Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Riekerink'e Güveniyor musunuz? Beklentileriniz Nedir?

Riekerink'e Güveniyor musunuz?

• Güveniyorum

Kullanılan: 203 57.8%
  • Güvenmiyorum

Kullanılan: 54 15.4%
  • Kararsızım

Kullanılan: 94 26.8%

• Kullanılan toplam oy
    351
  • Anket kapatılmış .
Random bir yildiz yabanci td´den Türkiye´de basarili olma ihtimalini daha düsük görmüyorum. Pozitif bir adam oldugu icin sevdim, ve risk de barindirmiyor. 1-2 sene süre verilsin, takimi hazirlasin, genc oyunculari yetistirsin. Bana bu yeter, ama cogu taraftar icin yetmeyecektir. Yok donku oynatiyor, yok bunu oynatan lisansini yirtsin, gibi argumanlar ile, sampiyonluk yarisindan kopunca direk tukaka edilir gibi.

Sinan'a, Bruma'ya, Semih'e bir şeyler katsın. Sıkılmadığımız maçlar izletsin. Yerlilerin triplerine taviz vermesin. Takımın patronunun Wesley olduğunu herkese anlatsın.

hiçbir beklentim yok yönetimin ve takımdaki bazı oyuncuların kuklası olacağı kesin sonuç olarak yaramaz bir adam.

Bence riekerink iyi ve yeterli bir hoca. Fakat işi hiç kolay degil. Bu Ruhsuz ordusunu oynatmak kolay degil. Kolay olmayacak.

Bu adamın en sevdiğim yanı futbola bizim gözümüzden bakması. Bundan önceki teknik direktörler gibi siz hepiniz yanlış düşünüyorsunuz doğruları sadece ben bilirim kafasında değil. Çöp oyuncuları hemen kadro dışı bırakması ve eksik olan bölgeleri açık açık sölemesi bile söylediklerimi kanıtlar nitelikte başarılar hocam.

Üst Alt