Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Rıdvan Dilmen: "Galatasaray Şampiyonlar Ligi'nde sıfır çekebilir"

Aziz yıldırımın Fenerbahçe kulübü toplantısında Sadece Galatasaray"dan konuşması , Fenerli yorumcuların hep Galatasaray"ı kötülemesi , Tv lerde Transferlerimizin 5 yıl sürede alacaklarını 1 yıl gösterilmesinin ,Rıdvanın böyle konuşmasının tek bir sebebi vardır.. Aşağıda olduğu gibidir..

Fenerbahçe”nin Galatasaray”ı yenmesi ondan daha büyük olduğu anlamına mı gelir ?.. Büyüklük Günlük sevinçler değildir.Büyüklük 110 yıllık klüpte AVRUPA kupası nasıl olmaz sorusuna cevap verebilmektır.Eğer kendi alt yapından bir futbolcu çıkarıp Avrupa arenasına gönderemiyorsan ve oynatmaktan korkuyorsan Sen büyük değilsin.Yürekli ve Güven duyduğunuzda sizde büyük olursunuz Yoksa hala Chealsea maçında kalırsınız..

Ve Söz Eski Fenerbahçe Başkanında

Ali şen : Galatasaray'ın hocası, dünyanın sayılı hocalarından. Biz Galatasaray'ı hala kıskanıyoruz. Bir türlü UEFA'yı alamadık.'

harbiden şeytan bu adam herkesi kandırabiliyor "evet hasta fenerli ama 10 numara yorumcu objektif adam" diyorlar da ince ince sokuyor bazı şeyleri kafalara ben de karşıyım kralız aslanız kesin çıkacağız yenildik ama olsun hatasız oynadık favoriyiz falan demeye ama bu lavuğun yaptığı çok başka sırf fener beraberliği unutulsun diye bile konuşacak kadar karaktersiz gözü dönmüş bir yorumcu o kadar

Bu konu 1 ay sonra hortlar:)

Belki o kadar da sürmez.

Rıdvan arkasından soluyor şu anda. Açın izleyin eğlenin :asd:

"ne diyim aykuta adam deil mi diyim kondisyon yok diyorum daha ne diyim" rıdvandan nameler

Ben de duymadım dün gerçekten. Hatta dikkatli olması lazım dedi. 3. de olabilir 1.de dedi.

sazan gibi diyor sana bir atlarız ne şeytanlığı kalır ne bir şey zebanin oluruz

Beyler o manada söylemek için demedi ama sanki dün öyle birşey çıkmıştı ağzından, demedim diyor ama sanki sıfır puan da alabilir dedi diye hatırlıyorum.

Rıdvan Dilmen: Galatasaray forumlarında benimle ilgili devamlı olumsuz haberler yayınlanıyor.

:) :)

Yakında böyle birşey bekliyorum.

gecen sene de eurolig takımımız için aynı sey söyleniyorduu

yaa rıdvan sanane arkadas sen bizi niye yorumluyorsun arkadas sanane ister 0 cekeriz isteriz lider oluruz sanane ya sen git sikeyi örtbas et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt