Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var...

Cevap: Rijkaard'sınız ve €50 milyonunuz var...

Bizim sorunumuz en geriden başladığı için ilk olarak iki stoperimin [Gökhan-Servet] biletini keserdim.Bunlara Hakan Balta da dahil edilebilir.Linderoth-M.Sarp-Ayhan üçlüsü bu takımın ortasahasında oynayacak kapasitede değil.Onların üzerine Nonda'yı da yolladıktan sonra takımda transferler için gerekli yer açılmış olacaktır.Stoperlerimizin birinin ayağı iyi,geriden oyun kurabilen ve fizikli bir oyuncu olması lazım.Naldo ve Mertesacker bu tanıma uygun oyuncular.Bunlardan birisini transfer ettikten sonra diğer stoper kim olabilir diye düşünürdüm ilk olarak.Hem savaşçı hem de seri bir stoper olmalı alacağım oyuncu.Eren Güngör'ü ne yapar eder kazandırırdım takımıma.Altan çıkan Semih ve Murat ile de rotasyonu güçlendirir yavaş yavaş onları da oynatmaya başlardım.Sol bekimiz ise Abidal gibi çok ileri çıkmayan savunması sağlam bir solbek almayı düşünürdüm çünkü sağbekimiz hücumcu bir bek.Dengelenmesi gereken bir durum bu.Bu mevkiiyi de genç bir oyuncu bulup onu oynatmak ile hallederdim.Ortasahaya geldiğimizde ilk 11'de benim gözümde Topal ve Elano'nun yeri garantidir.Yapacağım transfer Elano'nun yanına olurdu ve Hitzlsperger çok iyi bir seçim olabilirdi.Bu mevkii için transfer edilecek genç ve potansiyeli olan bir yabancı oyuncu ve Emre Çolak yeterli olabilir rotasyonda.Wingerlarımız Keita ve Kewell'ı kesinlikle takımda tutardım.Caner-Serdar-Berkin üçlüsüyle de sağlama alırdım bu mevkiiyi.Forvet'e gelirsek Baros kesinlikle yeterli bir oyuncu bu takım için.Ne yapar eder Batuhan'ı alırdım Baros'un yedeği olarak.Cem'i de 3. forvet olarak takıma kazandırırdım.
-------------------Leo Franco-----------------​
Sabri-----------Naldo--------Eren------------?​
-------------------Topal-----------------​
-----------Elano--------------Hitzlsperger---------​
Keita----------------Baros------------------Kewell​

Sağ bek Rafinha orta sahaya Yaya toure forvete Roque Santa Cruz

Yerli olarak Sercan-Hamin -Nuri- Ali turan

bireyselden çok takım oyununa yatkın ve takımı için kazanmak için oynayan ve rakiple mücadeleden kaçmayacak (hani Keita gibi) oyuncular alırdım. Böyle oyuncuları da kamerun, fildişi sahilleri, gana gibi ülkelerin milli takımlarında yeterince bulunmaktadır... Nedense afrikalılar f5i, f5 de afrikalıları çok sever:D

-----------------------------Ufuk---------------------------

Sabri------------Dunne--------------Servet------------Belhadj

---------------Palacios--------------Hamit/Nuri---------------

Keita------------------------Elano------------------------Arda

----------------------------Sercan----------------------------

yedekler: Aykut, Ugur, Mehmet, Hakan, V Moses, N Maynard, bir de gelecek vaadeden amistad

Galatasarayda para olduktan sonra isteyipte alamayacağı oyuncu olacağını(istisnalar dışında) sanmıyorum :)

-----------------------------Ufuk---------------------------

Sabri------------Dunne--------------Servet------------Belhadj

---------------Palacios--------------Hamit/Nuri---------------

Keita------------------------Elano------------------------Arda

----------------------------Sercan----------------------------

yedekler: Aykut, Ugur, Mehmet, Hakan, V Moses, N Maynard, bir de gelecek vaadeden amistad

Hocam benim dün izlediğim Richard Dunne bizim tüm dertlerimize ilaç olur, böyle bir savunmacıyı kim istemez. :)

50M € çok iyi para, birkaç oyuncu satışıyla da bu 60M€ ya yükseltilebilir..

Tandeme Richard Dunne ve yanına Vertonghen tarzı genç, agresif, birkac bölgede oynayabilen ama kaliteli bir savunmacı, sol beke de -sanırım Man.City ile anlastı- Ansaldi gibi bir isim iyi gider..

Orta sahaya Hamit, Nuri, Gokhan Töre ya da Gökhan İnler gibi kaliteli Türklerden en az 1' i kazandırılmalı..Box to box diye tabir edilen orta saha icinse kesinlikle Monaco'lu Mathieu Coutadour ismini alırdım..Alternatif olarak da Julio Arca ya Alejandro Alonso isimleri olabilirdi..

Forvet icin ise Baros'un yanına Türk olarak Sercan ya da Mevlüt gibi bir isim olabilirdi..

------------------Ufuk------------------------

Sabri-------Dunne------Vertonghen---Ansaldi--

------------------M.Topal--------------------

---------Hamit-------------Coutadour---------

-Keita------------Elano-----------------Arda

-----------------Baros-----------------------

100.000 dolar gibi bi kısmını Halil Öz'e veririm :)

sonra Halil'i scout ekibinin başına geçiririm, güney Amerika'ya latin kızlarını pardon futbolcularını yakından tanısın diye yollarım..

Cevap: Rijkaard'sınız ve �50 milyonunuz var...

Seçme İmkanınınız Olsa Aşağıdaki Oyunculardan Hangilerini Seçerdiniz..

72358357.jpg

78750257.jpg

Defans Marquez 10 milyon avro

Forvet Gignac 20 milyon avro

Orta saha Kim Kallström 10 milyon avro

Yerli : Eren 5 , Murat Ceylan sözleşmesi bitiyor bedava

Arda , Setvet ve Mehmet Topalı satardım

Nonda, Linderoth , Gökhan Zan , Ayhan ve Barışı gönderirdim

-------------Ufuk--------------------

Uğur--------Marquez---------Eren------------Hakan

---------------Murat Ceylan-----------------

------Elano-------------------Kallström----------

-Keıta--------------------------------------------Kewell---

---------------------Gignac-----------------------------------

Yedekler: Mustafa Sarp , Baros , Emre Güngör , Caner , Sabri

Cevap: Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var...

defansını komple değişitirir emanayı alır sercanı alır francoyu gönderir artanınıylada çıtır çerez alırım:D:p

Ufuk

Uğur Uçar

Otamendi

Ömer Toprak

Caner Erkin

Hamit Altıntop

Nuri Şahin

Elano

Arda Turan

Keirrison

Sercan Yıldırım

En az 5 sezon Türkiye ve Avrupayı sallarız.

leo

anyukov - pape diakhate - servet - hakan balta

m.topal (sarp)

elano - barış özbek

keita arda

baros

Hocam benim dün izlediğim Richard Dunne bizim tüm dertlerimize ilaç olur, böyle bir savunmacıyı kim istemez. :)

50M € çok iyi para, birkaç oyuncu satışıyla da bu 60M€ ya yükseltilebilir..

Tandeme Richard Dunne ve yanına Vertonghen tarzı genç, agresif, birkac bölgede oynayabilen ama kaliteli bir savunmacı, sol beke de -sanırım Man.City ile anlastı- Ansaldi gibi bir isim iyi gider..

Orta sahaya Hamit, Nuri, Gokhan Töre ya da Gökhan İnler gibi kaliteli Türklerden en az 1' i kazandırılmalı..Box to box diye tabir edilen orta saha icinse kesinlikle Monaco'lu Mathieu Coutadour ismini alırdım..Alternatif olarak da Julio Arca ya Alejandro Alonso isimleri olabilirdi..

Forvet icin ise Baros'un yanına Türk olarak Sercan ya da Mevlüt gibi bir isim olabilirdi..

------------------Ufuk------------------------

Sabri-------Dunne------Vertonghen---Ansaldi--

------------------M.Topal--------------------

---------Hamit-------------Coutadour---------

-Keita------------Elano-----------------Arda

-----------------Baros-----------------------

Elano yu yedek bırak bence.

Defansa; oyuna top sokabilen ve defansı iyi yapabilen stoper(ler). -Marquez ?-

Orta sahaya; ön libero ve oyunu çift yönlü oynayabilen kaliteli oyuncu(lar) - Hamit, Nuri, Emana, Gökhan İnler ? -

Üst Alt