Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir?

Riekerink'e Güveniyor musunuz?

• Güveniyorum

Kullanılan: 203 57.8%
  • Güvenmiyorum

Kullanılan: 54 15.4%
  • Kararsızım

Kullanılan: 94 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    351
  • Anket kapatılmış .
Elinde cok az sayida yeterli seviyede oyuncu var. Su an bu sayi 10-12 civarindadir, dogru orta saha ve forvet takviyesi ile en fazla 12-14'e yukselir. Bu oyuncularin hepsinden tam performans alabilmeyi basarir, bu oyunculari saglam tutar ise, Olcan-Umut vs tarzi adamlari ihtiyactan dolayi oynatmak zorunda kalmaz isek, bir ihtimal basarili olabilecegimize inancim var.
Hocaya guvenim takimin basarili olmasina guvenimden daha fazla aslinda ama hocanin takimda istediklerini yapamayacak olmasinda en buyuk engel yonetim olacaktir.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Selcuk-Sneijder ikilisinin hoca uzerindeki etkisi ve malum yonetim dusunduruyor beni.

Antrenorlugu noktasinda yeterli kani olusmadi, bekleyip gormek lazim. Taktik anlayisi kadar oyunculari nasil idare edecegi, hak edene formayi verip vermeyecegi onemli.

Artik batti balik yan gider misali kadroya ve hocaya guvenmekten baska caremiz de yok acikcasi.

Beklentim en azından Bilic'in Beşiktaş'ı kadar futbol oynatması takıma.
Bu esas beklentim değil fakat. Sadece bir sonraki sezonu görebilmesi adına...
Esas beklentim Bruma, Sinan, Linnes gibi gençlerden performans alıp, gelişimlerine katkıda bulunması ve Galatasaray'a önümüzdeki sezon transferleri için ufuk açması.
Başarı için illa Sneijder, Drogba gibi isimler transfer etme mecburiyetimizin olmadığını göstermesi. İyi bir scouting sonucu transfer edilmiş az maliyetli gençlerle de netice alınabildiğini göstermesi.
Biz Galatasaray'ız. Elbet Sneijder gibi yıldızlarımız olacak. Ancak önemli olan bu yıldızların çevresini nasıl doldurduğumuz. İşte bu noktada Riekerink hem teknik adamlara hem de futbolculara bakış açımızı değiştirebilir.

hqdefault.jpg

Takımı ilk 2ye soksun yeter geçen sene az biraz da olsa takımda fark yarattı bi şeyler yapabileceğini düşünüyorum

Süper Kupa finalindeki frikik organizasyonu hala gözümün önünde. O bile yeter. Zaten takıma bir can katmıştı son haftalarda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu seneden de yine ümit yok malesef ama en kötü ilk 5 te yer alacağımızdan eminim riekerink bu sezon alt yapıdan 3 oyuncuyu şu kadro içerisine monte etsin benim için yeter

Üst Alt