Robot Süpürgeler Hakkında - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robot Süpürgeler Hakkında

Hiç arızalandı mi? Birde hergun çalışsa yinede temizliğe ihtiyaç oluyor mu her hafta?

Hayir henuz bir ariza yapmadi. Hergun calistirman gerekebilir mi bilmiyorum tabi senin sartlarini bu durumda daha cabuk yipranacaktir. Ben mopping (vileda diyelim) pek kullanmiyorum mesela. Oyle yapmadan da insanin icine sinmiyor hani temizlik.. Cok basarili degil birkac yontem denedik en azindan daha iyi oldu ama henuz o seviyede degil. Kisacasi, yinede temizlik gereksede guzel is cikariyor. Temiz hazne bir supurme sonrasi baya doluyor kameradan takip ederkende ucusan tozlar gozukuyor mesela. Yani daha detay is cikariyor.

Bu arada, bugun baktim, bazi parcalarin omru azalmis (yazilima gore) ek maliyetde var hani onu belirteyim. Firca, filtre vs.. yuzde 75'lere gelmis.. Sensor temizligide ara ara yapmak zorundasin (dun yaptik mesela yine).

dolarin da artmasiyla daha fazla zam gelmeden alayim dedim roborock s7

aslinda istasyonu olan ultra modelini almak istemistim ama turkiyede yok olsa da cok pahali olacakti sanirim , yine de gelece donuk uyumlu olmasi acisindan s7 bence iyi bir secenek

107 dakikada evin haritalamasini bitirmis hanim simdilik memnun bakalim matilda adini koymus robota.

dolarin da artmasiyla daha fazla zam gelmeden alayim dedim roborock s7

aslinda istasyonu olan ultra modelini almak istemistim ama turkiyede yok olsa da cok pahali olacakti sanirim , yine de gelece donuk uyumlu olmasi acisindan s7 bence iyi bir secenek

107 dakikada evin haritalamasini bitirmis hanim simdilik memnun bakalim matilda adini koymus robota.
S7 iyi reis, bizde de var bazen sıkışıyor güldürüyor namussuz

çok kullanışlı bir ürün.

toza vs alerjiniz varsa koltuk altları ve girdiği her yerin tozunu almasından dolayı çok iyi iş yapıyor. 3 günde bir toz haznesi full doluyor. bu kadar toz nasıl cıktı diyorsunuz...

Tavsiyelere açığım yakın zamanda alıcam bir tane kullananlar yardımcı olabilir mi?

Tavsiye ederim.

10722393653298.jpg

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 Robot Süpürge

25 Ekim'de almıştım. Eşim çok iş görüyor diyor.

Üst Alt