Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var...

Cevap: Rijkaard'sınız ve 50 milyonunuz var...

Valla isminin hakkını veriyor Araya maraya kacar araya sarkar yakalarsa affetmez:D Hayri basghan

Forvete;Pavluychenko, Defansa;Coloccini, Ön Libero;Kim Kallstrom-Emana Kaleci;Akınfeev

Nonda,Ayhan,Aydın,Linderoth gider takımdan

Forvete;Pavluychenko, Defansa;Coloccini, Ön Libero;Kim Kallstrom-Emana Kaleci;Akınfeev

Nonda,Ayhan,Aydın,Linderoth gider takımdan

Pavluychenko 11 milyon euro, Coloccini 6 milyon euro, Kallström sezon sonu bedava, Emana 9 milyon euro, Akınfeev 20 milyon euro. Toplam 46 milyon euro. Bu transferleri yapmış olsak şampiyonlar liginde en az çeyrek final oynarız.

Defansa; Godin ve Serdar Taşçı,

Ortasahaya; Yaya Toure,

Forvete; Umut Bulut'u alırdım..

Cevap: Rijkaard'sınız ve �50 milyonunuz var...

Kadrodan para kazanabileceğimiz oyuncular, bu bütçenin dışında tabiki.

Ben ne yapardım ? ;

Komple defansı değiştirmeden çok, 2 pahalı full-back alırdım, ilk olarak... Bu takımın gerçekten ihtiyacı olan şey. Tüm defansı değiştirmeye kalkarsak, rayları baştan dizmek zor olur...

Yine Sabri, Hakan, Caner gibi isimleri tutardım.

Sarp, Topal, Servet, Zan, Nonda, Linderoth. Bu isimleri hemen elden çıkarırdım. Buradan gelecek var bir €20 milyon.

Liverpool Arda'yı mı istiyor ? Verdim, 25 milyona.

Ne oldu €95 ?

Bu para'nın bir kısmıyla, 2 full-back, 2 süper orta saha, 1 de forvet, bir kısmıyla oyuncu ücretleri.

Bu arada neden mi €50 dedim ? Sezon sonu böyle bir para'nın transfere ayrılacağına dair duyumlarım var... ; )

Dipnot : Galatasaray'a gelmek isteyecek oyuncuları, ya da öyle böyle imza attırabileceğimiz oyuncuları yazarsanız, bu topik daha mantıklı hale gelir.

Bu konuda ciddi misin gerçekten?

Baştan bir ardayı satarım.17 ye filan gitse 67 eder.Barosu'da satarım o da 9 civarında olsa 76 oldu.Servetide 8 e gönderdikmi 84... Bu paranın 25-30 milyon euro maximum olmak üzere robinho yu alırım.Taksit yaparlarsa tabi.Peşin olduğunda sağlam pazarlık yaparız tabi...Şampiyonlar liginde final hedefleyen her takıma lazım böyle extra bir adam... onun dışında kadrom şöyle olurdu;

-------------------------Ufuk-------------------------

--Sabri-------Ali Turan-----------Kompany-------Balta--

--------------------Mohamed Sissoko------------------

-----------Hamit-----------------------Elano----------

---Keita------------------------------------Robinho---

--------------------Pavlyuchenko---------------------

Yedekler:

Harry Kewell

Sercan Yıldırım

Caner Erkin

Murat ceylan

Lucas Neill

Emre Çolak

M.Topal

M.Sarp

G.Zan

Semih Kaya

İşte bunlarda dönüşümlü olarak kadroya girerler.Hepsi deği tabiki Mesela Kewell,Caner,Emre,Sercan ve Mehmet topal neredeyse as oyuncular kadar forma şansı bulurlar...

Kaleci değişikliğinin kesinlikle olması gerekiyor birkere.Defansa da ufak bir takviye.Orta sahaya hiç gerek yok.Forvetede bir takviye yapardım.

Üst Alt