Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır Çekebilir

Bu analizden daha çok temenni gibi geldi bana. Sürekli yediğinden fazlasını atan bir takım için bunları söylemek saçmalık. Tüm dünya Galatasaray' ın oyununu överken, bu tehlike yaratır defansif oynayın demek tamamen çekememezlik. Sana nebre deyyus? ister 0 çeker ister gruptan çıkarız.

Cevap: Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Ben kızmadım erken uyarı herzaman iyidir. En azında takımı rehatten kurtarabilir.

Galatasaray´in övülmesi, Fenerbahce´nin yerden yere vurulmasi Ridvan´a cok koymus anlasilan :)

Bi aglamadigi kaldi. Sonuc nerde diyor :) Ezik Ridvan :)

Sen merak etme, puanlari da aliriz, gruptan da cikariz.

Avrupa´ya tecavüz ettigimizde böyle oynamiyormuyduk? Felsefe ayni, oyun anlayisi ayni.

Biz Galatasaray´i böyle sevdik. Galatasaray´in karakteri böyle, böyle olmali.

fener savunma yaparken bizim verdiğimiz kadar pozisyon veriyor bunuda yazsana dürüst! rıdvann

9 puan toplasak üst üste 9 kere gt olma rekorunu kırar bu arkadaş.

Cevap: Rıdvan Dilmen: Galatasaray Şampiyonlar Liginde Sıfır Çekebilir

Utanmasa, Manchester´a nasil pozisyon verir Galatasaray diye saydiracak :) Sanki Nordsjaeland ile oynuyoruz.

Senin takimin, dandik Marsilya´ya kac tane pozisyon verdi acaba? Sayabildin mi Ridvan efendi?

Mancester 7-8 tanede atabilirdi dedi şaka mı bu adam?Chicarito 4 tane kaçırmışmış pehh:p

Ridvan salak degil. Galatasaray´in potansiyelinin farkinda. Yusuf yusuf yorumlari bunlar. Cildiriyor resmen

Hücum oynamasını istemiyor Galatasaray'ın farkında tabii,dün akşam Mancester önünde Galatasaray defans yapsaydı belki puan alabilirdi dedi,her rakibe sökmez falan filan zırvaladı durdu,akıl çelmeye çalışıyor.

bu soysuzun g.t oluşlarını izlemekten sıkıldım ya o derece :eek:

Hücum oynamasını istemiyor Galatasaray'ın farkında tabii,dün akşam Mancester önünde Galatasaray defans yapsaydı belki puan alabilirdi dedi,her rakibe sökmez falan filan zırvaladı durdu,akıl çelmeye çalışıyor.

Aynen öyle. Hepsi kafayi yedi böyle yürekli oynadik diye. Manchester´a defans söker mi? Öyle yada böyle atarlar zaten.

Takimimiz onlara 96-00 yillarini hatirlatiyor ve cok rahatsiz oluyorlar.

Fenerbahce´nin kadrosuna "tarihin en iyi kadrosu" diyorlar, ama oyun olarak yanimiza yaklasamiyorlar.

Bunlar da zirvalayacak iste böyle. Braga´yi yenelim ki cenesini kapatsin. O mac ilk final macimiz.

Taraftara da, oyunculara da cok is düsüyor. Taraftar yikmali stadi.

Rıdvan belki ağız altından bunu dile getirmiştir ama fenerlilerin %99'u 0 çekmemiz için dua ediyorlar. Ha bu futbol bazen her şeyi yapsan bile gol atamayabilirsin puan alamayabilirsin özellikle CL futbolun en üst ligidir burada olmak bazı şeyleri ortaya koymak çok önemlidir.

devre arasında açtım yüzünden düşen bin parça ikisinin de moralleri bozuk yorum yapmaya çalışıyorlar. bu işten o kadar para kazanıyorsun, iyi de yorumcusun biraz objektif olsanıza ya. o pozisyonda olup hala takım tutmaya devam etmelerini anlayamıyorum. kimse fark etmiyor mu sanıyorlar??

Bilinmedik birşey değil tüm fenerlilerin ortak hayali bu zaten. En krtik maçımız Braga maçı Allah nasip ederse sağlam bir futbol ile sağlam bir galibiyet alırsak bu grupta liderlik hayal olmaz.

Az daha bekleyin. Sen ve senin gibilerine çok iyi cevabımız olacak, güzel g.t edeceğiz sizi.

fatih terim'e avrupa konusunda akıl vermeye çalışıyo o çok komik lan:D

dün gece trt3 spor da Arif vardı ne güzel anlatıyordu takımımızı ne gerek var bu ezikleri izleyip moralinizi bozmaya.

Hernandes altı pasta 3 tane gol kaçırdı demişti dün, bunu ben angut.com'da görmüştüm, oradan almış belli ki :asd:.

Ridvan'in yorumlari gittikce dahada mallasiyor. Sike davasi ile birlikte tarafsizligini ve objektifligini iyice kaybetti. Bence biraksin bu isleri cünkü gittikce fanatiklesiyor ve antipatiklesiyor.

Sahsen tarafsiz yorum yapmadigi icin izlemiyorum.

Suanki medya da sanirim en tarafsiz ve teknik acidan dobra yorumu yapan adam Sergen Yalcin (yorumlarini begenirsin veya begenmezsin).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt