Rijkaard'a sallayanlar buyrun... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'a sallayanlar buyrun...

Cevap: Rijkaard´a sallayanlar buyrun...

hayır daha büyük hoca değil.ama bu takımın başında denizli olsaydı rahat şampiyon olurduk.rijkaard birşeyleri yanlış yapıyor.bunu kabul etmeliyiz

yemin ederim rijkaard su forumda yazilanlari okusa, o dakika intar eder, o kadar cabala et,sampiyonluklar elde et kupalar kazan sonra da Galatasarayin basina gec ve "Bu hoca mi? yok ben gelsem daha iyi yönetirim takimi,yok Barcelona yi herkes calistirabilir,ee hadi o zaman siz gecin Barcanin basina,hadi bakalim gecin.Biraz saygi arkadas,rijkaard'a sayginiz yoksa bari elde ettigi basarilara saygili olun,klavye basinda sallayip kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz!

yemin ederim rijkaard su forumda yazilanlari okusa, o dakika intar eder, o kadar cabala et,sampiyonluklar elde et kupalar kazan sonra da Galatasarayin basina gec ve "Bu hoca mi? yok ben gelsem daha iyi yönetirim takimi,yok Barcelona yi herkes calistirabilir,ee hadi o zaman siz gecin Barcanin basina,hadi bakalim gecin.Biraz saygi arkadas,rijkaard'a sayginiz yoksa bari elde ettigi basarilara saygili olun,klavye basinda sallayip kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz!

ben başarı istiyorum birader.türkiye kupası nerede? uefa kupasında herhangi bi ucundan final nerede? türkiye ligi nerede? banane gelmişinden geçmişinden.isminde kalıpta yanlışlarını görmemezlik edemezsiniz.bu takım 7 hafta kala 4.sıraya düştü.bunu hakettik mi? eleştiricem tabi en büyük hakkım.şu kadroya bir kere adam gibi top oynatamadı adam.bir kasımpaşa maçı var işte 75te çözülen.ben kabullenemiyorum bu sonucu.suçluda hocadır

Hocam iyi hoş diyorsun da,Rijkaard babamın oğlumu.Ortada başarı yokken herkes eleştirilir.Bu adam Atatürk mü yahu.Atatürk bile hala eleştiriliyor,rijkaard kim.Bana başarı gerek.Tarih başarıyı yazıyor.Gelen geçen teknik direktörleri değil.

ben başarı istiyorum birader.türkiye kupası nerede? uefa kupasında herhangi bi ucundan final nerede? türkiye ligi nerede? banane gelmişinden geçmişinden.isminde kalıpta yanlışlarını görmemezlik edemezsiniz.bu takım 7 hafta kala 4.sıraya düştü.bunu hakettik mi? eleştiricem tabi en büyük hakkım.şu kadroya bir kere adam gibi top oynatamadı adam.bir kasımpaşa maçı var işte 75te çözülen.ben kabullenemiyorum bu sonucu.suçluda hocadır

ok.yani günü kurtarsin diyorsun.size aziz yildirim gibi baskan,christoph daum gibi hoca gerek,sizin gibi taraftarlarin tv'de cikip rijkaardin bu takima katkisi caycidan bile azdir diyen yorumculardan hicbir farki yok, sarinin yanina laciverti koyarsan,günü kurtarma politikan tutar,ama burada sarinin yaninda KIRMIZI var,burada Adnan Polat var,burada RIJKAARD var,burada UMUT var ve gelecek var

hayatinda bir defa GALATASARAY'a katki saglamak istermisin?

Bu nedemek oluyor simdi.

Ben taraftar olarak yapacagim en buyuk katki ekonomik anlamda olur. Onu burada ovgu anlaminda soylemek istemem, ama varsa burada benden fazla katki yapan, ciksin senin sordugun soruyu o sorsun.

Rijkaard´in 30 kusur haftadir oynattigi aciz futboldan dolayi kendisini elestirmeyeceksem, baslarim sukunetinize. Sonuclar beni hic ilgelindirmiyor, Galatasaray takiminin bu kadar kotu futbol oynamasini beni taraftar olarak rahatsiz ediyor. Ben kalici bir Galatasaray taraftariyim, Rijkaard gecici profesyonel. Ya hocaligini yeniden gozden gecirsin, yada defolsun gitsin. Her profesyonel gibi onunda Galatasaray´a zarari dokundugunda, yollar ayrilir. Yeter be, herkes gibi iki ayak iki ele sahip bir adamin Galatasaray´a goz gore gore zarar verirken dokunulmazlik statusune sokulmasi hic bir taraftarin, yoneticinin hakki degildir. Ilah ettiniz, cusunuz be.

Sukurler olsun ki, baskanimiz demokrat ve gercekci bir kisilik

"Rijkaard'dan memnun değilim"

Teknik direktör Frank Rijkaard'dan memnun olmadığını dile getiren Polat, "şu anda Rijkaard'dan istediğimi bulamadım. Bizim şu anda Avrupa'da mücadele etmemiz gerekirdi. Ben Türkiye Kupası'nda olmayı ve ligde de lider olmamızı arzulardım. Bunlar var mı? Yok. Dolayısıyla ben memnun değilim" dedi.

ok.yani günü kurtarsin diyorsun.size aziz yildirim gibi baskan,christoph daum gibi hoca gerek,sizin gibi taraftarlarin tv'de cikip rijkaardin bu takima katkisi caycidan bile azdir diyen yorumculardan hicbir farki yok, sarinin yanina laciverti koyarsan,günü kurtarma politikan tutar,ama burada sarinin yaninda KIRMIZI var,burada Adnan Polat var,burada RIJKAARD var,burada UMUT var ve gelecek var

senin bu mahalle ağzı cevabının üstüne birşey söyleyemem.ama şunu bil.benim takımımın ilkesi hersene şampiyonluktur.

Bu nedemek oluyor simdi.

Ben taraftar olarak yapacagim en buyuk katki ekonomik anlamda olur. Onu burada ovgu anlaminda soylemek istemem, ama varsa burada benden fazla katki yapan, ciksin senin sordugun soruyu o sorsun.

Rijkaard´in 30 kusur haftadir oynattigi aciz futboldan dolayi kendisini elestirmeyeceksem, baslarim sukunetinize. Sonuclar beni hic ilgelindirmiyor, Galatasaray takiminin bu kadar kotu futbol oynamasini beni taraftar olarak rahatsiz ediyor. Ben kalici bir Galatasaray taraftariyim, Rijkaard gecici profesyonel. Ya hocaligini yeniden gozden gecirsin, yada defolsun gitsin. Her profesyonel gibi onunda Galatasaray´a zarari dokundugunda, yollar ayrilir. Yeter be, herkes gibi iki ayak iki ele sahip bir adamin Galatasaray´a goz gore gore zarar verirken dokunulmazlik statusune sokulmasi hic bir taraftarin, yoneticinin hakki degildir. Ilah ettiniz, cusunuz be.

Teknik direktör Frank Rijkaard'dan memnun olmadığını dile getiren Polat, "şu anda Rijkaard'dan istediğimi bulamadım. Bizim şu anda Avrupa'da mücadele etmemiz gerekirdi. Ben Türkiye Kupası'nda olmayı ve ligde de lider olmamızı arzulardım. Bunlar var mı? Yok. Dolayısıyla ben memnun değilim" dedi.

.

Bu nedemek oluyor simdi.

bos isler bunlar boosss

Bu nedemek oluyor simdi.

çok güzel yazmışsın.ama cevap veren kişi sokak ağzınla konuyu basitleştirecek.bu sene 30 küsür maç izledik.avrupanın 3.sınıf intertoto ayarı takımlarını birkenara bırakıyorum.hadi deplasman maçlarınıda kenara atıyorum.alisamiyeden istekli rakibi ısıran ilk yarıdan ''güzel futboll'' 6-7 pozisyon yakalayıp maçı 2-0 3-0 a getiren bir takım göremedim.suçlu ben miyim.bunu sahaya yansıttıramayan kim? sabredin seneye çok güzel hikayelerini geçiniz.bu sene niye çöpe gitsin.ben seneye gene uefa kupası görmek zorunda mıyım bu kadroyla.yanlış var biyerde kabul edelim onu tartışalım.ama öle bu hocanın cl şampiyonluğu şöle hoca böyle hoca diyerek gelmeyin.hani görmek istiyorum yapsın takımı şampiyon bu sene.utandırsın bizi.top oynatsın takır takır.yahu yazık şu kadroya bakıyorum.bursa önünde senin ya.şu fenere maç veriyorsun sahanda ya.yazıklar olsun.

neyse, size ne söylesem BOOOOSSSS, teknik tdleri türk yabanci olarak ayirmaniz bile futboldan ne kadar uzak oldugunuzu gösteriyor,iyi geceler

neyse, size ne söylesem BOOOOSSSS, teknik tdleri türk yabanci olarak ayirmaniz bile futboldan ne kadar uzak oldugunuzu gösteriyor,iyi geceler

Aslinda ayiran sensin, bir Turk TD olacakti bu kadar pasif, rezil futbol oynatan..gorurdum seni ayni sabiri gosterecekmisin.

Benim icin Galatasaray´in basarisi onemlidir, bu Rijkaard´da olabilir Abdulhamit Naci´de.

Rijkaardın sezon başından beri benim görmediğim Galatasaraya ne kazandırdığını sölerse mennun olurum.Büyük isimle büyük hoca olunmuyor.Ben takımımızın nasıl bir futbol anlayışıyla sahada oldugunu anlamakta zorluk çekiyorum.Sözde total futbol oynuyormuşuz. Total futbol Mustafa Sarp Topal ve Servetın bütün mac kendi aralarında paslasması oluyorsa o başka.

Maci kayib etmemizin nedeni elbette Leo'nun akil almaz hatasi, ama bundan once Giovanni bos kaleye topu atamadi ve galib durumua gecmemize neden olamadi. Gercekten inaniyorum eger ilk golu biz atsaydik param parca ederdik rakibimizi ama bir turlu o ilk golu atamadikca cok ama cok zorlaniyoruz.

Eskisehirspor, Trabzonspor ayni hikayeler, gol atma pozisyonlari harcayinca stress buyuyor, ve bu tur durumlari asmak icin takim olgunlasmasi lazim ve bunun icin ayni hoca altinda ayni sistem altinda ve ayni oyuncularla devamlikli oynamamiz. gerekiyor.

Sonuna kadar Rijkaard.

Rijkaard kovulsun yerine türk td getirilsin o sene bize süpper bir fotbol izlettirsin uefa ,şampiyonlar ligi , süper lig, ziraat kupası, bilmem ne kupası hepsini aldırsın. Bir sonraki yıl bu kupaların hiç birini veya bir kaçını alamasın sonra İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAA diye burda dönüp dolaşacaklar yine .

Üst Alt