# Robinson Zapata - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Robinson Zapata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson Zapata

Zaten ligde şampiyonluk iddiamız kalmamış, ikinci devre tüm maçlarda Aykut yada Ufuk şans bulsa eminim gelecek sezon kaleci sorunu yaşamazdık.Oynayarak kaleci olunuyor sonuçta. Volkan Demirel bile milli takıma yükseldiyse oynayarak,Ufuk neden olmasın?

Fanatik'in Zapata haberinden alıntı:

Zapata rötar yaptı - www.fanatik.com.tr

"Takımına bağlı bir kalecidir, arkadaşlarıyla sürekli diyalog içindedir. Maçlarda kendisini göstermek istediğinden bazen cesur hareketleri olur. Bazen risk alarak ileri çıkıp, topu kendisi oyuna sokmak ister. Zayıf olduğu yönlerden biri, uzaktan çekilen şutlar. Sanki bu tarz şutlarda telaş yaşıyor, topu elinden kaçırabiliyor. Bu da kale önündeki rakip oyuncular için fırsat oluyor. Karşı karşıya pozisyonlarda çok iyidir. Korner ve duran toplardan yapılan ortalarda problem yaşayabiliyor. 4 maçın 3’ünde çok iyi oynayıp, birinde beklenmedik bir hata yapabilir. Özel hayatında problem çıkartmaz. Aile yaşamını sever, sakindir.

Dan Udrea (Gazeta Sporturilor)"

Geriye ne kalıyor? Penaltılarda mı iyi acaba? :)

Ufuk Ceylan,takımdan ayrılmak isterse sonuna kadar haklı.

Milli takım düzeyinde kaleci olma potansiyeli olan bir genç kalecinin yerine 5.sınıf yabancı kaleciler aranıyor.

Yahu leo franco dan hiç mi feyz almadınız akılsız yönetim,bıktım artık sizden,defolun gidin.

Bu adam gelirse sebebi Hagi'dir.

Hagi menajerlikten iyi para kırıyor.

Bravo.
Aynen öyle,roman oyuncu almayacakmışmış,doldurdu bütün romanya ligini takıma,birde marica yı alır cuk oturur.Sezon sonu hepsi yollanır.Zaten batmışız batacağımız kadar,büyük takımlarda kalecinin yabancı olması neyin nesidir anlamıyorum,adam gibi 3 tane ortasaha al,oyunu kontrol altına al,kalecine iş düşmez zaten.

Aynen öyle,roman oyuncu almayacakmışmış,doldurdu bütün romanya ligini takıma,birde marica yı alır cuk oturur.Sezon sonu hepsi yollanır.Zaten batmışız batacağımız kadar,büyük takımlarda kalecinin yabancı olması neyin nesidir anlamıyorum,adam gibi 3 tane ortasaha al,oyunu kontrol altına al,kalecine iş düşmez zaten.

Ben de hep bunu söylüyorum ama Hagi nedense göremiyor.

türkiyede ki genc kalecilere yönelelim.bank asya´da tff 2 . ligte cok iyi kaleciler var.18 ile 25 yas arasinda.mesela yeni malatya nin kalecisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt