Niyet mi önemli yoksa isabet edip illa adamı yaralaması mı?

Dolu su şişesi 40 metreden bir adamın kafasına isabet etse allah korusun kafası yarılır bırak 1 yıl futbol oynamayı kafasının üstüne yatamaz en az 10-15 gün.

Adamın kafasına onu yaralamak için atmak suç değil,30 metreden 2-3 tane en az 70-80 km/h hızla madeni para gelirken o hızla gelen bir cisim her türlü zarar verir,suça iştirak değil,Eboue'nin yaptığı sahtekarlıkmış taraftarı provoke etmekmiş?

Ulan e be şereli sürüsü Rıdvan+Güntekincik taraftarın yaptığı futbolun içine etmek,rakip takımı provoke etmek,maçı katletmek,suça teşebbüs değil Eboue'nin ki mi öyle.

Fenerbahçenin çirkefliğin anlatmıyor'da gelip ebouenin çirkefliğini konuşuyor.Hassiyetsiz.

Ben de Rıdvan Dilmen ile aynı ülke vatandaşlığını paylaştığım için utanıyorum.

Edit : Aaa pardon bu adam sözde fenerbahçe cumhuriyeti vatandaşıydı (!) değil mi ?

Arkadaşlar bence bu konu fazla uzadı... Tekrarlayarak şu resmi paylaşmak istedim;

Konu Eboue nin ne yaptığı değil, Rıdvan'ın ne söylediği...

O yüzden Rıdvan'ı haklı görmek bundan sonra olacaklara, FB lilerin tüm suçlamalarına, sözlerine açık kapı bırakmaktır.Bu ön yargı değildir.

( hani bazı arkadaşlar diyordu ya "ben öyle düşünüyordum, düşünmekte özgürüm" diye; bu da benim özgür düşüncem ...)

Bunu şu lafla açıklamak çok iyi olacak sanırım;

" önce lafa bakarım LAF mı diye, sonra söyleyene bakarım ADAM mı diye..." Burada lafı söyleyen belli... Tartışmaya bile gerek sanırım...

Neyse ben şu resmi ekledim... Resimde görüldüğü gibi evet doğru şişe Ebouenin karnına geliyor, o başını tutuyor... Ama şu unutuluyor;

Eboue başını korumak için tutuyor. Sormak isterim size doğru birisi bir cisim atsa önce nerenizi korursunuz... Karnınızı mı tutarsınız önce...

qewdas.png

rakip takımdan oyuncu yapsa sinir olurum maçın hali içerisnde ama adam orda oynarken oynunu yukardaki hırbonun ne hakkı var atmya ?? vede bu olayların örtbas edildigi ortamda adam ben oynamıyorum ne bok yerseniz yiyin dese bile haklıdır ..

sokak köpeğinden daha aşşağılıksın sen mikrop rıdvan allah belanı versin senin...birdaha bu şerefsizin tt arenaya girişi öyle kolay olmamalı...taraftar gerekeni yapacaktır...

Ben Rıdvan dilmen olsam kendimi adam zannedip tv'ye çıkıp böyle absürt yorumlar yapmazdım

Şike olayından sonra psikolojisi bozuldu bu malın,fener düştükten sonra ölürse şaşırmam.

Bu kadar fanatiklik olmaz.

Yanındaki şerefsizde kitada yapmıştı diyo bence bunları aslantepedeki fener maçı için yapıyolar ortalığı böyle gerecekler ve o maçtan sonra 5-10 maç ceza almamızı istiyolar.

Volkan veya Emre olduğunda taraftar suçlu, Eboue olduğunda Eboue suçlu.

Utanılacak birşey yapan Beşiktaş taraftarı.

Bitti, nokta (.)

ben de fenerli olsam,futbolun f sini bile ağzıma almam.sonuçta şikeci,sahtekar,şerefsiz bir takım taraftarının utanmadan çıkıp futbol konuşması abes de iştigal bence.

Üst Alt