Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
042220cc-8c26-4feb-863e-77e177796b98.jpg


NTV spor'da yayınlanan % 100 futbol programında Güntekin Onay'ın sorularını yanıtlayan Rıdvan Dilmen Galatasaray'ın hücum felsefesinin şampiyonlar ligi için risk taşıdığını söyledi.Türkiye'de Galatasaray'ın Manchester United maçında 5 gol atmış Fenerbahçe'nin ise Marsilya maçında 5 gol yemiş şeklinde bir hava yaratıldığını belirten ünlü yorumcu Galatasaray'ın şampiyonlar liginde işinin sanılandan daha zor olduğunu ifade etti.

Galatasaray daha önce Terim yönetiminde Şampiyonlar liginde istenen başarıları elde edemezken savunma yönü ile ön plana çıkan Lucescu yönetiminde 1 kez çeyrek final oynamış 1 kezde ikinci tura çıkmıştı.GSC Haber
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirO değil de % 100 futbolun dünkü yayınının başında Hamza Hamzaoğlu'nun maç öncesinde yaptığı ''Galatasaray izin verdiği sürece oynamaya çalışacağız'' yorumu ekrana yazı olarak getirildi. Güntekin şerefsizi bunun altında bir şey aramaya kalktı. Yani neden Akhisar maç öncesinde mağlubiyeti kabullenmiş ki diye tepki göstermek istedi. Rıdvan pek oralı olmadı.Bu Güntekin var ya en büyük Galatasaray düşmanıdır.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirMuhammet Yaymaz ne zaman dedi bunu, cevap versene yahuAdam konuyu açıyor gidiyor arkadaş :D
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirAvrupa maçları için fazla abartıldığını bende düşünüyorum... Evet biz 5 atmışız, Fener 5 yemiş gibi bir hava yaratılmaya çalışılıyor. Ve bu bizim işimize gelmez.. Rıdvan buna alınmış belli Fener'i fazla eleştirip Galatasaray iyi oynadı demeleri zoruna gitmiş belli ki bu açıklamaları yapıyor..Ha gruplara gelince 0 da çekebiliriz gruptanda çıkabiliriz, çünkü buraşı Şampiyonlar Ligi Rıdvan...
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirŞikeci başkanları demiştir rıdvan'a oda açıklama gereği duymuştur..Piyon herif..
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirBize İngiliz takımlarının ters geleceği Fatih Terim geldiği günden itibaren belliydi. Rıdvan yine şikebahçe taraftarına morfin vermiş.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır Çekebilirkatıldığım tek nokta riskli hucum oynamamız.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır ÇekebilirSürekli söylediklerini yemekten artık yalama olduğu için rahat rahat konuşuyor. Bırakın televizyondan konuşsun, biz sahada konuşacağız.
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır Çekebilirefsane olur bu topic :)bu edi ile büdünün misyonu belli takmayın fazla, gülün geçin :)
 
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır Çekebilir0 çekebilir ihtimal dahilindedir. Ama 5'te 5 yapma ihtimali 0 çekme ihtimalinden daha fazladır. Ama tahminim ne 0 çeker ne de 5'te 5 yapar. Manchester United'ın ardından grup ikincisi olarak üst tura çıkar..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt