Robot Süpürgeler Hakkında - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robot Süpürgeler Hakkında

Robot süpürgeyi evimde odalarda kot farkı olmasından dolayı tercih edemedim. Üstelik koltuklar çok toz tuttuğu içinde dezavantaj bir durumdu. Dün gittik sarjlı süpürge aldık umarım iyi performans verir

Robot süpürgeyi evimde odalarda kot farkı olmasından dolayı tercih edemedim. Üstelik koltuklar çok toz tuttuğu içinde dezavantaj bir durumdu. Dün gittik sarjlı süpürge aldık umarım iyi performans verir

dyson v15 var bende
biraz pahali bir ürün ama cidden hakkini veriyor alet
her bir yüzey icin farkli basligi da var
tüm pisligi cekiyor
özellikle toz alerjisi olanlar icin harika bir sey
yatagin üstünden cikan pisligi bir görsen bir daha yataga girmem dersin o derece titiz calisiyor alet

bunu bir de s8 pro ultra ile kombin edicem blackfridayde

Başlarda çok faydalı gibi görünüyordu ama bence biraz modası geçti bu aletlerin. Düşünüldüğü kadar faydalı değil, şu an kablosuz süpürge aynı şey olmasa da süpürme konusunda birkaç kat daha faydalı. Yani kötürüm değilseniz eğer ve kablosuz süpürgeniz de varsa robot süpürge gereksiz bir alet olarak görünür, 1-2 ay heveslenir sonra pek kullanmazsınız.

Kablosuz süpürgelerle ilgili de şunu söyleyeyim Dyson V8 aldık, 1 yıla kalmadan bozuldu ve yetersiz kaldı.

Sonra Philips 8000 modellerden aldık, Dyson yanında çocuk oyuncağı gibi kaldı. Hem ışığı olması (inanılmaz fark ettiriyor bu kadarını beklemiyordum), hem çok daha güçlü olması, hem çok daha rahat kullanılabilmesi vs her anlamda 5 kat daha iyi. Gerçekten çok kullanışlı bir alet. Yorumlarda aletin parçaları çok kırılıyor diye yazmışlardı o yüzden çok tereddüt etmiştim ama gerçekten fark yaratıyor. Dyson'ın ileri modellerini bilmiyorum V12 V15 falan uçup kaçıyor mu bilmiyorum ama o paralar çok absürt. Philips her türlü ihtiyacınızı karşılıyor zaten.

Başlarda çok faydalı gibi görünüyordu ama bence biraz modası geçti bu aletlerin. Düşünüldüğü kadar faydalı değil, şu an kablosuz süpürge aynı şey olmasa da süpürme konusunda birkaç kat daha faydalı. Yani kötürüm değilseniz eğer ve kablosuz süpürgeniz de varsa robot süpürge gereksiz bir alet olarak görünür, 1-2 ay heveslenir sonra pek kullanmazsınız.

Kablosuz süpürgelerle ilgili de şunu söyleyeyim Dyson V8 aldık, 1 yıla kalmadan bozuldu ve yetersiz kaldı.

Sonra Philips 8000 modellerden aldık, Dyson yanında çocuk oyuncağı gibi kaldı. Hem ışığı olması (inanılmaz fark ettiriyor bu kadarını beklemiyordum), hem çok daha güçlü olması, hem çok daha rahat kullanılabilmesi vs her anlamda 5 kat daha iyi. Gerçekten çok kullanışlı bir alet. Yorumlarda aletin parçaları çok kırılıyor diye yazmışlardı o yüzden çok tereddüt etmiştim ama gerçekten fark yaratıyor. Dyson'ın ileri modellerini bilmiyorum V12 V15 falan uçup kaçıyor mu bilmiyorum ama o paralar çok absürt. Philips her türlü ihtiyacınızı karşılıyor zaten.
Bende dikey süpürgelerden düşünüyorum renktaş

Hatta philips 8000 inceleme videolarına bakıyordum

Tavsiye eder misin?

Eve 500 liraya Sinbo aldım idare ediyor

Bende dikey süpürgelerden düşünüyorum renktaş

Hatta philips 8000 inceleme videolarına bakıyordum

Tavsiye eder misin?
Abi tabii herkesin beklentileri farklı oluyor. Yani çok büyük beklentilerle alayım dersen tatmin etmeyebilir ama ben sadece şunu söyleyeyim, Dyson V8, kablolu süpürgelerin yerini tutmuyordu. Gücü yetmiyordu en başta, şarjı çabuk bitiyordu. Zaten en ufak darbeyle bozuldu. Ama Philips XC8049/01 SpeedPro Max güç olarak neredeyse kablolu süpürgenin yerini de tutuyor, şarjı da çok iyi gidiyor, kullanımı da çok rahat. Fiyatı da abartı olmadığı için ben kesinlikle tavsiye ederim.

Bununla ilgili tek sorun, teleskobik borunun (yani süpürgenin uzun borusu) kendisinin ya da bağlantı yerlerinin çabuk kırılabildiği söyleniyor. Bir iki kişi söylese ciddiye almazdım ama çok kişi var söyleyen ve garanti kapsamına almıyorlarmış. O boruyu ayrıca almak gerekiyormuş (çok pahalı değilmiş galiba). Yani kullanırken biraz daha dikkat etmek gerekebilir. Ben öyle çat çut vurmadan kullanmaya çalışıyorum, annem de öyle. Ki zaten annem Dyson için eh işte derken Philips'i öve öve bitiremiyor.

türkiyede satiliyor mu bilmiyorum ama en rahati bu beyler
ayda bir kere falan su ve torba degisimi yapmaniz yetiyor
tam üsengecler icin yapilmis

Bizde bundan aldık sadece 15 dk denedik bizim evi bok götürüyormuş yahu ne tozlar çıktı resmen toz içinde yaşıyormuşuz ki baya temizlik yapan bir çiftiz. Çok şaşırdım. Henüz paspas modunu kullanmadık iş yoğunluğu geçsin denicez. Sen memnun musun renktaş?
Paspas modunu denedim güzel ancak en fazla 1.5 oda sonra şarjı bitiyor tam evi yapman mumkun değil.

Üst Alt