Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir?

Riekerink'e Güveniyor musunuz?

• Güveniyorum

Kullanılan: 203 57.8%
  • Güvenmiyorum

Kullanılan: 54 15.4%
  • Kararsızım

Kullanılan: 94 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    351
  • Anket kapatılmış .
İyi bir insan olduğu kesin ama ben başarılı olma şansını minimal düzeyde görüyorum.

Başarılı olmasını en çok isteyeceğim insan tipi ama genelde bu ülke de bu tarz iş yapmaz.

Prandelli ve Rijkaard gibi yan gelip yatip, ezbere kadrolar yapacagini dusunmuyorum. Ugrasacaktir insallah basarili olur.

Sayın hocamıza güveniyorum.

Futbol bilgisi üst düzey, futbolcularla ve medyayla iletişimi sağlam, camiamıza yakışan efendi bir yapıya sahip.

Fakat yönetime güvenmiyorum. Muhtemelen işine karışmak suretiyle rahat bırakmayacaklar adamı.

Bir şeyler değişecekse Jupp Derwall gibi JoR gibi hocalarla değişecek o yüzden hocaya güveniyorum.

Eylül'e kadar sorumluluk yönetimde, sonra bu sorumluluk teknik ekibe geçecek.

Ligde as kadro, TR Kupası'nda (yükselebilirsek) yarı finale kadar genç oyuncu ağırlıklı yedek kadroyla oynatırsa daha iyi olur.

Eğer sarı kart krizi bir şekilde aşılır ise evet bu adam da birşeyler var ve oyuncu tercihleri fena değil gibi tansferde söz sahibi olması da otoriter olduğu izlenimi yaratıyor, bugün ki açıklaması gayet güzeldi hamza gibi saçmalamadı ama en büyük şanssızlığı dursun ve ekibi onlara rağmen başarılı olursa 5 yıllık sözleşme imzalanmalı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer bir aksilik olmazsa seneye

-------------------------------------Muslera---------------------------------------------

--Sabri--------------Semih-----------------------Serdar---------------Carole---------

----------------------Selçuk---------------------Transfer1------------------------------

--Bruma--------------------Sneijder-----------------------Podolski-------------------

--------------------------------Transfer2------------------------------------------------

gibi bir 11 ile çıkacak hoca.

Hamle oyuncuları: Yasin, Sinan olur.

Üst Alt