Rolando "Gelirim” Dedi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rolando "Gelirim” Dedi

Cevap: Rolando "Gelirim” Dedi

Bu adam iyimi arkadaşlar bilen var mı? Bide bize selçuğun yedeği lazım, selçuk sakatlanırsa ayvayı yeriz, gerçi yekta var

bu football manager popüler olduktan sonra herkes her oyuncuyu tanır bilir oldu. herkes futboldan, işin tekniğinden taktiğinden anlar oldu.

geçen yaz daha muslerayı almamışız kaleci arıyor kulüp. o zaman başka bi forumda takılıyordum. herkes ochoa alınsın ochoa alınsın diye ortalığı yangın yerine çeviriyor. bende futbolu iyi bilirim iyi takip ederim kendi çapımda. ulan diyorum kendi kendime kim bu ochoa, ben niye tanımıyorum, herkes bu kadar yakından tanıyor benim nasıl gözümden kaçtı bu adam diyorum. kendime yediremedim açtım internette 2-3 dakika araştırdım ki adam meksikanın bilmem ne takımında oynayan football manager efsanesi bi adammış.

Geçen yılın sonlarında hep yedekmiş.Porto elinden çıkarmak için her yolu deniyor.Bir takım oyuncusunu sadece maaş ödememek için kiralar son gün.Şüphelerim var açıkçası

FATİH TERİM İSTESİN ROLANDO GELECEK, YILLIK ÜCRETİ 2.2 MİLYON EURO

Rolando ise senelik 2.200 bin euro istiyor. Teknik direktör Fatih Terim’in onay vernesi durumunda Rolanda hemen imza için İstanbul’a gelecek. Pazartesi günü verilmesi gereken UEFA listesinde ismi yer alacak.

vay anasını kiralama 2m€ satın alma 9m€ alın hemen vallahi alın Kjaerden daha çok sevinirim Touredende

Pazartesine kadar UEFA ya liste mi vermemiz gerekiyor? :SS:

Ozaman acilen stoper transferi gerceklesmeli...ve en gec Pazartesi bir isim aciklanacaktir.

Fazla eziyet cekmeyecegiz en azindan :D

Fenerden 'gelen' parayi buna verelim, Kaka'ya da sponsor bulsunlar 2 gunde :asd:.

bu football manager popüler olduktan sonra herkes her oyuncuyu tanır bilir oldu. herkes futboldan, işin tekniğinden taktiğinden anlar oldu.

geçen yaz daha muslerayı almamışız kaleci arıyor kulüp. o zaman başka bi forumda takılıyordum. herkes ochoa alınsın ochoa alınsın diye ortalığı yangın yerine çeviriyor. bende futbolu iyi bilirim iyi takip ederim kendi çapımda. ulan diyorum kendi kendime kim bu ochoa, ben niye tanımıyorum, herkes bu kadar yakından tanıyor benim nasıl gözümden kaçtı bu adam diyorum. kendime yediremedim açtım internette 2-3 dakika araştırdım ki adam meksikanın bilmem ne takımında oynayan football manager efsanesi bi adammış.

Eğer tüm bu söylemlerin Rolando yu tanımaman üzerineyse o senin bilgisizliğin.

Hiç bişeyden haberin yoksa bari 2sene önceki Uefa Kupası Finalinde izleseydin:coffee:

Son günler olduğu için biraz tuzlu olacaktır ama, çok iyi transfer olur. Tam aradığımız adam. Kjaer'de aynı şekilde, bu adamlar bize ilaç olur.

Rolando gelirse muhtemelen göstereceği performanstan dolayı bonserviside istenir fakat Dany ne olacak ben onu düşünüyorum. Onda da cok müthiş potansiyel var.

Bırakır mı Porto bu adamı ?

Avrupa Şampiyonası'nda sonradan oyuna girdiğinden fazla bilim yok. Ayrıca geriden oyun kurma becesrisi nedir ?

Kısacası Ujfa ile yaratılan etkinin bir devamı olma olasılığı nedir Rolando ile ?

Üst Alt